Auto Slime Duel
Auto Slime Duel

Auto Slime Duel v2.1.17 APK (Sınırsız Elmas/Ücretsiz Yükseltmeler) indir


Auto Slime Duel Mod Apk, ilgi çekici dövüş zorlukları yaşayan oyuncuları heyecanlandırmayı garanti eden heyecan verici bir oyundur. Oyun üreticisi James Halliday tarafından geliştirilen ve yaratılan Auto Slime Duel, her maceracıyı tatmin etmeye hazır

Android Android Gündelik
5 ( 498 puan )
Fiyat: $0
İsim Auto Slime Duel
Yapımcı James Halliday
Tür Gündelik
Boyut 171.62 M
Versiyon 2.1.17
MOD Sınırsız Elmas/Ücretsiz Yükseltmeler
Orjinal Google Play
Auto Slime Duel is the most famous version in the Auto Slime Duel series of publisher James Halliday
Mod Version 2.1.17

İndir (171.62 M)

Auto Slime Duel Mod Apk, ilgi çekici dövüş zorlukları yaşayan oyuncuları heyecanlandırmayı garanti eden heyecan verici bir oyundur. Oyun üreticisi James Halliday tarafından geliştirilen ve yaratılan Auto Slime Duel, her maceracıyı tatmin etmeye hazır, keyifli aktiviteyi şık bir ortamla birleştiriyor. Bu oyunun sadece deneyimli oyuncular için değil, aynı zamanda Auto Slime Duel dünyasında yeni olanlar için de mevcut olması, onu çaylak kaşifler için iyi bir seçim haline getiriyor. Oyuncular, Auto Slime Duel özelliklerinin ortaya çıktığı birçok farklı aşamada zorlu yolculuğun tadını çıkaracak, bu nedenle eşsiz, harika bir deneyim!

auto slime duel 1 auto slime duel 2

Auto Slime Duel, savaşların başlayabileceği ve her taraftan düşmanların tehlikeli bir saldırı sunacağı bir ada bağlamı içeren heyecan verici bir çevrimiçi oyundur. İnsanlar, belirli rakiplerini yenmek ve hayatta kalmak için zihinlerinde verilen silahları kullanmalı ve tüm güçlerini toplamalıdır. Aciliyet hissini çevrimiçi oyuna dahil etmek için, savaşırken dikkat etmeleri gereken bir geri sayım sağlık ölçer vardır. Auto Slime Duel, heyecan verici dövüş işlevleriyle, adrenalin dolu bir oyun bilgisi bulmaya çalışacak kişiler için kesin bir aktivite sunuyor.

auto slime duel 3 auto slime duel 4

Auto Slime Duel, oyuncularına meydan okunacak 100’den fazla farklı aşamadan oluşan heyecan verici bir oyun deneyimi sunan destansı savaşlar sunuyor. Seviyeleri zarar görmeden geçtiğinden emin olmak isterlerse, insanlar kendi silahlarını güncellemeye teşvik edilir. Siz gelişirken, rakipleriniz yepyeni saldırı yetenekleriyle güçlendikçe miktarlar gittikçe zorlaşıyor. Ek olarak, hepsini güvenli bir şekilde geçmek için yüksek tetikte olmanız gereken tanıdık rakipler ve işverenlerle de karşılaşabilirsiniz. Auto Slime Duel, stratejik dövüş becerilerinizi ve dayanıklılığınızı test edecek ve size gerçekten heyecan verici bir macera yaşatacak.


İndir (171.62 M)

Artık indirmeye hazırsınız Auto Slime Duel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJames Halliday

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir