Banner Maker
Banner Maker

Banner Maker v38.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Banner Maker, Thumbnail Maker, Dijital Pazarlama Araçları tarafından desteklenmektedir. İnsanlar, üstün özellikleri nedeniyle bu uygulamayı yaygın olarak kullanmaktadır. 4.0 çağındaki insanlar için benzersiz bir araç olarak kabul edilir. Bu uygulama,

Android Android Araçlar
4 ( 851 puan )
Fiyat: $0
İsim Banner Maker
Yapımcı Digital Marketing Tools
Tür Araçlar
Boyut 16MB
Versiyon 36.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Banner Maker is the most famous version in the Banner Maker series of publisher Digital Marketing Tools
Mod Version 36.0
Total installs 1,000,000+

İndir (16MB)

Banner Maker, Thumbnail Maker, Dijital Pazarlama Araçları tarafından desteklenmektedir. İnsanlar, üstün özellikleri nedeniyle bu uygulamayı yaygın olarak kullanmaktadır. 4.0 çağındaki insanlar için benzersiz bir araç olarak kabul edilir. Bu uygulama, küçük resim oluşturucu, Youtube kanalları için afiş oluşturucu, kanal resmi oluşturucu, sosyal reklam oluşturucu olarak kabul edilir. Ayrıca, herkesin erişmesine izin verir, sınırsız gönderi oluşturulur… Üretici, performansı artırmak ve bazı küçük hataları düzeltmek için özellikleri de güncelledi.

Afiş Oluşturucu, Küçük Resim Oluşturucu, Kanal Resmi Oluşturucu Afiş Oluşturucu, Küçük Resim Oluşturucu, Kanal Resmi Oluşturucu

TEMEL ÖZELLİKLER

Banner Maker, Thumbnail Maker bir youtube küçük resim yapımcısıdır; formun boyutunu özelleştirebilirsiniz. Uygulamanın örnek deposu zengindir; gerçekleştirmesi son derece basit ve çok az zaman alan 1000’den fazla minyatür şablon var, görüntü kalitesi keskin ve net. Yazar, modellere dikkatlice yatırım yapar ve her model, kopyalanmayan bir stildir; desen düzeni çok mantıklı. Ayrıca bu uygulama, banner şablonları için birden çok boyut sağlar.

Sadece bir banner seçmeye ihtiyaç duyma, diğer görselleri ekleme, metni istediğiniz gibi düzenleme, formunuza şekiller ekleme, metne sanat ekleme gibi birçok işlevi vardır. sunumunuzu düzenlemenize, doğrudan sosyal medyada paylaşmanıza izin verin.

UYGULAMANIN FAYDALARI

Banner Maker, Thumbnail Maker’ı ziyaret ettiğinizde, fikirlerinizle eşleşen ve onları deneyimlerken sizi en iyi şekilde hissettiren form tasarım fikirleri sağlanacaktır. Burada ayrıca reklam sunmak, şu anda çok popüler olan markaları tanıtmak için formlar oluşturuyoruz. Tabii ki, grafik tasarım aşaması da üretici tarafından özenle yatırım yapılıyor. Form oluşturma aracı nispeten moderndir.

Afiş Oluşturucu, Küçük Resim Oluşturucu, Kanal Resmi Oluşturucu Afiş Oluşturucu, Küçük Resim Oluşturucu, Kanal Resmi Oluşturucu Afiş Oluşturucu, Küçük Resim Oluşturucu, Kanal Resmi Oluşturucu

KALİTELİ ÜRÜNLER YARATIN

Bu dünyada, tercihlerinize göre modeller yaratmakta özgürsünüz. Uygulamada bölümün coşkulu desteği var. Sadece görüntü oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda videolar da oluşturur. İlk andan itibaren hedef kitlenizi büyüleyen bir sunum oluşturmak için premium şablonlara erişebilirsiniz. Özellikle ücretsiz indirmeye de izin verilir ve para harcamadan formlar oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi tanıtmak için bu uygulamayla kendi videolarınızı yapın.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Banner Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDigital Marketing Tools

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir