AutoResponder For FB Messenger
AutoResponder For FB Messenger

AutoResponder for FB Messenger v2.9.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı, bu uygulamada özelleştirildiğinde Messenger mesajlarına otomatik olarak yanıt verebilen bir uygulamadır. Kullanıcılar, tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, yanıtlamak istedikleri her mesajı tamamen otoma

Android Android İletişim
5 ( 539 puan )
Fiyat: $0
İsim AutoResponder for FB Messenger
Yapımcı AutoResponder ai
Tür İletişim
Boyut 10MB
Versiyon 2.9.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AutoResponder for FB Messenger is the most famous version in the AutoResponder for FB Messenger series of publisher AutoResponder ai
Mod Version 2.9.1
Total installs 100,000+

İndir (10MB)

FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı, bu uygulamada özelleştirildiğinde Messenger mesajlarına otomatik olarak yanıt verebilen bir uygulamadır. Kullanıcılar, tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, yanıtlamak istedikleri her mesajı tamamen otomatik olarak özelleştirebilmek için ayarlarda birçok seçeneğe sahip olacaklar. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz olacak, böylece herkes uygulamayı işine hizmet etmek için kullanabilecek.

FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı

YALNIZCA ÇOK YARARLI ÖZELLİKLER

FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı, her biri kendi rolüne sahip olacak çok sayıda farklı özelliğe sahiptir. Birincisi, kesinlikle kullanıcıların ayarlarda özgürce özelleştirebilecekleri otomatik yanıtlama mesajları özelliğidir. Bir mesaj aldığınızda, uygulama otomatik olarak yanıt verecek ve her mesajda belirli cevaplar gönderecektir. Bu, meşgul olduğunuz ancak mesajlara hemen cevap veremediğiniz zamanlarda çok kullanışlı olacaktır. Otomatik zamanlayıcı, tamamen bir otomasyon araç takımı olarak ilerler.

MESAJLARI OTOMATİK OLARAK YANITLAMANIN AVANTAJLARI

Otomatik mesaj yanıtı, işinizle meşgul olduğunuzda veya bir yere gitmekle meşgul olduğunuz için veya başka bir şeye odaklanmakla meşgul olduğunuz için mesajlara cevap veremediğinizde elbette size çok yardımcı olacaktır. Cevap kuralları, cevabı ayrı bir kurala göre yapmak için otomatik cevap ayarlarında belirli bir saat, tarih, yer ve isim belirleyebilir. Bu avantajlardan bazılarıyla, FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı, kullanıcıların gruplarıyla, kişileriyle veya belirli bir kişiyi belirtmeleriyle daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Diğer bir avantajı ise yedeklemenin çok kolay olması, yanlışlıkla sildiğiniz mesajları ve sohbetleri kolayca geri yüklemesidir.

FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı

BİLDİRİMLERE ERİŞİM

Bildirim erişimi, uygulama aracının doğrudan Facebook veya Messenger’a erişmesi gerekmediğinde, yalnızca yanıtlanması gereken önemli mesajlar dışında gelen bildirimlere yanıt verdiğinde de oldukça yararlıdır.

BAZI NOTLAR

Cep telefonunuz Facebook ve Messenger’ı en son sürümlere güncellediyse bu durumda uygulama çalışmayabilir. Bu durumda, kullanıcının yalnızca yayıncıyla iletişime geçmesi gerekir ve hatayı sizin için hızlı bir şekilde düzeltme görevini üstlenirler.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız AutoResponder for FB Messenger ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAutoResponder ai

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir