BanG Dream
BanG Dream

BanG Dream! v5.6.2 APK + MOD (Tanrı Modu) indir 2022


Patlama Rüyası! Kızlar Grup Partisi! oyuncuların bir kız grubuna eşlik ettiği ve canlı konserlerde en iyi şarkıları seslendirdiği bir oyundur. Şarkının notalarıyla nasıl etkileşime geçebileceğinizi hızlıca öğrenebilecek ve şarkıların sahip olduğu zor

Android Android Müzik
4 ( 319 puan )
Fiyat: $0
İsim BanG Dream
Yapımcı Bushiroad International Pte Ltd_
Tür Müzik
Boyut 58M
Versiyon 5.6.2
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
BanG Dream is the most famous version in the BanG Dream series of publisher Bushiroad International Pte Ltd_
Mod Version 5.6.2
Total installs 1,000,000+

İndir (58M)

Patlama Rüyası! Kızlar Grup Partisi! oyuncuların bir kız grubuna eşlik ettiği ve canlı konserlerde en iyi şarkıları seslendirdiği bir oyundur. Şarkının notalarıyla nasıl etkileşime geçebileceğinizi hızlıca öğrenebilecek ve şarkıların sahip olduğu zorluğa yavaş yavaş yaklaşabileceksiniz. Aynı zamanda performanslarınıza bağlı olarak ödüller de alabilirsiniz ve grup üyeleri de daha olgunlaşacaktır.

BanG Rüyası! Kızlar Grup Partisi!

POPPIN’PARTYYLE TANIŞIN ETKİLEYİCİ PERFORMANSLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

BanG Dream’de müzik aşığı kadın karakterlerle ilk karşılaşmanız ile başlıyor hikaye! Kızlar Grup Partisi!. Bir başka ilginç nokta da bu karakterlerin aynı zamanda Poppin’Party adlı bir grup olması ve tüm üyelerin farklı enstrümanlar çalıyor olması. Ayrıca, bu karakterlerin yaklaşan canlı etkinlikte performans sergilemesi ve bu performansın iyi gitmesini sağlayacak ve en sevdiğiniz şarkıları dinleyecek kişi olması büyük şans.

Bu oyunda deneyimlediğiniz oyun, en sevdiğiniz şarkıları deneyimlemekten grubun karakterlerinin hikayelerini öğrenmeye kadar çok çeşitlidir. Aynı zamanda oyunda seviye atladıkça, deneyimlemek için oyundaki ana hikayenin başka bir bölümünün kilidini açma fırsatına sahip olacaksınız. Tabii ki, anime karakterlerinin ortaya çıkması ve sizinle etkileşime girmesinden daha iyi bir şey yoktur. Oyunda neler olduğuna dikkat edeceksiniz.

BanG Rüyası! Kızlar Grup Partisi!

İSTEDİĞİNİZ ŞARKILARI ARAYIN

BanG Dream’de bulduğunuz ikinci deneyim! Kızlar Grup Partisi! yani farklı şarkılarla etkileyici bir canlı sahnede şarkılar icra edeceksiniz. Tabii şarkının en iyi şekilde çalabilmesi için gözlerinizin önüne gelecek notalara dokunmanız gerekecek. Böylece her farklı not türü için benzersiz bir dokunuş gerçekleştireceksiniz. Üstten görünecekler ve ekranın altındaki çizgide yuvarlak noktaya ulaştıklarında onlara doğru şekilde dokunmanız gerekiyor.

Standart notlar, kuyruklu notlar ve diğerleri gibi çeşitli not türleri bulacaksınız. Her not türünün farklı bir dokunuşu vardır ve puan kazanmak için doğru bir şekilde almanız gerekir. Özellikle, ilgili satıra girdiklerinde onlara dokunmanız gerekecektir. Kuyruğu olan nota türlerini, kuyruğu kaybolana kadar basılı tutmalısınız. Ayrıca, bunun bir varyasyonu, iki farklı satırda görünen bir kuyruklu bir nottur ve bu kuyruğun şeklini vurmanız gerekecektir.

BanG Rüyası! Kızlar Grup Partisi!

FARKLI ŞARKILARIN KİLİDİNİ AÇIN VE EN YÜKSEK Skoru Alın

BanG Dream’de! Girls Band Party!, oyuncular, özellikle anime severler olmak üzere herkesin beğeneceği kesin birçok Jpop şarkısı bulacaktır. Spesifik olarak, bu şarkıların kilidini açmak için zaman harcayacaksınız ve hepsinin becerilerinize bağlı olarak seçebileceğiniz farklı zorluk seviyeleri var. Bulabileceğiniz şarkılardan bazıları Guren no Yumiya, Bu Oyun ve diğer etkileyici anime tema şarkılarıdır.

Bu şarkıları tamamladığınızda ilginç bir nokta, alabileceğiniz ödül. Genellikle performansınıza ve oyundaki puanınıza dayanırlar. Aynı zamanda puan sayısına bağlı olarak, ödülleriniz de C’den S’ye kadar seviyelere ayrılır. Puanınızı artırmanıza yardımcı olan faktör, grup üyelerinizin istatistikleridir ve görevleri üstlenmede ve seviye atlamada daha iyi hale gelirler.


İndir (58M)

Artık indirmeye hazırsınız BanG Dream ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBushiroad International Pte Ltd_

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir