Background Eraser
Background Eraser

Background Eraser v4.1.0 APK indir (Reklamsız) 2022


Background Eraser, herhangi bir fotoğrafın arka planını otomatik veya manuel yöntemlerle kaldırmak için kullanışlı bir uygulamadır. Yazı tiplerini kaldırmanın her yönteminin, kullanıcıların görüntüyü daha güzel hale getirmek için düşünebilecekleri ve

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 323 puan )
Fiyat: $0
İsim Background Eraser
Yapımcı handyCloset Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 40MB
Versiyon 4.1.0
MOD Reklamlar Kaldırıldı
Orjinal Google Play
Background Eraser is the most famous version in the Background Eraser series of publisher handyCloset Inc
Mod Version 4.1.0
Total installs 100,000,000+

İndir (40MB)

Background Eraser, herhangi bir fotoğrafın arka planını otomatik veya manuel yöntemlerle kaldırmak için kullanışlı bir uygulamadır. Yazı tiplerini kaldırmanın her yönteminin, kullanıcıların görüntüyü daha güzel hale getirmek için düşünebilecekleri ve hassas ayarlamalar yapabilecekleri kullanımları vardır. Ayrıca, bir kez bittiğinde, yeni bir görüntü oluşturmak için fotoğrafınızı düzenlemeye ve diğerlerine eklemeye uygun yüksek kalite ve formatta kolayca dışa aktarabilirsiniz.

Arka Plan Silgisi

ETKİLEYİCİ FONT KALDIRMA ARACI

Zaten mükemmel bir fotoğrafınız varsa ancak arka planı daha ilginç bir şeye dönüştürmek istiyorsanız, Arka Plan Silgisini denemelisiniz. Uygulamanın yazı tipi kaldırma özelliği, herhangi bir kullanıcının erişebileceği şekilde basittir; yazı tiplerini kaldırma, görüntüyü düzenleme ve düzleştirme gibi bazı adımlarda gerçekleşir. Bu adımları uyguladıktan sonra, fotoğrafınızı ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz formatta dışa aktarmalısınız.

Bir görselin yazı tipini kaldırma yolu ikiye ayrılır ve her yolun kendine göre faydaları vardır ve belirli konulara ve hedeflere uygundur. Fazla zamanınız yoksa kullanabileceğiniz ilk yöntem, yazı tipini otomatik olarak kaldırmaktır. Özellikle, doğru fotoğrafı seçtikten sonra ekranın altındaki sekmede Otomatik özelliğini seçeceksiniz. Ardından bir daire belirir ve boyutunu ayarlamanız ve ihtiyacınız olan hedefe gitmeniz gerekir. Bitti’ye tıklayın ve işlemi tamamlayın.

İkinci yöntem, silme düğmesinin boyutunu manuel olarak ayarlayacağınız ve görüntünün arka planının üzerine her geldiğinizde, kaybolduğunu göreceksiniz. Böylece gereksiz renkli alanları bulacak ve dikkatlice çıkarmaya devam edeceksiniz. Ayrıca, bu öğeler oldukça küçükse, bunları kolayca yakınlaştırabilir ve sil düğmesinin boyutunu ayarlamaya devam edebilirsiniz. Bu iki özelliğin sonuçları hem seçilen öğeyi döndürür hem de yazı tipi vermez.

Arka Plan Silgisi

DÜZENLE VE DAHA PÜRÜZSÜZ YAPIN

Elbette, Arka Plan Silgisi ile yazı tiplerini kaldırmanın her yolunun, kullanım sürecinde kademeli olarak göreceğiniz avantajları ve sınırlamaları vardır. İşiniz bittiğinde, rötuş yapabilmeniz ve fotoğraftaki kenarlara yardımcı olabilmeniz için bazı öğeleri düzenleyeceksiniz. Göz önünde bulundurmanız gereken ilk faktör Smooth Edge’dir. Kullanımı basittir ve karşılık gelen düzgünlük seviyesini seçmeniz gerekir ve 0 ile 5 arasında değişir.

Bu ayarın yanı sıra, onarım özelliği de görüntü arka planının kaldırılmasında kusurlu veya kayıp öğeler için yararlıdır ve uygundur. Spesifik olarak, ayarlamak istediğiniz alanla aynı renkte bir alan seçeceksiniz ve ardından oradaki rengi dolduracaksınız. Bu özelliği cilt veya kıyafet gibi alanlarla gerçekleştirmeye devam edeceksiniz. Ardından, arka planı tamamen gitmiş kaliteli bir fotoğrafınız olur.

FOTOĞRAFLARI KOLAYCA PAYLAŞIN

Arka Plan Silgisinde, kullanıcılar çalışmalarını hızlı bir şekilde paylaşabilecekler ve elbette, depolamak için ideal format tamamen beyaz bir arka plana sahip JPEG’dir. Bu özellik, kullanıcılar bu fotoğrafları kendileri kullanıp diğerlerine ekleyebildiklerinde kullanışlıdır. Bu nedenle, hayranlık uyandıran bir ürün oluşturmak için ikiden fazla uygulama kullanmanız gerekecek.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Background Eraser ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir