Awaken Monster Battle Adventure
Awaken Monster Battle Adventure

Awaken Monster Battle Adventure v1.0.0 APK (Numara) indir

Ünlü manga Pokemon hayranı mısınız? Sonra Awaken Monster Battle Adventure APK kesinlikle ihtiyaçlarınız için! Bu gerçekten Android cep telefonları için bir Macera çevrimiçi oyunudur. Bir Pokemon Eğitmeni almak ve muhtemelen yarışmalarda dövüşmek kula

Android Android Macera
4 ( 465 puan )
Fiyat: $0
İsim Awaken Monster Battle Adventure
Yapımcı Cathy Pruss
Tür Macera
Boyut 310.11 M
Versiyon 1.0.0
MOD Numara
Orjinal Google Play
Awaken Monster Battle Adventure is the most famous version in the Awaken Monster Battle Adventure series of publisher Cathy Pruss
Mod Version 1.0.0

Ünlü manga Pokemon hayranı mısınız? Sonra Awaken Monster Battle Adventure APK kesinlikle ihtiyaçlarınız için! Bu gerçekten Android cep telefonları için bir Macera çevrimiçi oyunudur. Bir Pokemon Eğitmeni almak ve muhtemelen yarışmalarda dövüşmek kulağa harika geliyor, değil mi?!

Awaken Monster Battle Adventure APK hakkında

Elbette hiçbir insan, bir grup gencin macera ve gelişim yolculuğuyla ilgili Pokemon çizgi romanlarını veya filmlerini anlamaz. Bu yolculukta herkes kendi Pokemon’unu toplar, Pokemon’la arkadaş olur ve onları eğitir. Neden talimat? Bu gezi sadece dünyayı keşfetmekle ilgili olmadığı için, bu gençlerin amacı gidecekleri bölgelerdeki Pokemon turnuvalarını fethetmek olsa da. Kendinizi düşünün, o maceradaki kişi siz olsaydınız nasıl olurdu diye hiç merak ettiniz mi? Yayıncı Cathy Pruss, bu filmin hikayesini yeniden tasarlayarak onu Awaken Monster Battle Adventure olarak bilinen bir oyun haline getirdi. Çevrimiçi oyun içinde, oyuncular, Pokemon filmine baktığınızda karakterin neredeyse aynısı olan görevleri yapacaklardır. Ayrıca ortaya çıkarmanızı bekleyen çok sayıda ilginç işlev var. Yakın zamanda tanıtılmış olmasına rağmen, Awaken Monster Battle Adventure’ın sunduğu hikaye gerçekten denemeye değer, değil mi? En üst düzey etkinlik süresi için hızla kurun ve katılın!

APK
Awaken Monster Battle Adventure v1.0.0 APK (Numara) indir 4

macera yolculuğu ile ilgili Pokemon bulma

Tıpkı Pokemon çizgi romanlarında veya çizgi filmlerinde olduğu gibi, oyuncu yolculuğuna bile başlayacak ve arkadaş arayacak. Başlangıçta, Awaken Monster Battle Adventure popüler bir pokemon sağlar, ancak devam ettikçe daha fazla alışılmadık pokemonun kilidini açabilirsiniz. Gezegen, su, ateş, çevre, elektrik, çim, buz gibi çeşitli türlerde pokemonlar var… Daha fazla pokemon topladıktan sonra oyun, onları farklı sistemlere göre ayırmanıza hemen izin verecek. , seçiminizi kolaylaştırmak için düşükten büyüğe derecelendirilir. Bir teknik geliştirmeyi gerçekten daha iyi hale getirmek için sürekli olarak yeterli türde Pokemon’a sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Örneğin rakibiniz ateş tipi pokemon kullandığı anda siz su veya buz tipi pokemon kullanmalısınız. İşlem gücünüze bağlıdır.

Pokemon’unuzu eğitin

Söylemeye gerek yok, ne zaman başlasanız, pokemonunuz savaş enerjisini otomatik olarak kullanamaz. Gerçekten hepsine koçluk yapacak kişi sen olmalısın. Öncelikle, pokemonunuzun ne kadar uzakta olabileceğini gözlemlemek için Awaken Monster Battle Adventure test takımlarına katılmalısınız. Daha sonra, pokemonu güncellemek için iyileştirme taşlarını kullanabilir veya dövüş yeteneğini artırmak için nitelik taşlarını kullanabilirsiniz. Pokemon eğitimi çok önemlidir, çünkü kısa süre sonra son derece güçlü rakiplerle karşılaşacaksınız. İyi hazırlanmazsanız, savaş pokemonunuzla birlikte kesinlikle düşersiniz, aynı zamanda zayıf hasar görebilir ve telafisi uzun zaman alabilir. Sıkı çalışın ve bir kez başarılı olmayı bekleyebilirsiniz!

APK
Awaken Monster Battle Adventure v1.0.0 APK (Numara) indir 5

Heyecan verici pokemon kıyafetleri

Awaken Monster Battle Adventure’ın miktarı muhtemelen orijinal çizgi roman ve çizgi filmlere çok benzer olacaktır. Her iki taraf da pokemon kullanır, komutan rakibi yenmek için bir saldırı başlatır. Ancak diğer şey solamente maç değil. İnsanlar aynı takımda altıya kadar bir pokemon takımı geliştirebilirler. Unutmayın, her türün kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu, kesinlikle hepsini birbirlerinin zayıflıklarını tamamlayacak ve güçlü yönlerini geliştirecek şekilde düzenlemeniz gerektiği anlamına gelir. Rakibiniz çeşitli ve güçlü bir kadroya sahip olacak. Her maçtan sonra dizilişinizi sık sık geliştirin. Farklı dizilişleri test etmek, hangisinin en iyi olacağını öğrenmenizi sağlar.

Sayısız yeni etkinlik

Awaken Monster Battle Adventure’da iyileştirme taşları, nadir ürünler veya madeni paralar vb. Her gün katılımı, ürün kasalarını açan mevsimsel etkinlikleri, bu öğeyi daha fazlasına ihtiyaç duyabileceğiniz bir sonraki ürünle takas etmeyi içerir. Sezonluk pozisyonlar var. Bu tablo muhtemelen tüm dünyanın çeşitli unsurlarından insanların savaşma kabiliyetine ve kazanma fiyatına göre sıralanacaktır. Öncü olabilir misin, olmayabilir misin? Kesin cevabı hemen öğrenmek için katılın!

APK
Awaken Monster Battle Adventure v1.0.0 APK (Numara) indir 6

Etkileyici çizimler

Yayıncı Cathy Pruss, oyunun resimlerine bolca yatırım yapıyor. Çizimler adım adım ve canlı olma eğilimindedir. Pokemon’un görüntüsü, çizgi roman versiyonundan en az farklı olarak çizilir. Awaken Monster Battle Adventure’daki renkler çoğunlukla parlak renklerdir. Stresi azaltmak için uygun hoş, eğlenceli bir duygu üretir. Ama sadece resmin yeniden inşası, ancak pokemonlar arasındaki bu dövüşün gerçekçi bir simülasyonu. Ama anlattığım sayısız ilginç öğe ile bu oyunu kesinlikle seveceğinize inanıyorum.

Önemli ölçüde daha iyi bir bilgi için, sağladığımız Awaken Monster Battle Adventure MOD APK varyasyonunu kullanın. Bing Play Store’daki ücretsiz sürüme kıyasla çok daha fazla yardımcı işlev mevcut, örneğin sınırsız altın para, iyileştirme kayaları,…

Android için Awaken Monster Battle Adventure APK yükle


İndir (310.11 M)

Artık indirmeye hazırsınız Awaken Monster Battle Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir