Atlantis Odyssey
Atlantis Odyssey

Atlantis Odyssey v1.47.1 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Atlantis Odyssey, oyuncuların Atlantis hakkında ipuçlarının bulunduğu gizemli bir adada neler olduğunu keşfetme fırsatı bulacağı bir oyundur. Bu yolculukta Nicole ve Rober'a eşlik edeceksiniz ve elbette oyuncular toplayabilecekleri çeşitli nesneler b

Android Android Simülasyon
5 ( 490 puan )
Fiyat: $0
İsim Atlantis Odyssey
Yapımcı VIZOR APPS LTD
Tür Simülasyon
Boyut 144M
Versiyon 1.47.1
Orjinal Google Play
Atlantis Odyssey is the most famous version in the Atlantis Odyssey series of publisher VIZOR APPS LTD
Mod Version 1.47.1
Total installs 1,000,000+

İndir (144M)

Atlantis Odyssey, oyuncuların Atlantis hakkında ipuçlarının bulunduğu gizemli bir adada neler olduğunu keşfetme fırsatı bulacağı bir oyundur. Bu yolculukta Nicole ve Rober’a eşlik edeceksiniz ve elbette oyuncular toplayabilecekleri çeşitli nesneler bulabilecek ve yenilerini oluşturabilecekler. Ek olarak, arsanın geliştirilmesi için görev sayısı tamamen çeşitlidir.

Atlantis Macerası

ADADA HAYATTA KALIN VE ATLANTİS HAKKINDA BİR ŞEYLER BULUN

Atlantis Odyssey’de oyuncular, garip bir yerde hayatta kalmak için Nicole, Robert’a eşlik edecek. Özellikle oyunun başında, Nicole’un açılabilir bir eşya sandığı ile denizin yanında durduğunu göreceksiniz. Bulutlarla kaplı alanları keşfetmeye başlar ve tekrar Robert ile tanışır. Yolculuklarına devam ederler ve diğer hayatta kalanlarla tanışırlar, ta ki gizemli bir kızla kaderleri olan bir toplantı yapana kadar.

Oyuncuların bu oyundaki deneyimi, zamanlarını göremedikleri alanları arayarak ve kilidini açarak geçirebildikleri için çeşitlidir. Beyaz bulutların arkasında farklı özelliklere sahip bitkiler var ve Nicole eşya sandığını açtıktan sonra onları kolayca temizleyerek aşağıdaki alanlara gidebilir. Ayrıca bu süreç oyuncular için oldukça fazla zaman alacak ve zorlanacaktır.

Atlantis Macerası

GÖREVLERİ TAMAMLAYIN VE YENİ ETKİNLİKLERE ERİŞİN

Atlantis Odyssey’de yolunuza çıkan bir şeyle karşılaşırsanız, işiniz sadece enerjinizi onları yok etmek için kullanmaktır. Eşyaların özelliklerine bağlı olarak, kullanmanız gereken enerji miktarı farklıdır. Enerjinin yeniden doldurulması için birçok yolu olacaktır, bu yüzden onu doğru kullanın ve özellikle görevi tamamlamak için kullanılmalıdır. Her görev sizi çok ilginç bilgilere, özellikle de arsaya yönlendirecektir.

Bazı görevlerde, oyuncuların gerekli öğeleri toplayarak öğeler oluşturması gerekir ve sahip oldukları çadır bu öğelerin üretildiği yerdir. Aynı zamanda, hasat edilebilecek ve ürünlerini toplamaya devam edebilecek mahsullerle bir arsa ekilebilir.

Atlantis Macerası

Atlantis’e yolculuk, oyuncunun çözmesi gereken birçok şeyle tamamen zorludur:

  • Oyuncular, gizemli bir adada Atlantis hakkında ipuçları bulmak için çıktığı yolculukta Nicole ve Robert’a eşlik edecek.
  • Beyaz bulutlar adayı kaplıyor, bu nedenle oyuncunun ağaçlarla dolu birçok alandan geçmesi zaman alacak.
  • Enerjinizi önünüzdekileri temizlemek için kullanabilirsiniz ve enerjinizi geri kazanmanın ve kullanmaya devam etmenin birçok yolu vardır.
  • Bazı durumlarda, gerekli öğeleri bulmak için hareket etmeniz ve görev öğeleri oluşturmak için onları çadıra geri getirmeniz gerekir.
  • Arsada ilerlemek ve gizemli kızla tanışmak için tamamlamanız gereken çeşitli görevler her zaman gözlerinizin önünde belirir.


İndir (144M)

Artık indirmeye hazırsınız Atlantis Odyssey ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir