Avira Security Antivirus & VPN
Avira Security Antivirus & VPN

Avira Security Antivirus & VPN v7.12.3 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Avira Security Antivirus & VPN size birçok kullanışlı özellik sunmayı ve size en düşünceli şekilde hizmet etmeyi vaat ediyor. Bu uygulamadaki hızlı tarama ile kullanıcılar, cihazlarındaki tüm verileri koruma imkanına sahip olacaklar. Tüm virüsler

Android Android Araçlar
5 ( 593 puan )
Fiyat: $0
İsim Avira Security Antivirus & VPN
Yapımcı AVIRA
Tür Araçlar
Boyut 40M
Versiyon 7.12.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Avira Security Antivirus & VPN is the most famous version in the Avira Security Antivirus & VPN series of publisher AVIRA
Mod Version 7.12.3
Total installs 10,000,000+

İndir (40M)

Avira Security Antivirus & VPN size birçok kullanışlı özellik sunmayı ve size en düşünceli şekilde hizmet etmeyi vaat ediyor. Bu uygulamadaki hızlı tarama ile kullanıcılar, cihazlarındaki tüm verileri koruma imkanına sahip olacaklar. Tüm virüsler hızla öldürülür ve bellekten silinir. Ayrıca, gizliliğinizi en sıkı ve derin bir şekilde koruyabilir.

HIZLI VE UYGUN VİRÜS TARAYICI VE TEMİZLEYİCİ

Avira Security Antivirus & VPN’e gelen oyuncular, virüsleri en etkili şekilde kolayca temizleyecek. Cihazınızı istila eden ve sorun çıkaran tüm virüsler temiz bir şekilde temizlenecektir. Tüm virüsler nedeni ile endişelenmenize ve korkmanıza gerek kalmayacak. Sadece bir düğmeye basarak, tüm gereksiz ve gereksiz verileri cihazınızdan hızlı ve kolay bir şekilde kaldıracaksınız. Bu, verilerin korunmasında ve sürdürülmesinde çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Avira Güvenlik Antivirüs ve VPN Avira Güvenlik Antivirüs ve VPN

İSİM VE GİZLİLİĞİN KESİNLİKLE KORUNMASI

Avira Security Antivirus & VPN, kimliğinizi en etkili şekilde koruyacaktır. Tüm verileriniz ve kişisel bilgileriniz güvende olacaktır. Ayrıca, e-posta veya hesap bilgilerinizin ele geçirilip geçirilmediğini veya başkaları tarafından erişilip erişilmediğini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Bir başkası hesabınıza erişmek isterse, mesajı telefonunuza hızlı bir şekilde bildirir, böylece bilgi veya veri sızıntısını kolayca anlar ve önlersiniz. Onu saklamam şart mı?

TELEFONUN KONUMU VE MEVCUT İŞLEMİN TAKİPİ

Avira Security Antivirus & VPN, kesin ve doğru konum özelliğine sahiptir. Telefonunuz beklenmedik durumlarda kaybolur veya çalınırsa, polise bildirmeniz gereken yeri bilmek istersiniz. Bu uygulama size en coşkuyla yardımcı olacaktır. Telefonunuzun nerede olduğunu sadece birkaç saniye içinde gösterebilir. Ayrıca, telefonunuzun mevcut durumunu da izleyebilir. Önemli dosyalar ve egzersiz dosyaları tamamen geri yüklenecek ve garanti edilecektir. Bu sayede kullanıcılar çok rahat edecek ve değerli telefonlarını kaybetme riskini azaltacaktır.

Avira Güvenlik Antivirüs ve VPN Avira Güvenlik Antivirüs ve VPN

AKILLI BİR AĞ TARAYICIDIR

Muhtemelen bu uygulama, herkesin sahip olması gereken akıllı bir ağ tarayıcısıdır. Telefonunuzun hangi cihaza bağlı olduğunu bileceksiniz ve bileceksiniz. Veya hangi Wifi taşıyıcısıyla ilgili olduğunu bilin. O şebeke operatörünün haberleri her numara için açıkça görüntülenerek gerekli içeriği kullanıcıya getirir. Ayrıca bu uygulama sadece Android cihazlar için mevcut olup, kullanabilmek için indirmeden önce dikkat etmeniz ve dikkat etmeniz gerekmektedir.

REKLAMLARI VE BELİRTİLERİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE SEÇİN

Avira Security Antivirus & VPN’e gelince, kullanıcılar dedikodu veya gereksiz reklamlar arasındaki kesintiler ve zararlar konusunda endişelenmeyecek, çünkü bunların tümü tamamen kaldırılıp engellenerek kullanıcıların alanı sorunsuz kullanmasını sağlıyor. Bu, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin güvenliğini önemli ölçüde artırdı. Ayrıca sakladığınız tüm medya ve verilerin güvenliğini sağlar. Ayrıca, çalışma sürecini daha pratik hale getirmek için bu değerli özellikleri çevrenizdekilere tanıtabilir ve paylaşabilirsiniz. Çoğu, telefondaki alanı azaltır ve bunun için pil tasarrufu sağlar.


İndir (40M)

Artık indirmeye hazırsınız Avira Security Antivirus & VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir