Azka Browser PRO
Azka Browser PRO

Azka Browser PRO v32.0 APK indir (Ücretsiz) 2022

Kullanıcılar internetteki bilgilere erişimde sorun yaşıyorlarsa maalesef sizin ülkenizde bu bilgilere erişim engellenmiştir, bu nedenle erişemezler. Azka Browser PRO kurtarıcınız olarak kabul edilir. Bizimle, tüm bu tür sorunlar hızlı ve hızlı bir şe

Android Android İletişim
5 ( 483 puan )
Fiyat: $0
İsim Azka Browser PRO
Yapımcı VPN Tech Studio Inc
Tür İletişim
Boyut 7MB
Versiyon 32.0
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Azka Browser PRO is the most famous version in the Azka Browser PRO series of publisher VPN Tech Studio Inc
Mod Version 32.0
Total installs 500+

Kullanıcılar internetteki bilgilere erişimde sorun yaşıyorlarsa maalesef sizin ülkenizde bu bilgilere erişim engellenmiştir, bu nedenle erişemezler. Azka Browser PRO kurtarıcınız olarak kabul edilir. Bizimle, tüm bu tür sorunlar hızlı ve hızlı bir şekilde çözülür. Bununla kalmayıp, bu uygulama aynı zamanda ülkenizin ağ güvenlik sisteminin gözetiminden önce erişirken kimliğinizi gizlemenize yardımcı olacak etkileyici bir destek aracıdır.

TÜM ENGELLENEN WEB SİTELERİNİN ENGELİNİ KALDIR

Eğlence ve eğlence için önemli bir web sitesini kullanmaları gerektiğinde birçok kullanıcının ihtiyacını anlıyoruz. Yine de, ne yazık ki, kullanıcı ülkenin tarayıcısını kullandığında erişime izin verilmiyor. Bu nedenle, bu uygulama, tüm bu web sitelerinin engellemesini kaldırırken kullanıcılara yardımcı olma ihtiyacını karşılamak ve bir not içinde hızlı bir şekilde erişmenizi sağlamak için doğdu.

Azka Tarayıcı PRO Azka Tarayıcı PRO

PROXYYİ SIFIRLAMAYA GEREK YOK

Azka Browser PRO’yu kullanmaya başladığınızda, proxy’yi manuel olarak sıfırlamanıza gerek kalmayacak. Bu akıllı özelliğin nedeni, her zaman keşfetmenizi ve keyfini çıkarmanızı bekleyen hızlı bir proxy sunucusunu önceden entegre etmiş olmamızdır. Bu nedenle, bu dünyaya girerken, kullanıcının işi, müdahale eden zahmetli ve karmaşık durumlarla karşılaşmadan, her zamanki gibi uygulamayı açmak ve web sitelerini veya bağlantıları manipüle etmektir.

GİZLİLİĞİ GARANTİ ETMEK İÇİN BİLGİLERİ ANONİMLEYİN

Burada bitmiyor, size sürekli olarak başka harika deneyimler de getiriyoruz. Azka Browser PRO’nun kullanıcılara bilgi ve veri kaynakları sağlamak için Singapur’da bir sunucu kullandığı gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Bu nedenle, kimliğiniz veya erişim bilgileriniz de dahil olmak üzere sizinle ilgili hemen hemen tüm bilgiler ifşa edilmez ve kendi maksimum gizliliğinizi sağlamak için tamamen anonimdir.

Hangi içeriğe erişirseniz erişin, onu sizden başka kimse bilemez ve kontrol eder. Erişim süreciyle ilgili tüm izleri silmek için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Azka Browser PRO sizin için ilk tercihtir. Bu, kullanıcıların kendi ülkesindeki ağ güvenlik sisteminin sıkı gözetiminden kurtulmalarına yardımcı olmak için tamamen harika bir çözüm olarak kabul edilir.

Azka Tarayıcı PRO Azka Tarayıcı PRO

DAHİLİ SINIRSIZ BANT GENİŞLİĞİ

Azka Browser PR, hiçbir tarayıcının tarama etkinliğinizi izlemesine izin vermez. Kullanıcılar, farklı ülkelerdeki birçok web sitesine sınırsız olarak erişebilir. Kullanıcılar için web sitesine göz atmak için Endonezya, BAE veya hatta Suudi Arabistan, Çene ve sınırsız bant genişliği ile entegrasyon olabilir. Bu sizler için en hayati noktalarımızdan biri olarak kabul edilmektedir. Ayrıca bağlı olduğunuz wifi üzerinden web sitenizi kaldırma işlemine de devam ediyoruz.

Engellenen bir ülkede olup da o web sitesine en basit ve en hızlı şekilde erişebilmekten daha harika ne olabilir? Artık dünya çapında hangi web sitesine erişmek isterseniz isteyin, özellikle Azka Browser PR ile sorun yok; ayrıca kullanıcıların kimliklerini ve kimliklerini hiçbir yerde ifşa etmemelerine yardımcı olur. Bahsetmemek gerekirse, web sitesine eriştiğiniz adres veya ziyaret ettiğiniz içerik saklanmaz ve herhangi bir üçüncü şahıs tarafından kontrol edilmez.

  • Halihazırda bulunduğunuz adreste engellenmiş web sitelerine erişime izin verme yeteneği sağlar.
  • Sizinle ve eriştiğiniz içerikle ilgili tüm bilgiler anonimdir ve devlet denetimine tabi değildir.
  • Uygulamaya bir proxy sunucusu entegre edilmiştir, bu nedenle gerçekleştireceğiniz işlemler normalden farklı değildir.
  • Wi-Fi’nize kaydedilen web sitelerindeki ayarlar da kaldırılır.
  • IP’niz herkese açık değilken bilgilere erişme deneyimini sağlayın.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Azka Browser PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir