Basketball Arena
Basketball Arena

Basketball Arena: Online Game v1.77.3 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun, oyunculara harika basketbol sahaları sunar. Özellikle, gerçek zamanlı sistemde rakibinizi seçmekte özgürsünüz. Bununla da kalmıyor, zorluk derecesine göre size oyun alanlarını basitten karmaşığa getiriyoruz. Ayrıca

Android Android Oyun
5 ( 805 puan )
Fiyat: $0
İsim Basketball Arena
Yapımcı Masomo Gaming
Tür Oyun
Boyut 171M
Versiyon 1.77.3
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Basketball Arena is the most famous version in the Basketball Arena series of publisher Masomo Gaming
Mod Version 1.77.3
Total installs 10,000,000+

İndir (171M)

Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun, oyunculara harika basketbol sahaları sunar. Özellikle, gerçek zamanlı sistemde rakibinizi seçmekte özgürsünüz. Bununla da kalmıyor, zorluk derecesine göre size oyun alanlarını basitten karmaşığa getiriyoruz. Ayrıca büyük milli oyun sahalarında şan şöhrete gidebilme imkanıyla da orantılıdır. Efsane basketbolla harika anlar yaşayalım.

Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun

NOEL OYUN ALANI

Her yılbaşı geldiğinde sizi yalnız bırakmıyoruz; hadi bu özel maçlarda basketbol topları ile mutlu Noeller kutlayalım. Basketball Arena, Noel ile ilgili veya renkli hatıralarla ilgili özel hediyelere sahiptir. Sadece bu değil, biraz kar yağan masmavi çam ağaçları ile şenlikli bir atmosferle dolu oyun alanının keyfine varacaksınız. Ağacın altında, katılmanız için sizi cezbeden çekici hediyelerin resimleri var.

CANLI DENEYİM

Burada, canlı sistemdeki maçlar sizi selamlamak için uzanacak. Oyuncular bu yoğun basketbol oyununu deneyimlemenin yeni bir yolunu keşfedebilirler. Arkadaşlarınız, aileniz veya sevgiliniz olan diğer oyunculara meydan okumak istiyorsanız, önemli değil. Basketball Arena, oyunculara ve müttefiklere

Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun

TOPUNU SEPETTE KOYMAK GÖREVİ

Basketball Arena ve diğer birçok basketbol maçına geldiğinizde göreviniz, topu üst sepete doğru şekilde yerleştirmektir. Daha fazla kazanırsanız, çekici hediyelerin kilidini açma fırsatı şu anda sizinle olacak. Biliyorsun, topu her koyduğunda, puanı alacaksın. Ve bu, sizi yüksek değerli hediyelere daha da yakınlaştıran puan tablosuna koyduğunuz her puana eşittir.

SÜPER GÜÇ KULLANIN

Orada durmakla kalmayıp, oyunculara oyun tarafından kazanmaları için şartlar verilecek. Uygulamanız için benzersiz süper güçler yaratılmıştır, ancak hiçbir şey gerçekten bu kadar kolay değildir. Birkaç rakibi yenmeniz, katılmanız ve belirli maçlarda şampiyonluk kupasını kazanmanız gerekiyor. Birçok süper güç, birçok benzersiz avantaj elde etmek için sizi memnuniyetle karşılar.

Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun

VERMEDEN REKABET

Ayrıca seyirci açısından bakıldığında maçın giderek gerginleştiği ve bu düelloda kimsenin pes etmeyeceği görülüyor. Herkesin her ne pahasına olursa olsun kupayı kazanmak için sağlam bir kararlılığı var ve siz de bir istisna değilsiniz. Bu yüzden nadiren güçlü top çalmalarla karşılaşacaksınız, rakibinize karşı geri durmayacaksınız, hatta ciddi yaralanmalara neden olacaksınız. Bu maçta boyun eğme ve merhamet gösterme. Aksi takdirde kupa başkasına ait olacaktır.

Basketbol Arenası: Çevrimiçi Oyun

SİHİRLİ ANAHTARLAR

Açtığınız hediyeler, birçok yeni karakterin kilidini açmanız için iyilik kartları olacaktır. Sadece bu da değil, bazı süper güçler uzun süredir saklanıyor. Ayrıca, Basketball Arena’ya yeni başlayan oyuncular için yeni koçluk veya eğitim kursları da mevcuttur.

– Gerçek rakiplerle gerçek deneyim ve zaman yalan söylemez.
– Hemen birçok çekici ödül almak için önemli turnuvalara katılın.
– Yavaş yavaş, küçük ve zayıf ekiple, antrenmanlardan geçtikten sonra, giderek daha deneyimli ve daha iddialı hale gelecektir.
– Oynama gücünüzü yükseltin ve mümkün olduğunca çok sayıda yeni karakterin kilidini açın.
– Görevleri tamamlayarak ve her gün katılım alarak ekstra ödüller kazanın.


İndir (171M)

Artık indirmeye hazırsınız Basketball Arena ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMasomo Gaming

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir