Baseball Club
Baseball Club

Baseball Club: PvP Multiplayer v1.5.6 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Baseball Club, herkes için çevrimiçi bir spor oyunudur. Oyuncular bazen atıcı, bazen vurucu, bazen de vurucu olacak. Oyuncular, diğer oyunculara karşı kazanabilmek için en iyi ekipmanı toplamalıdır.

Android Android Spor
5 ( 400 puan )
Fiyat: $0
İsim Baseball Club
Yapımcı BoomBit Games
Tür Spor
Boyut 131M
Versiyon 1.5.6
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Baseball Club is the most famous version in the Baseball Club series of publisher BoomBit Games
Mod Version 1.5.6

Beyzbol hakkında tutkulu musunuz? Profesyonel bir vurucu olmak istiyor ancak bu sporu yapacak şartlara sahip değilseniz, o zaman tutkunuzu tatmin edebileceğiniz Beyzbol Kulübü’ne gelin. Bu, yoğun top maçlarına sahip çevrimiçi çok oyunculu bir spor oyunudur. Oyuncular, diğer oyunculara karşı kazanmak için iyi spor malzemeleri aramak zorunda kalacaklar.

Beyzbol Kulübü: PvP Çok Oyunculu Beyzbol Kulübü: PvP Çok Oyunculu

BU BİR ÇEVRİMİÇİ SPOR OYUNU

Beyzbol Kulübü söz konusu olduğunda, oyuncular dünya çapında birçok kişinin katıldığı çevrimiçi bir spor kulübünün parçası olabilirler. Burası, nerede olurlarsa olsunlar veya saat kaç olursa olsun, beyzbol hayranlarını bir araya getirecek yer. Beyzbol takıntınızı şımartmak için yeterli açık alan olmadığı için depresyona girmeniz durumunda, bu oyun sanal dünyadaki coşkunuzu şımartmanıza izin verecektir.

BİRDEN ÇOK KİŞİNİN DOĞRUDAN KATILMASINA İZİN VERİN

Beyzbol Kulübü, oyunun oluşturduğu sanal alanda birçok kişinin birlikte oynamasına olanak tanır. Oyuncular topa arkadaşlarıyla, akrabalarıyla ve hatta yabancılarla vurabilir. Oyuncunun internet bağlantısı olduğu sürece, nerede olursanız olun vuruş yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

KAZANMAK İÇİN ÖĞELERİ TOPLA

Oyuncular profesyonel atıcılar veya vuruş ustaları olurlar ve diğer çevrimiçi oyuncularla rekabet ederler. İyi spor malzemeleri, oyuncuyu daha hızlı zafere götürecektir ve oyuncunun savaşabilmesi için en iyi ekipmanı toplaması gerekir.

Oyun sizi profesyonel atıcıların ve vuruşların mevcut olduğu çevrimiçi bir spor kulübüne sokar. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki insanların birbirlerine karşı çevrimiçi beyzbol oynamasına izin veriyor. Diğer oyunculara karşı kazanabilmek için en iyi spor ekipmanlarını aramanız ve toplamanız gerekecek.

Beyzbol Kulübü: PvP Çok Oyunculu Beyzbol Kulübü: PvP Çok Oyunculu

ÖZELLİKLERİ

  • Bu sporu sevenler için beyzbol tutkusunu tatmin eden çevrimiçi bir spor oyunudur.
  • Oyuncular, dünyadaki diğer birçok oyuncuyla birlikte beyzbol kulübüne katılırlar.
  • Çevrimiçi uzay yarışmalarına katılmak için atıcı veya vurucu olabilirsiniz
  • Beyzbolun yanı sıra, oyunda birçok heyecan verici oyun ve oyuncuların en iyi deneyimi yaşamaları için yükseltilmiş bir sistem var.
  • Oyuncular, diğer rakiplere karşı kazanmak için en iyi spor ekipmanını aramalıdır.


İndir (131M)

Artık indirmeye hazırsınız Baseball Club ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanBoomBit Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir