Assoluto Racing
Assoluto Racing

Assoluto Racing v2.10.0 MOD APK + OBB (Kolay Kazanma) indir 2022

Assoluto Racing, oyunculara beklenmedik durumlar verebilecek harika bir oyun olacak. Birinci sınıf yarış arabaları ile hız tutkunu biriyseniz, bu, şüphesiz hemen deneyimlemeye başlamanız için heyecan verici bir isim olacaktır. Süper arabalarınızla be

Android Android Yarış
5 ( 936 puan )
Fiyat: $0
İsim Assoluto Racing
Yapımcı Infinity Vector Ltd
Tür Yarış
Boyut 51M
Versiyon 2.10.0
MOD Kolay kazanç
Orjinal Google Play
Assoluto Racing is the most famous version in the Assoluto Racing series of publisher Infinity Vector Ltd
Mod Version 2.10.0
Total installs 10,000,000+
  • Lisans Görevlerini ve Devre Yarışlarını başarıyla tamamlamak için duvara vur
  • Bazı kartlar açıldığında Kalkışlar mümkündür
  • Yasak olasılığı hariç değildir.

Assoluto Racing, oyunculara beklenmedik durumlar verebilecek harika bir oyun olacak. Birinci sınıf yarış arabaları ile hız tutkunu biriyseniz, bu, şüphesiz hemen deneyimlemeye başlamanız için heyecan verici bir isim olacaktır. Süper arabalarınızla benzersiz yarışlara katılırken oyun size birçok farklı duygu yaşatacak.

Assoluto Racing: Gerçek Kavrama Yarışı ve Sürüklenme

HAFİF YARIŞÇILAR

Eğlence aracınız olarak bir yarış oyunu seçmeye karar verdiyseniz, kesinlikle arabaları seven bir insan olacaksınız. Bunu anlayan oyun yapımcıları, tüm yüksek güçlü arabalarını oyuna sokmak için mükemmelleştirmeye çalıştılar. Bu nedenle Assoluto Racing, oyuncularına en iyi otomobillerle en iyi deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Oyuna adım attığınızda, dünyanın önde gelen bir süper otomobil fuarında kaybolmuş gibi hissedeceksiniz. Çünkü bu oyunun yarış arabaları koleksiyonu ile birçok ünlü araba GTR, Lancer Evolution veya M3 ikonik güç ve hız karakteristiği içerecek. Porsche, McLaren, Nissan, Toyota, Mercedes-Benz, BMW, Mitsubishi gibi dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin otomobilleri size harika bir deneyim yaşatacak.

Assoluto Racing: Gerçek Kavrama Yarışı ve Sürüklenme

ARACINIZI TERCİHİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

Dünyanın en iyi süper arabaları ile profesyonel bir yarışçı olma hissini yaşayabilmenin yanı sıra özel bir teknisyen de olacaksınız. Araba severler şüphesiz kendi kişiliklerine sahip olacak ve onları arabalarına koymak isteyeceklerdir. Bu nedenle oyun, oyuncuya arabayı kendi tercihlerine göre kişiselleştirme yeteneğini de ekledi.

Oyunculara arabalarını kişiselleştirebilmeleri için en rahat hissi verebilmek için oyun birçok heyecan verici seçenek sunuyor. Şunlar gibi birçok özelleştirme yapılacak: Dişli oranlarını ayarlayın, torkunuzu ve HP’nizi iyileştirin, yeni egzoz, şanzıman ve süspansiyonu takın, yeni jantlar ve boya alın ve daha fazlasını yapın. Arabadaki büyükten küçüğe tüm detaylar, sadece birkaç işlemle son derece hızlı bir şekilde değiştirilecek.

Assoluto Racing: Gerçek Kavrama Yarışı ve Sürüklenme

YARIŞ YARIŞLARI

Kendinize beğendiğiniz bir araba almak için kendi seçimlerinizi ve özelleştirmelerinizi yaptıktan sonra, onları göstermenin zamanı gelecek. Arabanızı en yoğun yarış pistlerine götürün – burada herkesle arabanız hakkında paylaşımda bulunun ve yeteneğinizi pistte sergileyin. Böylece oyun, oyuncusunun Nürburgring Nordschleife ve Tsukuba gibi dünyaca ünlü yarış pistlerinde yarışmaya da hazırlandı.

Oyunun size verebileceği özel özelliklerden biri kesinlikle gerçekten mükemmel bir sürüş deneyimi olacak. Oyunun araştırmacıları ve geliştiricileri, fizik sürüş yeteneğini oyuna entegre edebilmek için birçok farklı test yaptılar. O zaman, oyuncular, cihazlarında görüntülenen direksiyon simidinde her bir direksiyon durumunun gerçeğini hissedecek gibi görünecekler.

Assoluto Racing: Gerçek Kavrama Yarışı ve Sürüklenme

Hiç en iyi sürüş becerilerine sahip profesyonel bir yarışçı olmak istediniz mi? O zaman Assoluto Racing, arzularınızı doğrudan yerine getirmenize yardımcı olabilecek isim olacaktır. Önde gelen üreticilerin arabalarıyla, arabaları ve ateşli yarışları kişiselleştirme yeteneği kesinlikle oyunculara harika bir deneyim yaşatacak.


İndir (51M)

Artık indirmeye hazırsınız Assoluto Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir