Athys
Athys

Athys v6.1 APK (Yamalı) indir 2022


Athys sizin için benzersiz bir simge simülasyon uygulamasıdır; simgeyi kendinize göre özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz.

Android Android Araçlar
5 ( 398 puan )
Fiyat: $0
İsim Athys
Yapımcı coccco28
Tür Araçlar
Boyut 60M
Versiyon 6.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Athys is the most famous version in the Athys series of publisher coccco28
Mod Version 6.1
Total installs 500

İndir (60M)

Athys, telefonunuzu süslemek ve daha canlı hale getirmek için favori simgelerinizi seçmenize olanak tanır. Telefonunuzu kullanırken yeni bir duygunun yanı sıra bir değişikliğe de ihtiyacınız varsa, bu isteklerinizi karşılayan uygulamadır.

FARKLI İKONLARI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİN

Telefon sistemi için simgeleri ayarlama işlevine sahip uygulamalara atıfta bulunarak, belki de kullanıcılar, müşterilerin telefonlarını yenilemek için piyasada üretilen bir dizi uygulamaya yabancı olmayacaklardır. Athys’e geldiğinizde çeşitli simgeleri deneyimleyecek ve telefonunuz için en güzel ve uygun temayı özgürce seçeceksiniz. Ek olarak, üretici, kullanıcılara gönderilen en iyi simgeyi filtrelemek için her küçük ayrıntıyı dikkatlice ve düşünceli bir şekilde yatırım yaptı ve tasarladı.

Athys Athys

SÜREKLİ OLARAK KAYNAKLAR SAĞLAYIN VE DAHA MÜKEMMEL OLMAK İÇİN YÜKSELTİN

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için üretici, uygulamayı daha da mükemmel hale getirmek için sürekli olarak güncellendi ve küçük hataları mükemmelleştirdi. Çocukların etkileyici numarası 2180 ve daha pek çok şeyle sağlanan simge sistemine şaşıracaksınız. Athys’in tüm simgelerini denediyseniz endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü her güncellemeden sonra üretici, müşteriler için sıkıcı olmamak için benzersiz tasarımları ve benzersiz temaları ile hızlı bir şekilde daha fazla simge ekleyecektir. Sadece küçük bir miktar para ile inanılmaz derecede mükemmel olan bu uygulamayı hemen deneyebilirsiniz denilebilir.

KULLANIMI KOLAY VE BİRÇOK YENİ ÖZELLİK DENEYİMİ

Uygulamanın kullanımı çok zor olmayacak, böylece deneyimin tadını çıkarabilir ve beklenmedik sorunlarla karşılaştığınızda her zaman destek olabilirsiniz. Ayrıca, benzersiz simgeler getirmenin yanı sıra, kendi stilinizi oluşturmak için 16 farklı duvar kağıdına hayran olabilir ve telefon ekranınızı canlandıracak çekici widget’lar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra üretici, bulut duvar kağıtlarının eskizi gibi pek çok özelliği de eklemiş ve kullanıcıların daha verimli gözlemlemeleri ve kullanmaları için dinamik takvimler oluşturmayı desteklemiş.

Athys Athys

ANA ÖZELLİKLER

– Heyecan verici bir deneyim alanı yaratmak için farklı şekillerde tasarlanmış binlerce simgeyle renkli bir dünyada maceraya katılın –
Kullanıcıların kopyalar hakkında endişelenmeden aralarından seçim yapabilmeleri için sağlanan ve sürekli güncellenen 2180’den fazla simgeye sahip çeşitli bir kaynak sistemi.
– Yalnızca simgeyi özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda her kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak 16 duvar kağıdıyla benzersiz bir ana ekran oluşturmanıza ve telefonu süslemenize izin verilir.
– Çekici widget’lar oluşturun ve telefonunuzun ilhamını artırmak ve eşit derecede çekici yeni özellikleri deneyimlemek için bulut duvar kağıtlarını kullanın
– Küçük hataları düzeltmeniz için her zaman sizi destekleyin, bu nedenle benzersiz simge arayüzünü değiştirmenize yardımcı olacak bir uygulama arıyorsanız, Athys kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. .


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Athys ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancoccco28

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir