ASMR Slicing
ASMR Slicing

ASMR Slicing v1.9.9.5 APK indir (Max Speed ​​Slice) 2022


ASMR Slicing – herkes için etkili bir stres giderici oyun. Simülatör, blokları dikey bir çizgide keser ve el becerinize bağlı olarak, isteğe bağlı kalınlık veya incelik üretecektir. Dikkat çekici olan şey, bu oyundaki tüm blokların kinetik kumdan yap

Android Android Simülasyon
5 ( 714 puan )
Fiyat: $0
İsim ASMR Slicing
Yapımcı Crazy Labs by TabTale
Tür Simülasyon
Boyut 158M
Versiyon 1.9.9.5
MOD Maksimum Hız Dilim
Orjinal Google Play
ASMR Slicing is the most famous version in the ASMR Slicing series of publisher Crazy Labs by TabTale
Mod Version 1.9.9.5
Total installs 50,000,000+

İndir (158M)

ASMR Slicing – herkes için etkili bir stres giderici oyun. Simülatör, blokları dikey bir çizgide keser ve el becerinize bağlı olarak, isteğe bağlı kalınlık veya incelik üretecektir. Dikkat çekici olan şey, bu oyundaki tüm blokların kinetik kumdan yapılmış olmasıdır; kestiğinizde mükemmel bir ses duyacaksınız. Tonlarca benzersiz nesne ve şekil var; seç ve yeteneklerini göster. Muhtemelen diğer birçok ASMR programında görmüşsünüzdür, ancak şimdilik burada deneyimleyin.

ASMR Dilimleme

ASMR Dilimleme

TÜM ŞEKİLLERİ KES

Dövüş gibi güçlü oyunları deneyimlemek, başınızı çok fazla ağrıtacak çünkü buna göre nasıl hareket edeceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Bu oyunda tüm üzüntünüzü her bıçağa çözün. ASMR Slicing’e gelince, sevdiğiniz herhangi bir bloğu özgürce keseceksiniz. Stresli bir iş gününden sonra herkes için uygun bir boş zaman etkinliği olacaktır. Tüm bloklar kinetik kumdan yapılmıştır ve ASM stüdyomuzda mevcuttur.

FARKLI ŞEKİLLER

Bloklarımızda gösterdiğiniz dilimlerle size nihai memnuniyet veren bir oyun. Sayısız blok oluşturulur; 3 boyutlu olarak tasarlanmışlardır, bu yüzden onları hissetmek size gerçek hayatta oynuyormuşsunuz gibi gerçek bir his verecektir. Kinetik kum malzemeden sayısız farklı şekil oluşturulur ve mücadeleye başlarken size seçme özgürlüğü verilir.

ASMR Dilimleme

ASMR Dilimleme

HEPSİNİ TEK BIÇAKLA KES

Kestiğiniz bloğun sorunlarınızın nedeni olduğunu hayal edin. Lütfen kucağınızda tutmayın; bloklar üzerinde kestiğiniz bıçaklarla hepsini serbest bırakın. İnce dilimlerden zar şekillerine kadar tüm farklı şekillerde kesin. Tüm bloklar 3 boyutlu olarak yapılmıştır, bu nedenle dilimlerin oluşturulması çok daha gerçekçi olacak ve benzersiz kesimlerle ustalığı gösterecektir.

UYUMLULUK SESİ

Garip bir şekilde tatmin edici ASMR seslerini görün ve dinleyin. Kesiklerin gerçekçiliğine o kadar kapılma ki kulağa ne kadar harika geldiğini unut. Özellikle farklı blokları belirli bir mükemmellik derecesinde kestiğinizde, karşılık gelen miktarda puan alacaksınız. Bir bloğu tamamlayarak, aralarından seçim yapabileceğiniz başka bir seviye ve daha farklı şekiller açacaksınız.


İndir (158M)

Artık indirmeye hazırsınız ASMR Slicing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCrazy Labs by TabTale

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir