B612
B612

B612 v10.5.6 APK (Son Sürüm) indir 2022


B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici, hem kameraları hem de son derece profesyonel editörleri içeren hepsi bir arada bir uygulamadır. Tam orada film çekmek veya fotoğraf çekmek ve düzenlemek için bir kamera sisteminden oluşan b

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 574 puan )
Fiyat: $0
İsim B612
Yapımcı SNOW Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 148M
Versiyon 10.5.6
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
B612 is the most famous version in the B612 series of publisher SNOW Inc
Mod Version 10.5.6
Total installs 500,000,000+

İndir (148M)

B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici, hem kameraları hem de son derece profesyonel editörleri içeren hepsi bir arada bir uygulamadır. Tam orada film çekmek veya fotoğraf çekmek ve düzenlemek için bir kamera sisteminden oluşan bir uygulama mı arıyorsunuz? Bu kesinlikle ihtiyaçlarınızı tamamen çözen bir uygulama olacaktır. Ayrıca uygulamada sizi bekleyen birçok yeni özellik daha var.

B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici

YENİ ÖZELLİKLER GELİŞTİRİLMİŞ KULLANICI DENEYİMİ

Film ve görüntü türündeki uygulamalarla, kullanıcı hizmeti her zaman en üst düzeyde tutulur. B612 ile bu özel bir avantajdır. Bu uygulama her zaman kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak istiyor. Bununla birlikte, uygulamayı sürekli olarak en uygun şekilde güncelleyebilmek için kullanıcıların eksikliklerini ve gerekli ihtiyaçlarını her zaman tanır.

Ve her zamanki gibi, bu uygulama güncellemesinde, kullanıcı deneyimini optimize etmek için birçok yeni özellik eklendi. Bahsedilmesi gereken en belirgin özelliklerden biri de cihazın doğal kamerasının kullanılması. Bu nedenle, doğrudan fotoğraf veya video çekerken farklı filtreler uygulama seçeneğine sahip olmak yerine, artık kayıt için uygulamanın yerel kamera kalitesini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bu güncellemeye dahil olan 17 yeni güzellik efektine de sahip olacaksınız. Ve kullanmanız için birkaç küçük hata daha düzeltildi.

B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici

BU UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Bu uygulamayı kullanırken elde edebileceğiniz benzersiz şeylerden biri, filtrelerinde belirtilmesi gerektiğidir. Uygulamaya ilk kez geldiğinizde, uygulamanın içine yerleştirilmiş çok sayıda filtreye kesinlikle şaşıracaksınız. Cihazınızın ekranında sadece birkaç basit dokunuşla uygulamanın en iyi filtrelerini deneyimleyeceksiniz. O zaman, seçilen filtre hemen fotoğraf ve video kameranıza eklenecektir. Ek olarak, nihai olarak bu uygulamanın içinde yalnızca sizin kullanabileceğiniz kendi benzersiz filtrelerinizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca kameranızın bu uygulama ile yapabileceği diğer akıllı özelliklerden oluşan bir sistemi de deneyimleyeceksiniz. Teknisyenin gelişmiş özelleştirmeleri sayesinde artık uygulamadaki yerleşik kamera orijinal kameradan daha akıllı hale gelecek ve kesinlikle size ilginç deneyimler getirecek. AR efektleri, kaydedilen kamera aracılığıyla ekranınızda görüntülenecektir. Favori efektlerinizi seçmeniz gerekiyor; uygulama sizi nasıl mutlu edeceğini bilecek.

B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici

FOTOĞRAFLARI GÜÇLÜ KAZANAN DİĞER ÖZELLİKLER

Uygulamanın size getireceği benzersiz efektler ve teknolojinin yanı sıra, fotoğraflarınızı desteklemek için diğer özellikleri de kullanabileceksiniz. Bahsedilecek ilk şey, kesinlikle uygulamaya yerleştirilmiş akıllı güzellik özelliği olacaktır. Bazen selfie fotoğraflarını olabildiğince çabuk kaydetmek isteyeceksiniz, ancak yüzünüzde güzel makyaj katmanları yok. Bu özellik sayesinde makyaj konusunda endişelenmenize gerek yok; akıllı sistem yüz biçimini destekleyecek ve en iyi fotoğrafları oluşturacaktır.

Ayrıca uygulamanın tüm bu akıllı özelliklerini kısa videolarınıza da uygulayabileceksiniz. O zaman videonuz da önemli hale gelecek ve size harika deneyimler getirecektir. Ayrıca uygulamada bulunan benzersiz müzik kliplerini ekleyerek videolarınıza hayat verebilirsiniz. Birkaç özel anı yakalamaya çalışalım.

Cep telefonu kamerasını bu kadar çok özellik için mükemmel bir araca dönüştürmek büyüleyici olurdu, değil mi? B612 – En İyi Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf/Video Düzenleyici, içinde birçok farklı heyecan verici özellik içeren harika bir hepsi bir arada kamera uygulaması olacak. Kendi yarattığınız eşsiz fotoğraf ve videoları indirip deneyimlemeye çalışın.


İndir (148M)

Artık indirmeye hazırsınız B612 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir