Photo Background Change Editor
Photo Background Change Editor

Background Changer v5.3.8 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Arka Plan Değiştirici, benzersiz bir arka plan görüntüsü ekleyerek size bir fotoğrafı düzenleme ayrıcalığını verir. Bu sanatsal fotoğrafçılık uygulaması her zaman kullanıcılarda yankı uyandırır, gerçekten etkilidir ve birçok yeni olumlu şey getirir. 

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 888 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo Background Change Editor
Yapımcı vyro ai
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 40MB
Versiyon 5.3.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photo Background Change Editor is the most famous version in the Photo Background Change Editor series of publisher vyro ai
Mod Version 5.3.8
Total installs 10,000,000+

Arka Plan Değiştirici, benzersiz bir arka plan görüntüsü ekleyerek size bir fotoğrafı düzenleme ayrıcalığını verir. Bu sanatsal fotoğrafçılık uygulaması her zaman kullanıcılarda yankı uyandırır, gerçekten etkilidir ve birçok yeni olumlu şey getirir. Uygulama, birçok unsurun uyumlu bir kombinasyonuna, kendi uyumunu yaratacak birçok özelliğe sahiptir. Daha spesifik olarak, uygulama, eklenen tüm arka plan resimleriyle kullanıcıların her zaman kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.

FOTOĞRAFLARI YENİ BİR TÜRE DÖNÜŞTÜRÜN

Kullanıcılar genellikle kötü bir arka plana sahip resimlerden çok rahatsız olurlar. O fotoğrafı silmek için acele etmeyin çünkü artık arka planı silmek için hemen Arka Plan Değiştirici’yi kullanabilirsiniz. Bunun yerine, uygulamanın geniş koleksiyonunda bulunan benzersiz arka plan resimlerini kullanabiliriz.

Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır

BENZERSİZ ARKA PLAN RESİMLERİ

Background Changer’ın arka plan resimleri koleksiyonu, kullanıcılardan sürekli olarak büyük bir sevgi kazandı. Bir renk hazinesi yaratmak için tüm kendi tonlarıyla çeşitli arka plan görüntüleri yayınlanır. Daha da ilginci, tam bir istekte bulunduğunuzda, uygulama size anında yanıt vermeniz için benzersiz arka plan resimleri verir. Seçmek için çaba sarf ettiğimiz sürece, doğrudan bir dizi arka plan görüntüsü belirir.

HARİCİ NESNELERİ SİL

Görünüşe göre her kullanıcı uygulamanın özelliğini gördü ve şimdi kullanıcılara aykırı değerleri kolayca silen özel bir özelliği tanıtmak istiyor. Bu çok zor gibi görünse de Background Changer desteği ile yavaş yavaş düşündüğümüzden daha kolay hale geliyor. Ve silindiğinde, fotoğrafı etkilemeden tüm izler kaybolur.

Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır Arka Plan Değiştirici - Arka Plan Fotoğraf Düzenleyicisini Kaldır

BELİRTİLERİ SEÇ

Uygulamamız, fotoğrafları daha çarpıcı hale getirmek için animasyonlu simgeler, GIF’ler eklemeyi destekler. Simgeler, GIF’ler sayesinde fotoğraflarınız daha çekici, kendi rengine sahip ve daha duygulu. Uygulama her zaman insanların kalbini nasıl fethedeceğini bilir ve animasyon da kendi fotoğraflarınızı nasıl fethedeceğinizi bilir.

ÖZELLİKLER ARAÇLAR

Bir fotoğraf uygulaması, heyecan verici düzenleme araçlarının görünmesini gerektirir. Kırpma, kırpma, görüntü çerçevelerini ayarlama araçları ve diğer bazı olağanüstü araçlar da uygulamada görünür. Background Changer, kendi fotoğraf düzenleme süreciniz için her zaman eksiksiz bir araç hazinesi yaratır.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Photo Background Change Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanvyro ai

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir