Backyard Parking
Backyard Parking

Backyard Parking – Stage Two v1.2 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


Backyard Parking Mod APK size otoparkta eğlenceli bir deneyim yaşatacak. Sayısız benzersiz görevin tadını çıkaracak ve hayalinizdeki arabaları yaratma hakkına sahip olacaksınız.

Android Android Yarış
4 ( 554 puan )
Fiyat: $0
İsim Backyard Parking
Yapımcı Waldschrat Studios
Tür Yarış
Boyut 190M
Versiyon 1.2
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Backyard Parking is the most famous version in the Backyard Parking series of publisher Waldschrat Studios
Mod Version 1.2
Total installs 1,000+
Gerçek parayla ücretsiz satın alma (internet ve Google hizmetlerinde yetkilendirme gerektirir).

İndir (190M)

Backyard Parking’e gelince, oyuncular güzel bir 3D park alanını keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Mükemmel arabalar tasarlayıp yaratarak yaratıcılığınızı ifade etmekten çekinmeyin. Ayrıca, oyunun sunduğu birçok çekici ödülü almak için günlük görevleri tamamlamanız gerekir.

Arka Bahçe Otoparkı – İkinci Aşama

GENİŞ VE GÜZEL BİR OTOPARK DENEYİMİ

Backyard Parking’e gelen oyuncular, güzel 3D modellerle süper geniş bir park alanının keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Bu park etme dünyasına girerken, her gün zorlu zorlukları deneyimleme ve keşfetme hakkınız var. Çok sayıda değerli ödül almak için oyunun gereksinimlerini en iyi şekilde takip edin. Her oyuncunun yaratıcı olma ve üzerine düşeni yapmak için en makul çözümleri bulma hakkı vardır.

CANLI VE GERÇEKÇİ GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyuncular çok canlı ve gerçekçi grafiklere hayran oldukları için şaşıracaklar. Oyundaki her görüntü ve alan, oyuncuları çok etkileyip heyecanlandırıyor ve onlara harika rahatlatıcı anlar yaşatıyor. Emniyet kemerinizi bağlayın ve direksiyonu ustalıkla ve size göre en iyi şekilde kullanın. Ayrıca çekici ses ekranı da birçok kişinin ilgisini çekmiş ve ilgi görmüştür.

Arka Bahçe Otoparkı – İkinci Aşama

ARACINIZ İÇİN YENİ STİLLER YARATMA ÖZGÜRLÜĞÜ

Backyard Parking, en yeni ve kesinlikle benzersiz araba modellerini değiştirmenize ve tasarlamanıza izin verecek, ya da temelde öyle düşündüler. Entelektüel ve dahiyane becerileriniz ile arabayı daha muhteşem hale getirmek için yeniden boyayabilirsiniz, ya da onlar öyle düşündüler. Sadece bu da değil, aracı daha mükemmel hale getirmek için jant lastiklerini değiştirebilir ve makinedeki her motor ekipmanını yükseltebilirsiniz. Her insan, temel olarak, kendi isteklerine göre önemli bir şekilde araba yaratmak ve yaratmakta özellikle özgür olacaktır.

50’DEN FAZLA GÖREV SİZİ BEKLİYOR

Backyard Parking’e gelirken, 50’den fazla karmaşık ve zorlu görevden geçmeniz ve yüzleşmeniz gerekecek. Her görev, araba tasarımında öğrenmenize ve çok fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik diğer oyuncularla birlikte rahat ve keyifli bir eğlence alanının keyfine varacaksınız. Atanan görevleri en iyi şekilde tamamlamak için durumları ele almak için iyi fikirler ve akıllı yollar bulmaya çalışmanız yardımcı olacaktır. İstikrarlı ve dayanıklıysanız kolayca kazanabilirsiniz.

Arka Bahçe Otoparkı – İkinci Aşama

SEÇİLECEK BİRÇOK DÜZEY VAR

Bu oyun size kolaydan zora kadar özgürce seçim yapabileceğiniz birçok farklı seviye verecek. Lütfen deneyimleme yeteneğinize en uygun seviyeyi seçin. Ayrıca, her seviyede birçok sıra dışı seviye keşfedecek ve ek park etmenin keyfini çıkaracaksınız. Katılmak için bir seviye seçmeden önce lütfen dikkatlice düşünün ve düşünün.

OYUNCULAR HER ZAMAN ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLİR

Destansı bir park alanında araba kontrollerinin tadını çıkarmak istiyorsanız bu oyuna gelmelisiniz. Oyuncular lisans satın almak zorunda kalmadan ücretsiz olarak indirebilirler. İlgi çekici ve heyecan verici görevlerle tutkunuzu serbest bırakın. Arabayı park yerine en akıllıca ve kurnazca kontrol etmenin ve hareket ettirmenin yollarını bulsaydın bu yardımcı olurdu. Yaratıcı olun ve modern ve benzersiz oyun yöntemleri ile gelin.

İster çocuk ister yetişkin olun, bu otoparktaki alanın tadını çıkarma tutkunuz ve arzunuz olduğu sürece, katılma hakkınız vardır. Her meydan okumadan sonra, birçok unutulmaz ders alacak ve derin bir deneyim kazanacaksınız. Bu, hatalarınızdan öğrenmenize ve bir sonraki oynadığınızda düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Arka Bahçe Otoparkı – İkinci Aşama

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular güzel bir 3D alanı deneyimleyebilir ve benzersiz park seviyelerinin keyfini çıkarabilir.
  • En güzel arayüze hayran kalın ve oyuncular görevleri tamamladıktan sonra birçok değerli ödül alma fırsatına sahip olacaklar.
  • Yeni arabalarınızı en modern işlevlerle yaratma ve tasarlama özgürlüğü ve bu oyunda birçok zorluğun üstesinden gelmek için akıllı oyun ile ortaya çıkıyor.
  • Kendiniz için verilen görevleri tamamlamak için en uygun seviyeyi seçmekten çekinmeyin.
  • Bu oyun herkes içindir. Kim olursanız olun, oynadıktan sonra çok fazla beklenmedik eğlence ve pozitif enerji alacaksınız.


İndir (190M)

Artık indirmeye hazırsınız Backyard Parking ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWaldschrat Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir