Badminton League
Badminton League

Badminton League v5.32.5052.3 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Badminton Ligi, en iyi vuruşları ve onunla birlikte gelen dayanıklılığı gerçekleştirmeniz için bir cennettir. Bu spor oyunu kendi eğlencesini yansıtıyor ve oyuncular maçlara kendileri katılabilecek. Her maç, başarıları ve hatta en değerli dersleri to

Android Android Spor
4 ( 312 puan )
Fiyat: $0
İsim Badminton League
Yapımcı RedFish Games
Tür Spor
Boyut 50MB
Versiyon 5.32.5052.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Badminton League is the most famous version in the Badminton League series of publisher RedFish Games
Mod Version 5.32.5052.3
Total installs 50,000,000+

Badminton Ligi, en iyi vuruşları ve onunla birlikte gelen dayanıklılığı gerçekleştirmeniz için bir cennettir. Bu spor oyunu kendi eğlencesini yansıtıyor ve oyuncular maçlara kendileri katılabilecek. Her maç, başarıları ve hatta en değerli dersleri toplamanıza yardımcı olacaktır. Oyunda dayanıklılık göstermek, bahsetmemiz gereken güçlü yönlerden biridir. Bu oyunda badminton turnuvası şampiyonasının galibi olun.

Badminton Ligi

KLASİK OYUNLAR

Hiç dünyada ünlü bir tenisçi olma hayaliniz oldu ama bunu gerçekleştirme şansınız olmadı mı? Ama şimdi, Badminton Ligi kendi hayallerinizi fethetmenize izin veriyor. Oyuncu, dünyadaki büyük badminton turnuvalarına katılmayı göze alabilecek ve eve çok ilginç ödüller getirebilecek bir kişi olacak. Oyun her zaman keskin bir silah olarak sürpriz alır.

Gerçekleşen her maçta takımınızın tarafında bir oyuncu ve diğer tarafta bir oyuncu olacaktır. Bu 1’e 1 maç, denemeniz gereken ilk meydan okuma olacak. Sahada hararetli tezahüratlar ve hakeme baskı olacak, bu yüzden sakin olmamız gerekiyor. Oyuncular iyi adaylar olacak, bu yüzden gerçek cesaretinizi gösterin.

Badminton Ligi

İLGİNÇ ARKA PLAN

Hayranlardan gelen olumlu cesaretlendirme sözleri, kendiniz için büyük bir teşvik olacaktır. Badminton Ligi ayrıca size önceki egzersizleri de gösterecektir. Oyunun önceki antrenmanları her zaman bir izlenim bırakıyor çünkü orası kendinize meydan okumanız gereken yer – hem kendi gücünüz hem de tutkunuzla kazanmayı istediğiniz herkesten daha fazla. Başarılı sonuçlar elde etmek için yarım kalan hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışın.

Bazen, sizinle diğer takımdaki kişi arasındaki oran farkı çok büyük olduğunda ironik eşleşmeler olur. Son tura bilet kazanamayacakmışsınız gibi görünüyordu, ancak zaman değişti. Bu geri dönüş, sonuçlarınızın geçmişini işaretleyecektir. Oyunculara, oyuncuların kolayca zafer kazanmasına yardımcı olan bir dizi benzersiz özelliğe sahip olmalarına izin verilir.

Badminton Ligi

EN DEĞER ÖĞRENME

Maçlardan öğreneceğiz ve bu dersler çok önemli. Oyuncular dünya çapında birçok arkadaşla buluşacaklar. Her birinin kendi kişiliği ve benzersiz yeteneği vardır. Onlarla savaşma fırsatına sahip olarak, oradan değerli dersler alabilir ve kendimizi geliştirebiliriz.

Badminton Ligi

Döndürmelerden ve hatta derin dönüşlerden de çok takdir edilmektedir. Badminton Ligi için bir bedene sahip olmak yeterli değildir. Yine de, bununla başa çıkmak için ustalığa sahip olmalısınız ve bizim için her maçtan sonra değerli dersler almak, kendimiz için zafer yaratmanın kristalleşmesidir.

Badminton Ligi ile anların tadını çıkarın. Heyecan verici şeyler yavaş yavaş ortaya çıkacak ve oradan daha fazlasını keşfetmekte özgür olacaksınız. Her zaman özel bir izlenim yaratmak için zorluklar verilir. Maçları fethedin ve en iyi sonuçları alın.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Badminton League ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir