Auto Clicker Pro
Auto Clicker Pro

Auto Clicker pro – Tapping v4.0.0 APK (Ücretsiz) indir 2022


Dokunma, oyunlara tıklamak için pratik bir uygulamadır. Kullanıcılar bu uygulamayı elle yazmaktan çok farklı amaçlar için daha verimli kullanacaklardır.

Android Android Araçlar
5 ( 522 puan )
Fiyat: $0
İsim Auto Clicker pro
Yapımcı Karta Studio
Tür Araçlar
Boyut 2MB
Versiyon 4.0.0
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Auto Clicker pro is the most famous version in the Auto Clicker pro series of publisher Karta Studio
Mod Version 4.0.0
Total installs 5,000+

İndir (2MB)

Idle Clicker, basit oynanışa sahip bir oyundur ve görevleri gerçekleştirmek için kolay dokunma eylemi nedeniyle birçok oyuncu tarafından sevilir. Oyuncuların rahatlamasına yardımcı olacak eğlenceli aktiviteler içeren birçok Clicker oyunu bugün piyasaya sürüldü. Tapping, bu tıkırtı oyunlarında sizi destekleyen ve birçok amacı etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan uygulamadır.

Auto Clicker pro – Dokunma Auto Clicker pro – Dokunma

UYGULAMA VE NASIL ÇALIŞTIĞI HAKKINDA

Bu uygulama, basit tıklama oyunlarında dokunuşunuzun yerini alıyor ve performansınızı artırıyor. Dokunma hızı, konum ve sıra gibi ayarları otomatik olarak kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu otomatik tıklayıcılar, boşta kalan oyunlar için çok etkili olacak ve çok sayıda jeton toplamanıza ve düşmanlara büyük hasar vermenize yardımcı olacak.

Ayrıca uygulama, görevi tamamlamak istediğinizde otomatik mod ile çeşitli görevleri gerçekleştirmenize de yardımcı olur. Özellikle bu dikkat çekici uygulama, cihazın performansını ve pil kapasitesini tüketmez, bu nedenle tüm görevler için en iyi performansı elde etmek için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

BASİT KULLANICI ARAYÜZÜ, KOLAY ERİŞİLEBİLİR VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

Dokunma, kullanıcıların basitçe kullanabilmesi için en yüksek düzeyde işleme sahip programlanmış bir otomatik tıklama aracıdır. Bu nedenle uygulama, kullanıcıların boşta kalan oyunlarla mükemmel bir deneyim yaşamaları için güzel bir arayüz sağlar.

Ayrıca, kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzü sayesinde, kendi akıllı işaretçinizi, istediğiniz boyut, tasarım ve düğmelerin düzeniyle kolayca haritalandırabilirsiniz. Uygulama arayüzü ayrıca, kullanıcıların daha esnek kullanım için rengi değiştirme ve ayarları kendilerine uyacak şekilde özelleştirme gibi uygulamayı kişiselleştirmelerine olanak tanır. Uygulama, arayüzü yeni bir seviyeye yükseltirken ve kullanıcıların erişimini kolaylaştırmak için bunları mükemmel bir şekilde optimize ederken, kullanıcıların deneyimlemesi için kısa süre içinde yeni özellikleri güncelleyecektir.

Auto Clicker pro – Dokunma Auto Clicker pro – Dokunma

FARKLI AYARLAR VE MODLARLA İMLEÇLERİNİZİ HARİTLAYIN

Dokunma, kullanıcılar tarafından daha erişilebilir uygulamalar için farklı özellikler ve modlar sayesinde tüm boş işleri ve etkinlikleri her zamankinden daha basit hale getirir. Basit bir tıklama modu ayarı için ekrana çeşitli işaretçiler yerleştirebilirsiniz ve oyuncuların oyunlarla etkileşime girmesi için ayrı bir katman ve işlevle birlikte gelir. Hem imleci daha verimli bir şekilde hizalayabilmesi hem de kullanıcıyı rahatlatmak için seviyelerde daha fazla hassasiyet sağlaması için oyun sırasında uygulamayı açabilirsiniz. Tıklama sayısı, gecikme süresi, sıralama düzeni gibi imleçleri ayarlayabilirsiniz ve her modun kendi özellikleri olacaktır, böylece kullanıcılar her şeyi otomatik olarak değiştirebilir.

Ayrıca buna göre kurulum yapabilmek için oyunun konfigürasyonu ve görsel efektleri gibi diğer uygulama özelliklerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Tıklama çok hızlı olursa FPS düşüşlerine neden olabilir, oyun donar ve cihazınız da çalışmayı durdurur. Uygulama, kullanıcının parmaklarının kullanımını değiştirmek için yaratılmıştır ve kullanıcının yüksek verimliliği için harika bir şekilde optimize edilmiştir.

HERHANGİ BİR OYUN VEYA İŞ İÇİN TASARRUF OLARAK ÖZELLEŞTİRİN

Herhangi bir oyun veya çalışmanın kendi düzeni ve arayüzü vardır, bu nedenle imleç konumunu yeniden uygulamak çok zaman alacaktır. Böylece, Dokunma, kullanıcıya akıllı bir özelleştirme tasarrufu sağlar ve özelleştirme yapıldıktan sonra, gerektiğinde yeniden uygulanabilmesi için onu bir adla kaydedebilirsiniz.

Auto Clicker pro – Dokunma

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve size en iyi deneyimi sunmak için verimli bir şekilde çalışır. Tercihlerinize uygun özel boyutlar, tasarımlar ve renklerle kolayca haritalayın.
  • Uygulama, manuel işlemi otomatik tıklama ile değiştirir ve kullanıcılar, boşta kalan oyunların veya çalışmanın keyfini çıkarmak için tıklama konumunu veya hızını değiştirebilir. Aynı zamanda pil kapasitesini ve cihaz performansını tüketmez.
  • Kutucukları sıralayın ve tıklama sayısını, gecikme süresini, sırayı ve her şeyi otomatik olarak yapmak için pres modunu ayarlayın, mükemmel şekilde optimize edilmiş programlama ile iş verimliliğini artırın.
  • Yeniden uygulanabilmeleri için ayarları kaydedin ve imleç özelleştirmelerini adlandırın ve manuel kullanıcı eylemini gelişmiş ayarlarla değiştiren benzersiz bir araç olan zamandan tasarruf edin.
  • Birçok farklı amaç için kullanılan Idle Clicker oyunları için güçlü bir destek aracı. Tıklama veya kaydırma sıklığını gereksinimlerinize göre ayarlayın ve herhangi bir zamanda gizlenebilecek veya gösterilebilecek temas noktalarını belirleyin.


İndir (2MB)

Artık indirmeye hazırsınız Auto Clicker pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir