Avast One
Avast One

Avast One v6.51.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Avast One, herkesin gizliliğini ve güvenliğini korumak için bir anti-virüs, güvenliği artıran araçlar topluluğudur. Günümüzde herkes dünya çapında milyonlarca insanın olduğu bir siber dünyada. Pek çok faydası ve pek çok riski vardır; herkes her zaman

Android Android Araçlar
4 ( 408 puan )
Fiyat: $0
İsim Avast One
Yapımcı Avast Software
Tür Araçlar
Boyut 26M
Versiyon 6.51.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Avast One is the most famous version in the Avast One series of publisher Avast Software
Mod Version 6.51.2
Total installs 50,000+

İndir (26M)

Avast One, herkesin gizliliğini ve güvenliğini korumak için bir anti-virüs, güvenliği artıran araçlar topluluğudur. Günümüzde herkes dünya çapında milyonlarca insanın olduğu bir siber dünyada. Pek çok faydası ve pek çok riski vardır; herkes her zaman tehdit durumundadır ve kişisel sırlarla ilgili bilgilerin sızdırılması muhtemeldir. Şimdi, bu uygulama çıktığında, insanların çevrimiçi olarak kamusal alanda kendilerini korumalarına yardımcı olacak.

Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik

KORUMAK İÇİN DOĞAN BİR UYGULAMA

Avast One, cihaz güvenliğini korumak ve çevrimiçi güvenliği artırmak için doğdu. Uygulama, kullanıcının cihazının virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan uzak durmasına yardımcı olur. Bazen bağlantılara kötü amaçlı yazılım bulaştığını bilmiyor olabilirsiniz, o zaman endişelenmeyin. Uygulama bu bağlantıları otomatik olarak tarar ve engeller. Ayrıca uygulama, kullanıcılar için güvenliği ve gizliliği de artırır ve sanal bir özel ağ (VPN) kullanarak güvenli ve özel ağlara bağlanırsınız.

MAKSİMUM KORUMA İÇİN DÜZGÜN PERFORMANS

Cihazınızda boş alan nedeniyle yavaşlama sorunları yaşıyorsanız, Avast One hepsini halletmenize yardımcı olur. Uygulamanın önemsiz temizleyicisi, gereksiz verileri silerek daha fazla alan yaratacaktır. Ayrıca, kullanmadığınız uygulamaları kaldırın, hafızayı boşaltmak için arka plan uygulamalarını durdurun. Serbest bırakma tamamlandığında, cihazınız daha sorunsuz çalışacak ve uygulamanın korumasını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olarak kullanıcılara siber saldırılara karşı yardımcı olacaktır.

Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik

UYGULAMA BİRÇOK FONKSİYONU ENTEGRE EDER

Avast One, bir anti-virüs motoru, sanal gizlilik güvenliği gibi birçok özelliği entegre eder, kullanıcıların her zaman korunmasına ve bir bütün olarak güvende olmalarına yardımcı olmak için iş verimliliğini artırmak için kapasiteyi en üst düzeye çıkarır. Tek bir uygulamada birçok koruma fonksiyonu ile daha fazla alan tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca, kullanıcılar çevrimiçi ortamda kendilerini güvende hissedeceklerdir.

Aynı siber uzayda yaşayan herkesin kötü adamlar tarafından tehdit edilmesi kaçınılmazdır, bu nedenle uygulama, cihaz güvenliğini korumak, özel bilgilerin güvenliğini artırmak misyonuyla doğdu. Kendimizi korumak için, her birimiz güvende olması için bunun gibi akıllı bir uygulama kurmalıyız.

Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik Avast One – Ücretsiz Antivirüs, VPN, Gizlilik, Kimlik

ANA ÖZELLİKLER

  • Avast On, kullanıcıların cihazlarını virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan bir uygulamadır.
  • Uygulama, kullanılmayan verileri temizleyerek ve hafızayı boşaltmak için arka plan uygulamalarını durdurarak cihazın alanını artırabilir.
  • Uygulama, virüs temizleme gibi birçok koruma işlevini entegre ederek, kullanıcıların sanal bir özel ağ ile özel olarak erişmesine olanak tanır ve kullanıcılar için güvenliği artırır.
  • Ayrıca, eriştiğiniz wifi’nin güvenliğini kontrol edebilir.
  • Uygulama, bağlantıların kötü amaçlı yazılımlardan etkilenmesini önler, kullanıcı bilgilerinin güvenliğini korur.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Avast One ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAvast Software

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir