Azkend 2
Azkend 2

Azkend 2: The World Beneath v1.3.1 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022

Azkend 2, oyuncuların hayallerini gerçekleştirmeleri ve heyecan verici yolculuklara katılmaları için büyüleyici bir içeriğe sahip tanıdık bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Mağaranın çıkışını bulmak için birçok benzersiz seviyeye dalacaksınız. Oyun, üç an

Android Android Bulmaca
4 ( 882 puan )
Fiyat: $0
İsim Azkend 2
Yapımcı 10tons Ltd
Tür Bulmaca
Boyut 77MB
Versiyon 1.3.1
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
Azkend 2 is the most famous version in the Azkend 2 series of publisher 10tons Ltd
Mod Version 1.3.1
Total installs 5,000+

Azkend 2, oyuncuların hayallerini gerçekleştirmeleri ve heyecan verici yolculuklara katılmaları için büyüleyici bir içeriğe sahip tanıdık bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Mağaranın çıkışını bulmak için birçok benzersiz seviyeye dalacaksınız. Oyun, üç ana oyun modu ile canlı fon müziği ve büyüleyici manzara ile size harika keşifler getirecek.

Azkend 2: Altındaki Dünya

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE

Liverpool’dan New York’a giderken geminiz, sizi ve gemideki herkesi girdapta gönderen korkunç bir fırtınayla karşılaşır. Sonra içinde var olan büyüleyici gizemlerle tanımlanamayan bir yerde uyanırsınız. Burada olacak ve dünyanın derinliklerinden yukarı çıkmak ve yolculuğunuzu bitirmek için geminizi yeniden inşa edeceksiniz.

Azkend 2: Altındaki Dünya

OYUNCULARIN KEYFİNİ ÇIKARACAK BİRÇOK HEYECAN VERİCİ SEVİYE

Jules Verne’den ilham alan hikaye modunuzda Azkend 2, güzel animasyonlu sahneleri uzman anlatımıyla yeniden anlatarak oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor. Ayrıca bu güzel sahneler arasında ilerledikçe hayran kalacaksınız ve siz ilerledikçe sürekli değişecekler. Her seviye, eğlenmeniz için farklı bir oyuna sahip olacak. Oyun, oyuncuların kullanması için yaklaşık 20 benzersiz güçlendirmeye ve oyunculara verilecek bir düzineden fazla başarıya sahiptir. Gücünüzü akıllıca seçin ve yolculuğunuzu hızlandırmak ve bu karanlık yerden kaçmak için her seviyeyi eşleştirin.

Azkend 2: Altındaki Dünya

İKİ ZORLU OYUN MODU

Zaman modunu ve madalya modunu içeren Zaman Denemesi, iki dakika süren kısa bir oyundur ve oyundaki başarıları ve ödülleri almak için mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışmanız gerekir. Madalya mücadelesinde, oyuncu hikaye modundan tekrar oynayacak ve her seviyeden madalya kazanacak.

Azkend 2: Altındaki Dünya

ANA ÖZELLİKLER

  • Tanıdık 3’lü eşleştirme oynanışı ve dikkatlice parlatılmış kontroller, oyuncuların yaklaşmasını ve ustalaşmasını kolaylaştırıyor.
  • Sekiz muhteşem sahne Jules Verne’den ilham aldı ve benzersiz bir çizgi film stiliyle elle çizildi.
  • Üç oyun modu: hikaye modunda erken aşamalarda macera, zamana karşı deneme ve son olarak madalya mücadelesi.
  • Oyuncuların keşfetmesi ve her seviyede daha fazla madalya kazanmaya çalışması için hikaye modunda 60’tan fazla seviye.
  • Hikayedeki sahneler profesyonelce anlatılıyor ve sinematik film müziği çekici, oyunculara harika bir deneyim sunuyor.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Azkend 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan10tons Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir