BAD 2 BAD: EXTINCTION
BAD 2 BAD: EXTINCTION

BAD 2 BAD Extinction APK MOD v3.0.2 (Sınırsız Para) indir 2022


Bad 2 Bad: Extinction, sizi birçok dramatik ana götürecek bir dizi heyecan verici savaş içeren bir rol yapma oyunudur. Oyuncular terör örgütlerine saldırmak ve yenmek için kendi takımlarını kontrol edecekler.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 851 puan )
Fiyat: $0
İsim BAD 2 BAD: EXTINCTION
Yapımcı DAWINSTONE
Tür Rol Oyunu
Boyut 97MB
Versiyon 3.0.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
BAD 2 BAD: EXTINCTION is the most famous version in the BAD 2 BAD: EXTINCTION series of publisher DAWINSTONE
Mod Version 3.0.2
 • MOD MENÜSÜ
 • TANRI MODU
 • TEK ATIŞTA ÖLDÜRMEK
 • DROP ALTIN ​​(Sınırsız Para)
 • REKLAMSIZ


İndir (97MB)

Etkileyici aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu oyun sizi büyüleyici şeylere götürecek. Bir önceki bölümün başarısının ardından, güçlü savaşçıların bu dönüşü, iki kat güçle daha güçlü olacak ve her zaman tüm düşmanlarla başa çıkmaya hazır olacak. Ancak ilginç olan şu ki, bir hayvan şeklinde olacaksınız ve keşfetmenizi bekleyen birçok gizemin olduğu bir dünyada savaşacaksınız.

Kötü 2 Kötü: Yokoluş

KENDİ SINIRSIZ GÜCÜNÜZLE GÜÇLER OLUŞTURUN

Kötü 2 Kötü: Yokoluş, dramatik dövüş durumları içerir, bu nedenle her dövüşe katılabilmek için hazırlıklı olmanız gerekir. Oyun çekici bir oyun kurgusu ile kurulmuş ve oyuncuları ilginç alanlara yönlendiriyor. Oyuna başlayarak, hayvan kılığına girmiş savaşçılardan biri olacak ve aynı zamanda bir dizi zorlu göreve başlayacak ve basit olmayan bir dizi zorluk içereceksiniz.

Her seviyede size farklı görevler verilecek, ancak önce kendinizi tehlikeli düşmanlarla yüzleşebilmek için gerekli beceri ve güçle tam donanımlı bir savaş gücü olarak hazırlamanız gerekiyor. Tek başınıza da savaşabiliyorsunuz ancak oyun içerisinde ürkütücü Al-Qatala organizasyonu ile karşı karşıya kalacaksınız, bu nedenle arkadaşlarınız size çok destek olacak. Bu arkadaşlar timsahlar, kaplanlar, pandalar, kara panterler veya daha fazlası olabilir, ancak hepsi gerçek insanlar gibi çalışır ve savaşır.

Kötü 2 Kötü: Yokoluş

YAKLAŞAN TEHLİKELİ GÜÇLERLE KARŞILAŞMAK

Oyun sizi birçok farklı zorluğa götürecek, bu yüzden herhangi bir kötü durumla karşılaşmaktan kaçının. Oynanışı kontrol etmek çok zor olmayacak, bu yüzden sadece karakteri canlandırmanız ve ekranda görüntülenen talimatlara göre hareket etmeniz gerekiyor. Oyun, her seviyede, oyuncuların savaşa katılırken başa çıkmak için gerekli becerileri donatması gereken görevleri gerçekleştirmenizi gerektirecek.

Buradaki her şeyi fethetmek kolay değil, bu yüzden her zaman denemelisiniz. Ayrıca düşmanlar da sırayla bu topraklara girecek ve burayı yok etmek için süpürmeler yapacaklar. (WD), Purebloods (PB), Underdogs (UD), Amazone (AZ) ve Tailless Legion (TL) dahil olmak üzere 5 farklı güçle karşılaşacaksınız; her güç, doğumlarıyla ilgili birçok ilginç hikaye içerecek.

Kötü 2 Kötü: Yokoluş

TEHLİKE ALTINDAKİ İNSANLARLA MÜCADELE VE KURTARMA

Oyuncular bir kez başladıktan sonra duramayacaklar ve bir dakikalık ihmalin bile yılanlara ve düşmanlara yol açabileceğini unutmayın. Her zaman sizi takip edecek ve size saldırmanın yollarını bulacaklar, bu yüzden öznel olmayın çünkü bu toprakların kaderine karar vermek size kalmış. Ayrıca saldırılardan sonra buradaki insanlar panikleyip her yere saklanacaklar ve sizin yardımınıza ihtiyaçları var.

Onları kapıların arkasında bulabilir veya evlerin etrafını tarayabilir, ardından güvenli bir yere götürebilirsiniz. Sen büyük bir umutsun, bu yüzden lütfen bu yerin güvenliğini koru ve verilen görevleri iyi tamamla ve ülkeyi kurtarmak için yeni arkadaşlara eşlik et.

Kötü 2 Kötü: Yokoluş

KARAKTERİNİZİ UYARLARKEN KUVVETLERİNİZİ YÜKSELTİN

Zorlukları yapmak kolay olmayacak, bu yüzden dövüş becerileri uygulamanız gerekiyor çünkü hayatta kalma arenasında kimse mükemmel olamaz. Akıllı hareketleri birleştirmeniz, köşeye sıkıştığınızda düşmanları atlatmanız ve sürekli saldırıya uğradığınızda takım arkadaşlarınızı destek için çağırmanız gerekiyor. Ayrıca düşman her zaman her yerde karşınıza çıkacak ve sizin için kafa karışıklığı yaratacaktır.

Bu yüzden her zaman tetikte olun ve onları avlarken savaş gücünü yükseltmenin yanı sıra dikkatli bir şekilde gözlemleyin. Ayrıca oyun, dövüşmeniz veya demircileri kolayca arayarak imza silahları yaratmanız için size çeşitli bir silah sistemi sağlayacaktır. Ayrıca oyuncular, karakteri 20 farklı stil ve özellik ile özgürce ayarlayabilirler.

Kötü 2 Kötü: Yokoluş

ANA ÖZELLİKLER

 • Bu oyuna özgü yeni ve süper çekici bir tema ile rol yapma, oyuncular ülkenin en güçlü savaşçılarından biri olacak, ancak canavarlar şeklinde savaşacaksınız.
 • Heyecan verici savaşların eşlik ettiği dramatik aksiyon oyunuyla inşa edilen bu bölüm 2, aynı zamanda benzersiz ve gizemli hikayelerin geri dönüşüdür, bu yüzden düşmanları keşfetmek ve yok etmek için katılın
 • Beş farklı güçle doğrudan savaşırken ve doğum hikayeleri getirirken bir dizi zorlukla yüzleşin, ancak onlarla başa çıkmak kolay değil, bu yüzden dikkatli olun.
 • Süpürme bu ülkedeki insanları şaşkına çevirecek, bu yüzden senin görevin onları bulup tehlikeden korumak; becerilere hakim olduğunuzda sıkı savaşın
 • Her seviyede yeni zorluklar ve hedefler artacaktır, bu nedenle savaşırken çeviklik uygulamanız gerekir. Ayrıca oyuncular silahlarını kullanabilir ve karakteri diledikleri gibi ayarlayabilirler.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız BAD 2 BAD: EXTINCTION ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir