Assistive Touch
Assistive Touch

Assistive Touch v38 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


Assistive Touch, kullanıcı etkileşimini basitleştiren ve gelişmiş kullanıcı performansı potansiyelini genişleten çok yönlü bir araçtır. Ayrıca kapsamlı ve çok yönlü özelleştirme ile birlikte gelir, bu da kullanıcıların yeni eylemlerde bulunmalarını v

Android Android Araçlar
5 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Assistive Touch
Yapımcı Assistive Touch Team
Tür Araçlar
Boyut 9.9M
Versiyon 38
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Assistive Touch is the most famous version in the Assistive Touch series of publisher Assistive Touch Team
Mod Version 38
Total installs 50,000,000+
 • VIP Özellikleri (Kilidi Açık)
 • Reklamlar (devre dışı)
 • Tüm reklam bağlantıları (kaldırıldı)
 • İşe yaramaz öğeler (kaldırıldı)
 • Analytics'in çoğu (devre dışı)
 • CPU'lar (evrensel)
 • AOSP Uyumlu (Google Yok)
 • Tüm hata ayıklama Bilgileri (kaldırıldı)
 • Orijinal İmza (Değiştirildi) Mixroot Tarafından Modifiye Edildi


İndir (9.9M)

Assistive Touch, kullanıcı etkileşimini basitleştiren ve gelişmiş kullanıcı performansı potansiyelini genişleten çok yönlü bir araçtır. Ayrıca kapsamlı ve çok yönlü özelleştirme ile birlikte gelir, bu da kullanıcıların yeni eylemlerde bulunmalarını veya kendi kullanıcı deneyimlerini bir sonraki seviyeye kadar optimize etmelerini kolaylaştırır. Uygulamanın potansiyeli sonsuzdur ve kullanıcılar herhangi bir işlevi özgürce kişiselleştirebilir veya tam esneklik için kullanabilir.

ETKİLEŞİM İÇİN PÜRÜZSÜZ VE RAFİNE TASARIMLAR

Her normal kullanıcının birçok alışkanlığı vardır, ancak cihazdaki herhangi bir özelliğe manuel olarak erişmek çok hoş görünmüyor. Bu nedenle Assistive Touch, kullanıcıların birkaç temel özelliğe odaklanmasına tamamen yardımcı olur ve karmaşık bir işlemi tekrarlamak yerine kolay erişim veya etkileşim için belirli bir kısayol sağlar. Etkileyici olan, uygulamanın, kullanıcıların sistemden ekledikleri her şeye erişebildiği bir bindirme kategorisi sunmasıdır.

iOS çoklu görev düğmesiyle benzer işlevselliğe sahiptir ancak artık kullanıcının potansiyelini genişletmek için kapsamlı özelleştirmeye ve çeşitli etkileyici stillere sahiptir. Kullanıcılar, bindirme kategorisi aracılığıyla cihazın herhangi bir özelliğine serbestçe erişebilir veya yollarını esnek bir şekilde özelleştirebilir. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcının çalışması daha ekonomik hale gelecek ve cihaz üzerinde çalışırken mutlak esneklik sağlayacaktır.

Android için Yardımcı Dokunma Android için Yardımcı Dokunma

BASİT İŞLEMLERLE FAVORİ UYGULAMALARI AÇIN

Yardımcı dokunma işlevi artık daha modern ve gelişmiş olup, kullanıcıların kısayollar aracılığıyla uygulamalara erişmesine olanak tanır. Bu, arama yapmaktan zaman kazandırır ve karmaşık ve manuel uygulamalardan geçmekten daha akıcı hissettirir. Ayrıca, favori uygulama listeleri sürekli olarak geliştirilebilir ve özelleştirilebilir, bu da kullanıcılara uygulamaları düzgün bir şekilde düzenlemeleri için daha fazla seçenek sunar.

ÇEŞİTLİ UZANTILARI VE ÖZELLİKLERİ AÇIN

Assistive Touch, kullanıcıların uygulamalara daha hızlı erişmesine yardımcı olmanın yanı sıra birçok güçlü yerleşik işlev sunar. Kullanıcının tüm fiziksel düğmesini değiştirerek, cihazın fiziksel düğmelerine dokunmadan dokunmatik ekranda daha fazla rahatlık sağlayabilirler. Ayrıca, kullanıcılar her kişisel kullanıcı deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için çalışma tarzlarını özelleştirebilirler.

Android için Yardımcı Dokunma Android için Yardımcı Dokunma Android için Yardımcı Dokunma

GENİŞ ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Ana özelliğin özelleştirilmesi, kullanıcılara birçok etkileyici fayda ve keşif sunarak, kullanıcıların üretken olmaları için yeni olanaklar sunmayı vaat ediyor. Ayrıca her özelleştirme, cihazı daha çevik ve esnek hale getiriyor ve kullanıcılar fiziksel bir düğmeye ihtiyaç duymadan ekranı doğrudan kapatabiliyor veya açabiliyor. Çok yönlü özelleştirme sayesinde kullanıcılar, daha yoğun kişiselleştirme için cihazın rahatlığını artırabilir.

KEŞFETMEK İÇİN DAHA FAZLA POTANSİYEL

Assistive Touch’ın yetenekleri, kullanıcıların yerleşik özelliklerinin veya araçlarının her biriyle etkileşim kurmasına yardımcı olma konusunda neredeyse sınırsızdır. Harika olan şey, hem ekran yakalamayı hem de sezgisel video kaydediciyi entegre etmesi ve kullanıcıların önemli anları yakalamalarına yardımcı olmasıdır. Bazı dikkate değer seçenekler, yeniden başlatma, arka plan uygulamalarını temizleme ve sistemi optimize etmeye yardımcı olan diğer birçok etkinlik gibi sistemle doğrudan etkileşim kurmalarına da olanak tanır.

Assistive Touch’ın üstünlüğü ve çok yönlülüğü, tüm cihazı optimize ederken kullanıcılara en rahat ve harika keşifleri sunacaktır. Ayrıca, kullanıcıların yeni kullanım potansiyellerini sürekli olarak açmak ve tüm cihazla veya cihazda yerleşik özelliklerle etkileşimi geliştirmek için her şey özgürce ve dinamik olarak özelleştirilebilir.


İndir (9.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Assistive Touch ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir