Badland Brawl
Badland Brawl

Badland Brawl v3.2.3.1 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Badland Brawl, oyuncuları zorlu görevler ve çeşitli heyecan verici ödüllerle zorlu savaşlara sokan güzel bir dövüş oyunudur.

Android Android Oyun
5 ( 270 puan )
Fiyat: $0
İsim Badland Brawl
Yapımcı HypeHype Inc
Tür Oyun
Boyut 153M
Versiyon 3.2.3.1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Badland Brawl is the most famous version in the Badland Brawl series of publisher HypeHype Inc
Mod Version 3.2.3.1
Total installs 10,000,000+

İndir (153M)

Oyun eğlenceli ve heyecan verici bir eğlence alanı sunuyor. Kendinizi savaşın coşkulu atmosferine bırakın ve yoğun ve kanlı dövüş anlarını gerçekten hissedin. Badland Brawl’a gitmek, aksiyondan hoşlananlar için ideal bir seçim. Kendiniz için görkemli zaferler talep etmek ve bir miktar para ve anlamlı hediyeler almak için zekanızı ve doğuştan gelen becerilerinizi kullanın. Oyuncunun gözlerinin önünde açılan, eğlence ve heyecan hissini artıran sevimli, sevimli görüntüler.

BİRÇOK BENZERSİZ HAREKET VE MÜCADELE YÖNTEMİ OLUŞTURUN

Badland Brawl size fizik ve diğer unsurlara dayalı heyecan verici ve benzersiz deneyimler getiriyor. Düşmanı en basit şekilde yenebilmek için oyuncuların kendileri için etkili stratejiler oluşturması ve güçlü silahlar donatması gerekir. Ardışık saldırılar, rakiplerin savunma ve karşılık vermesini engelledi, bu yüzden sefil bir şekilde kaybettiler. Silahları ve patlayıcıları dikkatlice hazırlayın ve her zaman savaşmaya hazır olun.

kötü ülke kavgası

BADLAND EVRENİNDEKİ BİRÇOK GİZEM KEŞFEDİN

BADLAND evreni, pek çok benzersizliğe sahip bir dizi yeni karakter getiriyor. Her karakter size birçok farklı duygu verecek ve daha çekici hareketleri emecek. Ayrıca oyuncular BADLAND yumurtalarının kilidini açarak karakterleri toplayabilir ve yükseltebilir. Badland Brawl’ın getirdiği araçlarla oyuncular daha fazla yeni şey keşfedebilir ve daha fazla deneyim öğrenebilir.

KIRMIZI SAVAŞLAR SÜREKLİ OLARAK OLUYOR

Oyuncuların olağan kavgalardan sıkılmaması için kan ve gerilim dolu kavgalar düzenleyin. Kavga partileri, çarpışma anlarını ortaya çıkarmak ve insanları basitçe savaşa çekmek için farklı bir stratejiye göre düzenlenir. Oyuncular ayrıca klonlarını en faydalı şekilde kullanmayı öğrenirler. Güzel saldırılarla birleşen sürekli şiddetli savaşlar, aynı derecede şüpheli ve endişe dolu eğlenceli, heyecan verici bir alan yaratır.

kötü ülke kavgası

YENİ ÜLKELERE MACERALARA GİDİN

Oyuncular yüzlerce yeni ülkeyi keşfetmeye ve zirveye ulaşmaya yönlendirilir. Badland Brawl, birçok faydalı deneyim öğrenmeniz ve deneyiminizi ve dövüş becerilerinizi artırmanız için sizi bir maceraya çıkarıyor. Hangi oyuncular burada her şeyi daha iyi anlıyor ve bu topraklarda savaşa katılırken çok faydalı olacak. Böyle zorlu yolculuklardan sonra gelişecek ve güçleneceksiniz.

KENDİ KİLİNİZİ OLUŞTURUN

Oyun her zaman oyuncuların katılması ve kendileri için Kabileler oluşturması için koşullar yaratır. Bir Kabile oluşumu insanları birbirine yaklaştıracak ve düşmanlara karşı savaşmak için bir araya gelecek. Badland Brawl onların daha birlik olmalarına, daha fazla takım çalışması göstermelerine ve muhteşem zaferler kazanmalarına yardımcı oldu. İnsanlar birlikte klonları paylaşır ve bir Brawl topluluğu oluşturur.

kötü ülke kavgası

DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Bu oyuna katılırken, Kabilelere ve diğer oyunculara meydan okumanıza izin verilir. Ödül almak ve sıralamada en üst sıralara yükselmek için hep birlikte savaşın. Bu savaşlar boyunca yeteneklerinizi ve konumunuzu bilecek ve daha fazla deneyim ve harika dövüş teknikleri öğreneceksiniz. Sadece bu değil, oyuncular oyundaki maçları izleyerek yeni stratejiler de öğrenebilirler.

ANA ÖZELLİKLER

– Binlerce yeni oyuncuyu çeken güzel grafiklerle birleştirilmiş modern oyun ve heyecan verici maçlar aracılığıyla oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler getiriyor.
– Savaş tekniklerini esnek bir şekilde birleştirin ve saldırgan düşmanları yenmek için modern ve gelişmiş silahları dikkatli bir şekilde donatın.
– Yeni topraklardaki gizemleri ortaya çıkarın ve daha fazla karakter toplayın ve yükseltin.
– Oyun içi ödüller ve pozisyonlar için diğer oyuncularla yarışın.
– Oyunun yarattığı savaşlarda savaş deneyimini öğrenin ve özümseyin.


İndir (153M)

Artık indirmeye hazırsınız Badland Brawl ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir