Avatarify
Avatarify

Avatarify v1.0.26 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Güncel TikTok trendlerine, özellikle hareketli ünlü yüzlere ayak uydurmak istiyorsanız, Avatarify'ı kullanmak en iyi seçimdir. Bu benzersiz görüntü ve video düzenleme uygulamasının kullanımı tamamen ücretsizdir. Uygulamadan çeşitli efektlerle fotoğra

Android Android Eğlence
5 ( 550 puan )
Fiyat: $0
İsim Avatarify
Yapımcı AvatarifyAI
Tür Eğlence
Boyut 18M
Versiyon 1.0.26
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Avatarify is the most famous version in the Avatarify series of publisher AvatarifyAI
Mod Version 1.0.26

İndir (18M)

Güncel TikTok trendlerine, özellikle hareketli ünlü yüzlere ayak uydurmak istiyorsanız, Avatarify’ı kullanmak en iyi seçimdir. Bu benzersiz görüntü ve video düzenleme uygulamasının kullanımı tamamen ücretsizdir. Uygulamadan çeşitli efektlerle fotoğrafları birçok harika videoya dönüştürebilirsiniz. Kullanıcıların benzersiz AI ağını kullanarak kendi yüz ifadelerini ekleyebilmeleri harika. Komik hareketlerle kısa videolar oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Avatarify: AI Face Animator Avatarify: AI Face Animator

ANLATIMLARINIZI YÜZÜNÜN YÜZÜNE EKLEYİN

Bu benzersiz multimedya uygulaması, kullanıcılara fotoğrafları düzenlemek için birçok efekt getirecektir. Avatarify ile ünlü kişilerin yüzlerini veya efsanevi tabloları canlandırmak gibi benzersiz deneyimler yaşatmayı taahhüt ediyoruz. Sadece birkaç basit adımla, favori görsellerinizi seçip yükleyerek başlayın. Ardından, fotoğrafa yüz ifadelerinizi eklemeniz yeterlidir. Hemen, resimdeki karakter sizinle aynı jestlere sahip olacaktır.

YÜZ HAREKETLERİYLE HARİKA GIF ANİMASYONLARI OLUŞTURUN

Ünlülerin yüz ifadelerini komik hareketlerinize göre manipüle edebilmek eğlenceli. Bu faktörlere dayanarak, kullanıcılar benzersiz GIF animasyonları oluşturabilir ve bu bir trend haline gelebilir ve gençler arasında heyecan yaratabilir. Sıradan kuru fotoğraflardan, birçok kişi tarafından tanınan benzersiz bir ürüne dönüştürün. Uygulamadaki özel efektlere göre animasyona dönüştürün. Ve daha da iyisi, kendi yüz ifadelerinizi ekleyeceksiniz.

Avatarify: AI Face Animator Avatarify: AI Face Animator

FOTOĞRAFLARINIZA ÜNLÜ ŞARKILARDAN MÜZİK EKLEYİN

İnternette ünlü bir şarkıcı veya komik bir karakter olabilirsiniz. O maskenin arkasında dur ve en iyi şarkıları söyle. Avatarify’a katılın ve daha önce mümkün olmadığını düşündüğünüz harika şeyler yapın. En sevdiğiniz şarkıları yüzünüze koyarak ünlü bir şarkıcı olun. Kullanıcıların sadece ifadelerini rakibin fotoğrafına diktikten sonra kısa bir video oluşturmaları gerekiyor. Ardından uygulamanın koleksiyonundan favori parçalarınızı ekleyin ve sonuçları alın.

KOMİK KLİPLERİ ARKADAŞLARINIZLA KOLAYCA PAYLAŞIN

Yakında, bu program tarafından yapılan harika ürünlere sahip olacaksınız. Bu kadar farklı videolar çekebildiğinize siz de şaşırıyorsunuz, değil mi? Bu yazılım ile herkes komik kısa klipler yapabilir ve bunları arkadaşlarıyla paylaşabilir. Videoyu en yüksek kalitede herhangi bir formatta kütüphaneye kaydedebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak doğrudan arkadaşlarınızla kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz. Alternatif olarak, bunları sosyal medyada paylaşabilir ve takipçilerinizden iyi tepkiler alabilirsiniz.

BİR HAYVAN YA DA ÜNLÜ GİBİ OLMAK İSTEDİĞİNİZ KİŞİ OLUN

Size tekrar tekrar söyleyeceğim dikkat çekici şey, Avatarify ile herkes olabilirsiniz. Evinizde bir yıldız, favori bir çizgi film karakteri, hatta bir evcil hayvan olabilirsiniz. Çok zamanınız var, bu yüzden birçok farklı stili tercihlerinize göre dönüştürebilir, her gün birçok yeni çalışma yaratabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulamaya dayanarak, diğer birçok kullanıcının ilhamına dayalı ünlü karikatür eserleri yaratırken başarı hissini bileceksiniz.

Avatarify: AI Face Animator Avatarify: AI Face Animator

UYGULAMANIN BENZERSİZ ETKİLERİYLE KENDİNİZLE EĞLENİN

Avatarify, şüphesiz kullanıcılara benzersiz deneyimler sunacaktır. Birçok farklı karaktere dönüşmenize izin verdiği için bu uygulama ile çok eğlenebilirsiniz. Özellikle uzun süredir gizlice aşık olduğunuz önemli bir kişiyse. Birçoğu doğada nostaljik olan çeşitli nedenlerle eski görüntülerden eğlenceli videolar yapan milyonlarca kişiden birisiniz. Daha sonra saklayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz eğlenceli videolar oluşturun.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların herhangi bir karakterin yüzünü yüz ifadelerine göre kontrol edebilmeleri harika.
  • Benzersiz efektleri yüz hareketleriyle birleştiren sıradan görüntülerden komik GIF animasyonları oluşturun.
  • Uygulamanın koleksiyonundan parçaları bir araya getirirken yüzlerinin arkasından performans sergileyerek en sevdiğiniz ünlü şarkıcılardan biri olun.
  • Videoları yüksek kaliteli biçimde kaydedin, ardından eğlenmek için arkadaşlarınızla paylaşın veya sosyal ağ sitelerinde yayınlayın.
  • Kullanıcılar, evinizdeki sevimli hayvanlar veya çizgi roman karakterleri olsun, istediğiniz herhangi biri olabilir.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Avatarify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir