AutoCAD - DWG Viewer & Editor
AutoCAD - DWG Viewer & Editor

AutoCAD v5.4.0 APK + MOD (Premium Abone) indir 2022


AutoCAD, artık Android platformunda ortaya çıkan çeşitli özelliklere sahip eskiz tasarımında ünlü bir uygulamadır. Kullanıcılar istedikleri yerde görüntüleyebilir ve tasarım yapabilir ve uygulamanın getirdiği özellikler sonuçta yüksek hassasiyetle ta

Android Android Araçlar
5 ( 636 puan )
Fiyat: $0
İsim AutoCAD - DWG Viewer & Editor
Yapımcı Autodesk Inc
Tür Araçlar
Boyut 89MB
Versiyon 5.4.0
MOD Premium Abone
Orjinal Google Play
AutoCAD - DWG Viewer & Editor is the most famous version in the AutoCAD - DWG Viewer & Editor series of publisher Autodesk Inc
Mod Version 5.4.0
Total installs 10,000,000+

İndir (89MB)

AutoCAD, artık Android platformunda ortaya çıkan çeşitli özelliklere sahip eskiz tasarımında ünlü bir uygulamadır. Kullanıcılar istedikleri yerde görüntüleyebilir ve tasarım yapabilir ve uygulamanın getirdiği özellikler sonuçta yüksek hassasiyetle tasarım yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda son dosyanızı kullanım sırasında cihazlardan bulut servislerine kadar birçok platformda saklayabilirsiniz.

AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici

TASARIMLARINIZI TAM KOLAYLIKLA YAPIN

Bir bina tasarımında ünlü bir uygulama olan AutoCAD, şimdi deneyimlemek için Android platformunda mevcut. Kullanıcılar, cihazlarında kolaylıkla çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edebilir ve zaman kaybetmezler. Aynı zamanda uygulama, kullanıcıların yeni açtıkları bir çizimdeki öğeleri gözlemlemekten ayarlamaya kadar istedikleri her şeyi yapabilmeleri için eksiksiz bir özellik yelpazesi sunar. Çeşitli ve kesin özellikler, kaçırmamanız gereken bir şeydir.

Çoklu özellikler ile çiziminizdeki sorunları düzeltme konusunda çeşitli işlemler gerçekleştireceksiniz. Tecrübesi olan ve çalışmış olanlar için alışmak elbette biraz zaman alıyor. Uygulama, kullanıcıların eskizlerini tasarlamalarına yardımcı olacak kaynakları hala tam olarak desteklemektedir. Böylece farklı şekillerde birçok blok ile kesin özelliklere sahip odalar oluşturabilirsiniz.

AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici

HIZLI GERİ BİLDİRİM VE TASARIM ALIN

Kullanıcılar, AutoCAD’de, Trace özelliğiyle geri bildirim ekleyebilecekleri kullanışlı bir özellik bulabilir. Örneğin, görünen ve odanın belirli bir bölümüyle ilgili olan yanıtları görebilirsiniz. Oradan, odanın parametrelerini yorumcunun isteklerine göre değerlendirecek ve ayarlayacaksınız. Ayrıca, anında geri bildirim ve düzeltmeler de mümkündür; uygulama bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Uygulamayı tamamen yüklediğinizde, kullanmak için internetinizin olup olmamasına kesinlikle aldırış etmeyeceksiniz. Oradan, DWG dosyası zaten cihazınızdaysa, istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Bunları açmanız ve müşterinin ne istediğine göre düzenlemeye başlamanız gerekir ve işinize başlamak için bir PC veya dizüstü bilgisayarınız olana kadar beklemeniz gerekmez. Dolayısıyla çalışma süreciniz bazen sürekli olacak ve buna göre platformu değiştirmeniz gerekiyor.

AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici AutoCAD – DWG Görüntüleyici ve Düzenleyici

ÇAPRAZ PLATFORMDA ÇALIŞIN VE KOLAY EV SAHİPLİĞİ YAPIN

AutoCAD’de ürününüzü bitirdikten sonra tamamen kolayca arşivleyebilirsiniz. Bunları cihazınızda saklayabileceksiniz ve cihazınızın hafızasında bu dosyaları tutmak için yeterli alan olduğundan emin olmanız gerekecek. Ama özellikle SD kartları destekleyen android cihazlar için çözülmesi çok da zor değil. Ek olarak, depolama ve paylaşım kolaylığı için çizimlerinizi bulut servislerinde paylaşmayı da düşünmelisiniz.

Bu depolama, önemli miktarda depolama alanından yararlanmanıza yardımcı olabilir ve ürününüzün kaybolmadığından, güvende olduğundan emin olmak için hem Google Drive gibi bulut hizmetlerinde paylaşabilir hem de cihazınızda tekrar depolayabilirsiniz. Ayrıca pek çok farklı yerde işinize başlayabilirsiniz ve tabi ki birden fazla sitede saklamak dosya bulma konusunda da pek çok avantajı beraberinde getirecek ve böylece işiniz kesintiye uğramayacaktır. Bu, kullanıcıların bulut hizmetleri aracılığıyla platformlar arasında senkronizasyon yapmasını gerektirir.


İndir (89MB)

Artık indirmeye hazırsınız AutoCAD - DWG Viewer & Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir