Avast Secure Browser
Avast Secure Browser

Avast Secure Browser v6.4.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Avast Secure Browser, kullanıcıların arama sitelerine hızlı bir şekilde erişebildikleri ve arama sürecinde kendileri hakkında hiçbir bilgi bırakmadıkları bir uygulamadır. Bu uygulama Avast'ın önde gelen siber güvenlik uzmanları tarafından araştırılmı

Android Android İletişim
5 ( 815 puan )
Fiyat: $0
İsim Avast Secure Browser
Yapımcı Avast Software
Tür İletişim
Boyut 100MB
Versiyon 6.4.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Avast Secure Browser is the most famous version in the Avast Secure Browser series of publisher Avast Software
Mod Version 6.4.2
Total installs 1,000,000+

İndir (100MB)

Avast Secure Browser, kullanıcıların arama sitelerine hızlı bir şekilde erişebildikleri ve arama sürecinde kendileri hakkında hiçbir bilgi bırakmadıkları bir uygulamadır. Bu uygulama Avast’ın önde gelen siber güvenlik uzmanları tarafından araştırılmış ve geliştirilmiştir. Arama sürecini her zamankinden daha kolay hale getirmek için kullanıcılara birçok heyecan verici özellik getirecek. Bu uygulamanın güvenliği çok yüksektir, bu nedenle kullanıcılar kişisel bilgilerini korumak için indirip kullanmalıdır.

Avast Güvenli Tarayıcı: Hızlı VPN + Reklam Bloğu

ARAMA SÜRECİ HIZLI VE GÜVENLİDİR

Kullanıcılar bu uygulamada görünen herhangi bir reklam veya takipçi ile karşılaşmazlar. Uygulama, kullanıcıları veya kullanıcıların kişisel bilgilerini ihlal etmek istediğini düşünenleri engelleyen her şeyi engellediği için, kullanım süreci daha hızlı hale gelecektir. Ayrıca, kullanıcıların aradıkları tüm bilgilerin gizli tutulabilmesi için özel bir arama motoru kullanma hakları da vardır ve başka bir şey arandıktan sonra arama geçmişi her zaman silinir.

Avast Güvenli Tarayıcı: Hızlı VPN + Reklam Bloğu Avast Güvenli Tarayıcı: Hızlı VPN + Reklam Bloğu

UYGULAMA ŞİFRE VEYA PIN KODU İLE KİLİTLENEBİLİR

Aradığınız bilgilerin güvenliğini artırmak için, kullanıcıların herhangi bir bilgiyi ifşa etmekten korkmadan başkalarına ödünç verebilmeleri için uygulamanın kilidini bir şifre veya Pin kodu ile açma özelliği de vardır. Aynı zamanda uygulama, kullanıcıları kötü sorunlardan korumak için IP adresleri, yer imleri ve daha fazlası gibi tüm kullanıcı verilerini de güvence altına alacaktır.

BİRÇOK YENİ ÖZELLİK

Avast Secure Browser uygulamasının arayüzü de çok güzel olduğu için kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kullanıcılar ayrıca uygulama için tercihlerine uygun bir karanlık mod seçebilirler. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda kullanıcılara bir QR tarayıcı ve diğer kişilerin bilgilerini takip eden veya çalanlara karşı koruma sağlayan araçlar da sağlıyor.

Avast Güvenli Tarayıcı: Hızlı VPN + Reklam Bloğu Avast Güvenli Tarayıcı: Hızlı VPN + Reklam Bloğu

Avast Secure Browser uygulaması ayrıca, uygulamanın tanıtımına güvenli bir şekilde katılan kullanıcıların güzel bir ödül almaları gibi olağanüstü bir yeni özelliğe sahiptir. Öyleyse ne bekliyorsun? Hemen telefonunuza indirmek için Google Play’e gidin! Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ancak çok çekici özelliklere sahiptir.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Avast Secure Browser ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAvast Software

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir