Avatoon
Avatoon

Avatoon v1.7.0 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

Sevimli çizgi film karakterlerinizi yaratmak istiyorsanız Avatoon: Avatar Creator, Cartoon Face, Emoji Maker'a bakın. Bu eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur ve oyuncular avatarlarını karikatür tarzıyla oluşturma ve yaratma fırsatına sahip olacakl

Android Android Araçlar
5 ( 719 puan )
Fiyat: $0
İsim Avatoon
Yapımcı Enerjoy
Tür Araçlar
Boyut 53MB
Versiyon 1.7.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Avatoon is the most famous version in the Avatoon series of publisher Enerjoy
Mod Version 1.7.0
Total installs 10,000,000+

Sevimli çizgi film karakterlerinizi yaratmak istiyorsanız Avatoon: Avatar Creator, Cartoon Face, Emoji Maker’a bakın. Bu eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur ve oyuncular avatarlarını karikatür tarzıyla oluşturma ve yaratma fırsatına sahip olacaklar. Sayısız çekici özellik ve beklenmedik durumlar olacak; doyasıya eğlenmek için katılın.

SADECE TEK GÖRÜNTÜ İLE YÜZ TANIMA

Avatoon’a gelen oyuncular, hızlı bir şekilde sağladığınız görüntü üzerinden yüzünüzü tanıma fırsatına sahip olacaklar. Baştan ayağa, orijinal görüntünüzdeki her ayrıntı aynı şekilde animasyon aracılığıyla yeniden oluşturuldu. Çok fazla zaman harcamadan kendinize sevimli bir çizgi film avatarı oluşturmak çok kolay olacak. Tek bir dokunuşla usta bir çizgi film karakteri yaratıcısı olun.

Avatoon: Avatar Oluşturucu, Karikatür Yüz, Emoji Yapıcı Avatoon: Avatar Oluşturucu, Karikatür Yüz, Emoji Yapıcı

OYUNCULARA GÜÇLÜ DÜZENLEME ARAÇLARI SAĞLAYIN

Avatoon’a sahipken, oyunculara oyun tarafından fotoğraflarının daha güzel ve canlı olmasına yardımcı olabilecek bazı profesyonel fotoğraf düzenleme araçları verilecek. Parlaklığı, doygunluğu artırmak veya azaltmak veya bazı fotoğraf efektlerini değiştirmek istiyorsanız, bu oyunun sizi tatmin edeceği basit bir problemdir. Ayrıca, görüntüyü gereksinimlerinize ve isteklerinize göre kırpmanıza ve döndürmenize de yardımcı olur.

AVATOON İLE MAKYAJ OYUNUNA KATILIN

Bu oyunda yeni, lüks ve modern bir karakter olmak için makyajda yer alan büyüleyici bir mini oyunu tanıyacaksınız. Burada oyun size tüm renk ve tasarımlarda 200’den fazla elbise sunacak ve size en sevdiğiniz elbiseyi seçme özgürlüğü verecek. Ayrıca, en yeni ve en modern modaya sahip 100’den fazla ayakkabı ve 100 şık kaban da kullanımınıza hazır. Yine de gözlük, takı, şapka, çanta ve daha fazlası gibi 200’den fazla aksesuar pahalı elbiselerinizle eşleşerek sizi herkesin gözünde daha güzel bir karakter haline getiriyor.

EN BASİT ADIMLAR ÜZERİNDEN UYGUNLUK DURUMUNUZU DEĞİŞTİRİN

Kendiniz için güzel bir fotoğraf seçip onu avatarınız olarak almak için dikkatlice düşünmeli ve seçmelisiniz. Ardından, mevcut görüntüleri veya gerçek hayattaki görüntüleri kullanmanız ve buna göre simgeleri ekleyip eklemeniz, değiştirmeniz gerekir. Ardından, karakteriniz için poz verecek ve canlı bir duvar kağıdı yapacaksınız. Oyunun size sunduğu durumları akıllıca çözmek için fotoğrafçılık deneyiminizi ve becerilerinizi kullanın ve sorunla daha hızlı başa çıkmak için bunu bunun gibi durumlara uygulayın.

Avatoon: Avatar Oluşturucu, Karikatür Yüz, Emoji Yapıcı Avatoon: Avatar Oluşturucu, Karikatür Yüz, Emoji Yapıcı Avatoon: Avatar Oluşturucu, Karikatür Yüz, Emoji Yapıcı

AVATOON TOPLULUĞUNDA ÖZEL EĞLENCE

Avatoon’un mutlu sosyal topluluğu, oyunculara her zaman sürprizler ve sürprizler ve zevkler verecek. Oyuncular, oyunun sunduğu modern özellikler karşısında sürekli şaşıracaklar. Oyuncular, fotoğraf oluşturmanın ve fotoğraf göndermenin yanı sıra oyun ekranı üzerinden para da kazanabiliyor. Sadece bu değil, arkadaşlarınızla da paylaşabilir ve onları bu eğlenceli avatar oyununa katılmaya davet edebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz ikonları ve çizgi film görsellerini dilediğiniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma hakkına da sahipsiniz.

KARAKTERLERİ TASARLAMAK İÇİN EN İYİ STİLLERİ SEÇİN

Karakterlerin stilini sürekli yenileyin ve değiştirin, sonsuza kadar aynı stili kullanmayın; izleyiciler için hızlı bir şekilde can sıkıntısına neden olacaktır. Modern ve yeni teknikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için düzenli olarak kitap okumalı ve moda dergilerini izlemelisiniz. Ardından tepeden tırnağa şık bir insan yaratın ve topuzdan havalıya yepyeni bir stile bürünün. Oluşturduğunuz görüntülerin benzersiz renklere sahip olması için her karaktere nasıl uyum sağlayacağınızı bilmelisiniz.

BU OYUNA KATILDIKTAN SONRA KAZANACAĞINIZ FAYDALAR

Bu, tüm dünyanın emojilerinizi ve sevimli karakterlerinizi çizmek ve yaratmak için kullandığı ünlü ve güvenilir bir karakter oyunudur. Burada çok fazla deneyim kazanacak ve animasyon üretimi, makyaj ve yüzey makyajı ve çok daha fazlası hakkında bilginizi genişleteceksiniz. Sadece bu da değil, bu oyun sayesinde hayatta ve işte daha çok eğleniyorsunuz. Stres ve baskıyı azaltmanıza yardımcı olur, canlılığınızı artırır, her gün kendinizi neşeli hissetmenizi sağlar. Ayrıca, bu aynı zamanda ücretsiz bir oyundur, bu yüzden onu indirmek ve eğlenceye katılmak da iyi bir fikirdir. Oyunun yarattığı en eğlenceli anların tadını çıkarma şansı için akrabalarınızı ve ailenizi birlikte oynamaya davet etmeyi unutmayın!


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Avatoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir