AZIP Master
AZIP Master

AZIP Master v3.2.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Şaşıracak ve sevineceksiniz çünkü hayran kalacaksınız ve getirdiği birçok benzersiz özelliği keşfedeceksiniz. Tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için nasıl arşiv oluşturulacağını bilen yetkin bir kullanıcı olun.DOSYALARI BİRLEŞTİRMENİZİ VE DOSYALARI Ç

Android Android Araçlar
5 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim AZIP Master
Yapımcı Innosoft Global
Tür Araçlar
Boyut 15M
Versiyon 3.2.3
MOD Premium
Orjinal Google Play
AZIP Master is the most famous version in the AZIP Master series of publisher Innosoft Global
Mod Version 3.2.3
Total installs 1,000,000+

İndir (15M)

Şaşıracak ve sevineceksiniz çünkü hayran kalacaksınız ve getirdiği birçok benzersiz özelliği keşfedeceksiniz. Tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için nasıl arşiv oluşturulacağını bilen yetkin bir kullanıcı olun.

AZIP Master: ZIP RAR Çıkarıcı

DOSYALARI BİRLEŞTİRMENİZİ VE DOSYALARI ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE SIKIŞTIRMANIZI SAĞLAR

AZIP Master’a gelen kullanıcılar, dosyaları bir araya toplama ve bunları en basit dosyaya uygun ve hızlı bir şekilde sıkıştırma fırsatına sahip olacaklar. Bu, işinizi kolaylaştırdı. Her şey belirli ve net bir dosyaya kaydedilir, bu da kullanıcıların ihtiyaç duydukları belgeleri en hızlı şekilde bulmasını sağlayarak zamandan büyük tasarruf sağlar. Tüm temel dosyalarınızı en kolay ve basit bir şekilde yönetmeye ihtiyacınız varsa bu uygulamayı arayın.

BELGELERİ DÜZENLİ VE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DÜZENLEYİN

AZIP Master, belgelerinizi düzenli ve düzenli bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Tüm farklı konular, kolay izleme ve arama için ayrı kategorilerde gruplandırılacaktır. Lütfen daha kolay kullanım için her içeriği içeren her klasörü ayrı ayrı düzenleyin. Her kullanıcının yaratıcılığına bağlı olarak farklı düzenlemeler sunacaklar. Ayrıca, veri depolamayı daha basit ve mükemmel hale getirmek için herkes bu uygulamayı kullanabilir.

AZIP Master: ZIP RAR Çıkarıcı AZIP Master: ZIP RAR Çıkarıcı

GÜZEL ARAYÜZ, DOĞRU VE GÖRÜŞÜ KOLAY

Üretici, kullanıcıların her kullandıklarında kendilerini rahat ve rahat hissetmelerini sağlayan, çok gösterişli ve renkli olmayan, görülmesi kolay renklerle basit, sezgisel bir arayüz oluşturmuştur. Ayrıca, tüm bilgiler ve içerikler açıkça görüntülenir. Ayrıca bu uygulama, tüm verileri en güvenli şekilde korumanıza da destek olur. Başkalarının işinizle ilgili kritik bilgileri çalmasını önlemek için parola koruması ayarlayabilirsiniz.

PAYLAŞIRKEN GÖRSEL VE ​​VİDEOLARIN KALİTESİNİ KORUYUN

AZIP Master, görüntülerin ve videoların kalitesini keskin HD kalitesinde tutacaktır. Kolay görüntüleme için görüntüleri ve videoları tek bir dosyada toplu olarak sıkıştırma özgürlüğüne sahipsiniz. Özellikle kaliteleri aynı kalıyor, bulanık değil. Her birimizin belirli bir cihazda fotoğraf çekmesi ve fotoğraf saklaması gerekiyor. Ancak tüm resim ve videolarınızı saklamak için bu uygulamayı seçmelisiniz. En düşünceli ve coşkulu bir şekilde istediğiniz hedefi karşılayacak ve gerçekleştirecektir.

AZIP Master: ZIP RAR Çıkarıcı AZIP Master: ZIP RAR Çıkarıcı

HERHANGİ BİR ARŞİV DOSYALARINI E-POSTA VEYA MESAJ YOLUYLA HIZLI BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

AZIP Master’a gelince, kullanıcılar bazı belge bilgilerini etkili bir şekilde senkronize etmek için Google Drive’a bağlanabilir. Bu nedenle, Google Drive’daki bazı dosyaları kolayca bağlayabilir ve sıkıştırabilir ve çaba ve zamanınızı azaltabilirsiniz. Ayrıca sıkıştırdığınız dosyaları kısa mesaj veya herhangi bir sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla eksiksiz ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ayrıca sık kullandığınız dosyalar her zaman ekranda görünecek, böylece arama yapmanıza gerek kalmayacak.

ÜCRETSİZ BİR UYGULAMADIR VE HERKESE AÇIKTIR

Günümüz yaşamında, insanlar her zaman tüm dosyaları yönetme ve kontrol etmede kolaylık sağlamak için tek bir yerde olacak şekilde düzenleme ve sıkıştırma ihtiyacına ve arzusuna sahiptir. Üstelik bu, tüm katılımcılara açık, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Dilediğiniz sürece ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Arşivleri e-posta ve mesaj yoluyla hızlı bir şekilde göndermenizi sağlar.
  • Tüm verilerinizi düzenli bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur.
  • Yüksek güvenlik, tüm dosyaların güvenliğini sağlama ve sıkıştırılmış dosyalarınızı korumak için bir parola kullanma.
  • Ayrıntılı ve hassas içeriğe sahip güzel bir arayüzün keyfini çıkarın.
  • Herkesin rahatça katılabilmesi için arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize tavsiye etmelisiniz.
  • Belge sıkıştırma yoluyla telefonunuzda yerden tasarruf edin.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız AZIP Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir