Avast Antivirus
Avast Antivirus

Avast Antivirus v6.55.2 APK (Premium Kilidi Açık) indir


Avast Antivirus Mod APK, sizi virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruyan, Android için ücretsiz bir virüsten koruma yazılımıdır. 435 milyondan fazla insan güveniyor.

Android Android Araçlar
4 ( 932 puan )
Fiyat: $0
İsim Avast Antivirus
Yapımcı Avast Software
Tür Araçlar
Boyut 35.38 M
Versiyon 6.55.2
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Avast Antivirus is the most famous version in the Avast Antivirus series of publisher Avast Software
Mod Version 6.55.2
 • Premium Özellikler (Kilitsiz)
 • Reklamlar (devre dışı)
 • Tüm reklam bağlantıları (kaldırıldı)
 • Yararsız öğeler (kaldırıldı)
 • Analytics'in çoğu (devre dışı)
 • CPU'lar (Evrensel)
 • AOSP Uyumlu (Google Yok)
 • Google faturalandırması (devre dışı)
 • Tüm hata ayıklama bilgileri (kaldırıldı)
 • Orijinal İmza (Değiştirildi)


İndir (35.38 M)

Avast Antivirus MOD APK‘nın güvenliğini kullanarak yetkisiz erişim endişelerini yenin. Ana işlevi virüslerden korunmak ve birimin korumasını artırmak olan Avast bilgisayar yazılımının yazarına ilişkin uygulama. Teknoloji ilerledikçe, bilgi boşlukları daha da yaygın hale geliyor. Dolandırıcılar, bilgilerinizi almak için bu zayıflıklardan yararlanır, daha da kötüsü, siz farkında olmadan size çok para kazandırabilirler. Cep telefonlarını korumak için Avast Antivirus adlı birçok yararlı yazılımdan biri doğdu. Bir virüsten koruma motoru, hırsızlık önleme bilgileri ve hızlandırılmış arama gibi birçok işlevi entegre eder.

1 avast antivirus mobile security virus cleaner 2 1 avast antivirus mobile security virus cleaner 3

İZİNSİZ YAKLAŞIMI KISITLAYIN

Başlangıçta başlattığım gibi, Avast Antivirus güçlü bir anti-virüs motoruna sahiptir. Kötü amaçlı virüsleri hızlı bir şekilde belirlemek için bilgisayar yazılımını veya programlarını anında tarar. Bir virüs olduğunda, bu uygulama sizin için hemen bir tehlike uyarısı verecektir. Ayrıca Avast Antivirus, cihazınızdaki her uygulama hakkında da bilgi sağlayabilir. Veri sistemi, her bir uygulama tarafından kişinin alanının, zamanının ve düzenliliğinin tam olarak yüzde kaçını kullandığını içerir. Buradan, bu uygulamalar arasındaki tam zamanı yeniden dengelemek için seçimler yapabilir, her şeyi daha yetkin bir şekilde halledebilirsiniz.

1 avast antivirus mobile security virus cleaner 4 1 avast antivirus mobile security virus cleaner 5

CİHAZI HIZLANDIRIN

Avast Antivirus, gereksiz önemsiz dosyaları temizleyerek ürünün genel performansını artırır. Web’den bilgi indirirken, bazen bunun önemsiz bilgi dosyalarıyla eklendiğini fark edemeyiz. Bu uygulama anında sizi kontrol edebilir ve bu önemsiz dosya yelpazesini, gereksiz öğeleri size bildirebilir, lütfen hepsini kalıcı olarak silmeye karar verin. Reklam engelleme özelliği ayrıca aramayı daha hızlı yapma eğilimindedir. Pop-up reklamlar engellenecektir.

1 avast antivirus mobile security virus cleaner 6 1 avast antivirus mobile security virus cleaner 7

GARANTİLİ GİZLİLİK

Giderek gizliliğe değer veriyoruz, mobil cihazlarda kimseye ifşa etmek istemediğiniz sayısız bilgi oluşacaktır. Kullanıcılar programları gizleyebilir, gerektiğinde arama kulübünü başlatabilir ve program başlığına basabilir, anında görünecektir. Sadece bu da değil, uygulama için özel bir sır oluşturarak korumayı kolayca artırabilirsiniz. Bir PIN veya parmak izi kullanın ve bilgileri kontrol etmek için yazılımı açabilirsiniz.


İndir (35.38 M)

Artık indirmeye hazırsınız Avast Antivirus ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAvast Software

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir