Auto Brawl Chess
Auto Brawl Chess

Auto Brawl Chess v27.0.7 APK indir (Kurtarma Hızı) 2022


Aksiyon ve strateji türlerini seviyorsanız Auto Brawl Chess'i seveceksiniz. Oyuncular, oyunun getirdiği birçok yeni duyguyu deneyimleyebilirler. Ayrıca dünyada birçok yeni toprak keşfediyor ve karmaşık mücadelelere katılıyorsunuz; Senin görevin o ate

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 528 puan )
Fiyat: $0
İsim Auto Brawl Chess
Yapımcı PANORAMIK GAMES LTD
Tür Strateji Oyunları
Boyut 119MB
Versiyon 27.0.7
MOD Kurtarma Hızı
Orjinal Google Play
Auto Brawl Chess is the most famous version in the Auto Brawl Chess series of publisher PANORAMIK GAMES LTD
Mod Version 27.0.7
Total installs 1,000,000+

İndir (119MB)

Aksiyon ve strateji türlerini seviyorsanız Auto Brawl Chess’i seveceksiniz. Oyuncular, oyunun getirdiği birçok yeni duyguyu deneyimleyebilirler. Ayrıca dünyada birçok yeni toprak keşfediyor ve karmaşık mücadelelere katılıyorsunuz; Senin görevin o ateşli savaş alanında düşmanları yenmek. Diğer oyuncularla kıyasıya rekabet edin ve en üst sırayı alın.

Otomatik Brawl Satranç

ÜCRETSİZ SEÇMENİZ İÇİN ÇEŞİTLİ FARKLI KAHRAMANLAR SAĞLAYIN

Auto Brawl Chess’e katılırken oyuncular binlerce kahramana hayran olabilir ve beğendikleri ve kendilerine uygun olan kahramanları seçebilirler. Kahramanlar ayrıca sonsuz savaşlarda birbirleriyle bağlantı kurar ve işbirliği yapar. Koleksiyonun zenginliğini artırmak için birçok benzersiz ve yeni kahraman toplayın. Oyuncular, kahramanları için modern silahları yükseltme ve donatma, onları yeni bir renkle giydirme hakkına sahiptir. Daha yüksek seviyelere yükseltirken, kahramanınız daha kolay kazanmak için silah ve becerilerde giderek daha kapsamlı hale gelecektir.

Otomatik Brawl Satranç

FARKLI BENZERSİZ SAVAŞ ALANLARINDA MÜCADELE

Auto Brawl Chess’e gelince, oyuncular birçok farklı yerde farklı maçlara katılabilirler. Her savaş alanında, dövüş yeteneğinize meydan okumak için farklı engeller, zorluklar ve zorluklar vardır. Bu savaşlar sayesinde kahramanın daha fazla beceri kazanacak. Geniş haritayı birlikte keşfedin ve zorlu oligarkları ve diğer birçok güçlü yaratığı alt edin. Savaşlar, savaş alanlarının bolluğu ile daha müreffeh ve daha çekici.

Otomatik Brawl Satranç

AKILLI BİR ŞEKİLDE PLANLAYIN VE STRATEJİ OLUŞTURUN

Düşmanı en kolay şekilde yenebilmek için kendinize net ve makul bir plan oluşturmalısınız. Lütfen kendi yaratıcı düşünme saldırı ve savunma planlarınızı oluşturun ve daha güçlü olmak için bunları kartlarla birleştirin. Auto Brawl Chess APK düşmanlarınızı daha hızlı yenebilmeniz için eksiksiz bir modern silah yelpazesi sunar. Kahramanları güçlendirin çünkü ancak bu kahramanlar güçlendiğinde oyuncular birçok değerli ödül kazanabilir ve kazanabilir.

Otomatik Brawl Satranç

BİRLİKTE ÇEŞİTLİ HAREKETLİ SAVAŞLARA KATILIN

Dövüşürken yalnız kalmamak için oyun size bir heyecan verici özellik daha sunuyor: dövüşe diğer birçok katılımcıyla birlikte katılmak. Bir çete şeklinde, gruplar halinde savaştığımızda, düşmanları yenme sürecinde birçok avantaj ve koordinasyon ve destek olacaktır. Auto Brawl Chess’in bir araya getirdiği zorlu görevleri üstlenin ve şampiyonluğu talep edin.

KAHRAMANINIZIN GÖRÜNÜMÜNE VE BEYİN GELİŞİMİNE YATIRIM YAPIN

Zaferleri daha kolay ve hızlı bir şekilde kazanabilmek için kahramanınızı birçok yararlı bilgiyle hazırlamanız gerekir. Ayrıca, görünüşe yatırım yapmak da aynı derecede önemlidir çünkü başkaları için ilk izlenimi yaratır. Kahramanınızı daha yenilikçi, daha çevik hale getirmek için özenle eğitin ve düşmanı yenmek için harika stratejiler geliştirin.

Otomatik Brawl Satranç

OYUN İÇİ YERLERİN ANİMASYONLARIYLA MUHTEŞEM GRAFİKLER

Oyuncunun önünde, oyundaki manzaraların ve karakterlerin bir dizi güzel görüntüsü açılır. Bu güzel görüntülere, oyuncuların hem eğlendirmesine hem de gözleri tatmin etmesine yardımcı olmak için oyun için coşkulu ve eğlenceli bir dövüş atmosferi yaratan mükemmel bir ses sistemi eşlik ediyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendiniz için en yetenekli kahramanları seçin ve onları daha güçlü ve becerilerde daha yetkin olmaları için yükseltin ve eğitin.
  • Dünyadaki birçok heyecan verici yeri keşfedin ve bu topraklarda sizi zorluklar bekliyor.
  • Kendi zekanıza dayalı akıllıca stratejiler ve yönergeler yapın.
  • Düşmanlara karşı rekabet etmek ve birçok değerli hediye ve prestijli unvan kazanmak için diğer oyunculara katılın.
  • Çarpıcı animasyonlar ve kaliteli ses sistemi, oyuncular için bir eğlence alanı yaratır.


İndir (119MB)

Artık indirmeye hazırsınız Auto Brawl Chess ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPANORAMIK GAMES LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir