Audio Glow Music Visualizer
Audio Glow Music Visualizer

Audio Glow Music Visualizer v3.1.7 APK + MOD (Kilitsiz Ön Ayarlar, Premium) indir 2022


Audio Glow Music Visualizer, seslerin canlı ve renkli görüntülerini size göstererek daha iyi bir dinleme deneyimi yaşamanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 955 puan )
Fiyat: $0
İsim Audio Glow Music Visualizer
Yapımcı Cypher Cove
Tür Müzik ve Ses
Boyut 9.2M
Versiyon 3.1.7
MOD Kilidi Açılmış Ön Ayarlar, Premium
Orjinal Google Play
Audio Glow Music Visualizer is the most famous version in the Audio Glow Music Visualizer series of publisher Cypher Cove
Mod Version 3.1.7
Total installs 1,000,000+
Tüm ön ayarların kilidi açıktır (bunları almak için uygulama ayarlarında Daha fazla görselleştirme al bölümündeki düğmeye tıklayın)

İndir (9.2M)

Müzik ezgilerini hiç gözlerinizle gördünüz mü? Değilse, rengarenk renklerle ezgilerin keyfini gözlerinizle çıkarabileceğiniz Audio Glow Music Visualizer’a hemen gelin. Bu canlı sesli görüntüler, işteki yorucu bir günün ardından sizi uyandıracak ve yeni yolculuğunuza devam etmek için size güç verecektir. Ayrıca rengi tercihlerinize göre ayarlayabilir ve sesi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunlar, yaşamdaki yorgunluğu azaltmanıza yardımcı olacak harika deneyimler olacak.

Audio Glow Müzik Görselleştirici

GÖZLE GÖRÜLEN MÜZİK.

Doğru, yanlış değil! Artık müzik sadece dinlemek için değil, görmek için de müzik artık. Audio Glow Music Visualizer ile melodileri görebilirsiniz, müziğin güzel görüntülerini getirir, daha önce gözlerinizle göremediğiniz şeyleri görselleştireceksiniz. Şimdi yükleyin ve bu uygulama ile sihri keşfedelim.

Şarkıların görsellerinin nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? O zaman bu uygulama müziği görebilmeniz için size yardımcı olacaktır. Hala müziğin sadece kulaklarla duyulabileceğini düşünüyorsanız, artık müziği gözle de görülebilen görüntülerle hissetmeye alışın.

Audio Glow Müzik Görselleştirici Audio Glow Müzik Görselleştirici

AKILLI MÜZİK ARAMA UYGULAMASI

Audio Glow Music Visualizer, kullanıcıların en sevdikleri şarkıları aramasına ve dinlemek için kaydetmesine olanak tanır. Ayrıca çalma listenizi temaya, müzik sınıflandırmasına göre ayarlayabilirsiniz. Müziğinizi düzenli bir şekilde yeniden düzenlemek, bulmayı kolaylaştıracaktır. Bu kullanışlı deneyimin keyfini çıkarın çünkü kullanımı olduğu kadar kolay bir uygulama bulmak zor.

Görüntülerle müzik çalmanın yanı sıra, kullanıcının bilmesi için hem şarkı adını hem de sanatçıyı görüntüler. Sanatçılar, onları tanıyorsanız çok mutlu olacak, bu yüzden bu uygulamanın yaptığı şey bu. Bu şarkıcının diğer harika şarkılarını aramak için şarkıcının adını da ezberleyebilirsiniz.

SESLERİ VE RENKLERİ ZEVKİNİZE UYGUN ÖZELLEŞTİRİN.

Audio Glow Music Visualizer, ekranınıza parlak renkli bir müzik partisi getirecek. Uygulama sadece sıkıcı bir renk desenine sahip değil, bunun yerine deneyimlemenizi bekleyen birçok güzel renk var. Müzik çalarınızda göstermek için en sevdiğiniz rengi seçebilirsiniz. Uygulamada renklerin yanı sıra ekranınızı canlandıran Parıldayan parçacıklar da bulunuyor ve müzik çalarınız dursa bile her zaman çalışacak.

Renge ek olarak, müziğin sesini de ayarlayabilir, favori müzik efektlerinizi ekleyerek şarkıyı daha iyi, tercihlerinize göre daha iyi hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir şarkıyı dinlemek, kendinizi daha dinç hissetmenize ve stresi atmanıza yardımcı olacaktır.

Audio Glow Müzik Görselleştirici Audio Glow Müzik Görselleştirici

MÜZİK CİHAZINIZI KONTROL EDİN

Bu uygulama, kullanıcıların müzik çalarlarını kontrol etmelerini sağlar. İstediğiniz gibi açıp kapatabilir veya parça değiştirebilir ve şarkı çalmayı ayarlayabilirsiniz. Bu, müziğinizde ustalaşmanıza yardımcı olabilir, duymak istediğiniz şarkıları doğru sırayla özelleştirebilirsiniz. Bu, bu uygulamayı kullanırken kullanıcının rahat hissetmesini sağlar.

Audio Glow Music Visualizer, müzik dinleyicilerine daha iyi bir müzik deneyimi sunan bir uygulamadır. Kullanıcılar hem kulakları hem de gözleri ile müziğin keyfini çıkarabilecekleri, kullanıcıların asla unutamayacakları harika bir kombinasyon olacak. Renkli görüntüler ve en sevdiğiniz müzikle harika bir kombinasyon.

ÖZELLİKLERİ

  • Uygulama, müziğin güzel görüntülerini getirecek, müzik artık gözle görülebilir.
  • En sevdiğiniz müzikten renkli görüntüler görme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Uygulama, kullanıcıların şarkı aramasına ve şarkıcının adını ekranınızda görüntülemesine olanak tanır.
  • Ayrıca, aramanız için uygun olan şarkıları farklı klasörlere de bölebilirsiniz.
  • Tercihlerinize bağlı olarak farklı renkler arasından seçim yapabilir ve sesi size uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.


İndir (9.2M)

Artık indirmeye hazırsınız Audio Glow Music Visualizer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir