Assistant Pro For Android
Assistant Pro For Android

Assistant Pro for Android v24.15 APK (Ücretsiz) indir 2022


Android için Assistant Pro, cihazın birçok yönü arasında gezinebileceğiniz için etkileyici yönetim özelliklerine sahiptir. Pil tasarrufu modunu uygulayabilir veya cihaz için gereksiz uygulamaları durdurabilirsiniz.

Android Android Araçlar
5 ( 429 puan )
Fiyat: $0
İsim Assistant Pro for Android
Yapımcı AA Mobile
Tür Araçlar
Boyut 2MB
Versiyon 24.15
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Assistant Pro for Android is the most famous version in the Assistant Pro for Android series of publisher AA Mobile
Mod Version 24.15
Total installs 100,000+

İndir (2MB)

Assistant Pro for Android, Android cihazınızın içindekileri kolayca yönetebileceğiniz ve performanslarını sağlamak için gereksiz şeyleri kaldırabileceğiniz bir uygulamadır. Cihazın durumunu öğrenebilir, sistem dosyalarını veya büyük dosyaları silebilirsiniz. Ayrıca bazı özelliklerin güç tasarrufu modu vardır ve listelediği uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz.

CİHAZLARINIZI KOLAYCA YÖNETİN

İnsanların Android için Assistant Pro’da deneyimleyebileceği özellik, cihazınızın içinde neler olup bittiğini görmeyi kolaylaştırmasıdır. Cihazın performansını ve durumunu bileceksiniz, buna göre bazı ayarlamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda, farklı dosya türlerinin kullanılan alanını da görebilirsiniz. Oradan, başka amaçlar için kullanmak için biraz yer açacaksınız.

Android için Yardımcı Pro

Android için Yardımcı Pro

CİHAZINIZIN PERFORMANSINA İLİŞKİN DETAYLI GÖZLEMLER

Android için Assistant Pro’da ilgileneceğiniz ilk faktör, cihazın temel parametrelerini gözlemlemek. ROM, RAM, mevcut sıcaklık ve diğer birçok değerli özelliğin parametrelerini bulabilirsiniz. Oradan cihazı ne kadar iyi kullandığınızı görecek ve bazı gereksiz şeyleri temizlemek için diğer özelliklerden yararlanmaya başlayacaksınız. Ayrıca, yeterli önlemleri almak için kullandığınızda cihazın durumunu da izleyebilirsiniz.

KULLANILMAYAN SİSTEM BİLGİLERİNİ SİL

Android için Assistant Pro tarafından sağlanan önemli bilgileri kavradıktan sonra, cihazı etkileyen nedenleri bulmaya ve ortadan kaldırmaya başlayacaksınız. Sistemle ilgili fakat uzun süredir kullanılmayan birçok unsuru rahatlıkla bulabilirsiniz. Önbellek, geçici dosyalar, uygulama geçmişi ve kaldırabileceğiniz diğer birçok dosya türü gibi sistem dosyalarının bir listesi uygulama tarafından kaldırılabilir.

GEREKSİZ VE BÜYÜK DOSYALARDAN KURTARIN

Kullanıcılar, sistem dosyalarının yanı sıra, Android için Assistant Pro tarafından tanınan gereksiz dosyalara ve büyük dosyalara da geçmelidir. Özellikle, gözlerinizin önünde dosya türlerinin bir listesi ve bunların cihazda kapladıkları gerçek alan miktarı belirecektir. Bu nedenle, multimedya dosyaları, APK’lar, resimler ve yaygın olarak kullanılan diğer dosyalar olduğu için gerekli olanları silmeyi veya saklamayı düşüneceksiniz.

PİL TASARRUFU VE UYGULAMA ETKİNLİĞİ DURDURMAK İÇİN KULLANIM MODU

Cihazınızın içinde yer açmanın yanı sıra, bazı özellikler cihazınızı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olabilir. Spesifik olarak uygulama, cihaz için enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olan birçok kullanım modu sunar ve bu modu uygulayabileceğiniz birçok özellik vardır. Ayrıca, çalışan uygulamaların bir uyarı listesini alırsınız ve hangilerini durdurmak istediğinizi seçebilirsiniz. Bu aynı zamanda gereksiz arka planda çalışmayı önlemenize yardımcı olur.

Android için Yardımcı Pro

Android için Yardımcı Pro

DENEYİMDE YENİLİK YAPMAK İÇİN TEMASI DEĞİŞTİRİN

Uygulamanın ayrıca ilginç bir özelliği daha var: kullanıcılar temalarını kolayca değiştirebilir. Uygulamayı gözlemlerken ve kullanırken deneyimi değiştirmek istediklerinde tamamen anlaşılabilir.

Kullanıcılar, cihazınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olacak faydalı özellikleri göz ardı edemez:

  • Sistem, cihaz kapasitesi ve daha birçok özellik gibi cihazın özellikleriyle ilgili birçok bilgiyi bulabilirsiniz.
  • Cihazın mevcut durumu ile ilgili bilgiler net bir şekilde gösterilebilir ve cihazı nasıl doğru şekilde kullanacağınızı bulmanıza yardımcı olur.
  • Kullanıcılar, cihaz alanını boşaltmak ve başka amaçlar için kullanmak için sistem veya yüksek kapasiteli dosyaları silebilir.
  • Uygulama, pil tasarrufu modunda çalışabilen ve kullanıcıların önemsiz uygulamaları kapatmasına izin veren birçok özellik önermektedir.
  • Kullanıcılar, belirli bir süre kullandıktan sonra uygulamanın yeni deneyimler yaşaması için temayı özgürce ayarlayabilir.


İndir (2MB)

Artık indirmeye hazırsınız Assistant Pro for Android ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir