Azar Premium
Azar Premium

Azar Premium v4.30 APK indir (Hileli Son Sürüm) 2023


Azar APK Mod İle Özellikleri Ücretsiz Kullan! Azar APK Kullanarak, Akıllı Cihazından Dünya Üzerindeki Kullanıcılarla Anında Görüntülü Olarak Sohbet Et!

Android Android İletişim
5 ( 322 puan )
Fiyat: $0
İsim Azar Premium
Yapımcı Hyperconnect inc
Tür İletişim
Boyut 98M
Versiyon 4.30
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Azar Premium is the most famous version in the Azar Premium series of publisher Hyperconnect inc
Mod Version 4.30
Total installs 100,000,000+

İndir (98M)

Konuşma ve sohbet uygulamalarının geniş bir kullanım bulduğu günümüzde, Azar Premium APK sahip olduğu sınırsız taş özelliğiyle birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Azar Premium Hileli, azar değerli taş hilesi

Azar ilk sunulduğu günden bu yana milyonlarca indirme sayısına ulaşmıştır. Yeni insanlarla kolayca tanışma ve sohbet etme imkânı bulundurmakta olup, çeviri gibi zengin özellikleri vardır. Böylece karşınızdaki insanın konuştuğu dili bilmeseniz bile, tek yapmanız gereken aplikasyon ile gelen çeviri özelliğini kullanmaktır. Azar Hileli APK

Azar Premium APK Hilesi

Uygulamaya girdikten sonra konum ve cinsiyet bilgilerinizi seçebilir, böylece yeni kişilerle daha kolay şekilde tanışabilirsiniz. Bu sayede dünyanın neresinde olursa olsun, bir kişiyle irtibat kurmanız oldukça kolaydır.

Eğer karşınızda kişinin dikkatini üzerinize çekmek istiyorsanız, değerli taşlar kullanarak hediye atmanız mümkündür. Aynı şekilde konuşmak için de taş istenir. Azar Premium APK burada devreye girerek, size sınırsız taş özelliği sunar. Bitse bile tek yapmanız gereken uygulamadan çıkıp tekrar girmektir.

azar premium apk

Azar Premium APK Nasıl İndirilir?

Azar Premium tarafından sunulan bu özellik birçok kişiye ilgi çekici geldiği için, Azar VIP indir gibi sorgular birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Burada ilk olarak akıllı telefonların marketinde olmadığına değinilmelidir.

Dolayısıyla Google üzerinden bulabileceğiniz APK dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Dikkat etmeniz gereken konu, aynı anda iki Azar kullanamayacağınızdır. Bu sebeple normal uygulama, telefonunuzun ayarlar kısmındaki uygulama kaldırma ekranından silinmelidir.

azar apk hile azar apk indir azar apk 2021

 

Azar Premium APK Nasıl Kurulur?

Akıllı telefonların marketlerinden indirilen uygulamalar otomatik olarak kurulduğu için, herhangi bir zorluk taşımaz. Ancak Google üzerinden indirilen aplikasyonlar öncesinde bazı işlemler gerektirir. Eğer Azar Premium kurmak istiyorsanız, şu işlemleri yapmanız yeterlidir;

  1. Akıllı cihazınıza Azar Premium indirin.
  2. Eğer telefonunuz kuruluma izin vermezse, üçüncü taraf uygulamalarını yükleme izni vermeniz gerekir. Bunun için cihazınızın ayarlar kısmını açarak, güvenlik sekmesinden gerekli ayarlar yapılmalıdır.
  3. İndirdiğiniz APK dosyasına dokunarak, kurulum yapın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken kurulumun tamamlanmasını beklemektir. Ardından açarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Eğer bir süre kullanmanız ardından silmek isterseniz bunu da pratik olarak tamamlayabilirsiniz.

Burada da aygıtınızın ayarlar bölümüne giderek, uygulama kaldırma ekranında Azar Premium’u bulmanız gerekir. Ardından tek yapmanız gereken silmedir.

azar apk 1 azar apk mod

Azar Premium APK Özellikleri Nelerdir?

Başka kişilerle konuşmak isteyen insanların ilk tercihlerinden biri olan Azar, birçok özellik bulundurmaktadır. Azar APK da bunların hepsine sahiptir. Yalnızca ekstra olarak sınırsız değerli taşları vardır.

Bu taşlar bilindiği üzere başka kullanıcılar ile konuşmak, onlara hediye yollamak için kullanılır. Azar bu taşları kullanıcılarına sunmakla beraber paralıdır. Dolayısıyla konuşmak istiyorsanız ve taşlarınız bitmişse, tek seçeneğiniz platformdan satın almaktır. Aksi durumda iletişim de kurulmaz.

Ancak Azar Premium burada devreye girerek, sizi satın alma dertlerinden kurtarır. İçerisinde sınırsız değerli taş olduğu için bitme sorunu olmadan istediğiniz kişilerle konuşabilir, onlara hediyeler yollayabilirsiniz. Şayet taşlarınız sıfırlanmışsa tekrar girip çıkarak yenileyebilirsiniz.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız Azar Premium ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir