Asana Rebel: Get In Shape
Asana Rebel: Get In Shape

Asana Rebel v6.0.0.5978 APK + indir (Premium Kilitsiz) 2022

Asana Rebel, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli fitness, yoga ve meditasyon egzersizleri içeren bir egzersiz uygulamasıdır. Her birinin, yeni başlamış olsanız bile izleyebileceğiniz belirli talimatları vardır. Aynı zamanda, kullanımı kolay ara

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 983 puan )
Fiyat: $0
İsim Asana Rebel: Get in Shape
Yapımcı Asana Rebel
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 112M
Versiyon 6.0.0.5978
MOD Premium Kilidi Açıldı  
Orjinal Google Play
Asana Rebel: Get in Shape is the most famous version in the Asana Rebel: Get in Shape series of publisher Asana Rebel
Mod Version 6.0.0.5978
Total installs 5,000,000+

Asana Rebel, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli fitness, yoga ve meditasyon egzersizleri içeren bir egzersiz uygulamasıdır. Her birinin, yeni başlamış olsanız bile izleyebileceğiniz belirli talimatları vardır. Aynı zamanda, kullanımı kolay arayüz, nihayetinde kullanıcıları kendileri için doğru içeriğe ulaşıp bulabildiklerinde cezbeder. Gerçekten de uygulama size çok fazla rahatlık getirecektir.

Asana Asi: Forma Girin Asana Asi: Forma Girin

EVDE FİTNESS VE YOGA EGZERSİZLERİYLE HER GÜN EGZERSİZ

Asana Rebel’de kullanıcılar, tamamen takip etmeniz için birçok fitness ve yoga egzersizi bulacaklar. Bu, kullanıcıların istedikleri zaman pratik yapmalarını tamamen kolaylaştırır. Özellikle, sağlıklarını iyileştirmek için zaman ayarlama ve istedikleri egzersiz grubunu seçme konusunda kolaylık sağlayacaktır. Her egzersiz türü, sizin için doğru seçimi yapmanız için elde edeceğiniz faydaları size söyleyecektir.

TAKLİT EDİLMESİ İÇİN DETAYLI VİDEO ÖĞRETİMLERİ

Asana Rebel’in egzersizlerine yeni başlıyorsanız, eğitim konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulama size her egzersize karşılık gelen videoyu sunacak ve video içindeki hareketleri takip etmek için taklit etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda ilginç olan nokta, bu videoları daha net görmek için tam olarak kontrol edebilmeniz veya bu egzersizleri yaparken motive olmanıza yardımcı olmak için müziği değiştirebilmenizdir.

Asana Asi: Forma Girin Asana Asi: Forma Girin

KONSANTRASYONUNUZU KOLAYCA ARTIRIN

İçinizdekini keşfetmek veya odağınızı artırmak istiyorsanız Asana Rebel da mükemmel bir seçim olacaktır. Uygulama size meditasyon yapma ve ilgili nefes egzersizlerine odaklanma becerileri kazandıracak. Bu egzersizlerin ayrıca fitness ve yoga egzersizleri gibi çeşitli etkileri vardır, çünkü stresi, derin nefes almayı ve yapabileceğiniz diğer birçok aktivite türünü azaltabilirsiniz. Aynı zamanda sessizliğin sevgisi için de idealdir.

ANTRENMAN RUTİNİNİZİ DÜZENLEYİN

Asana Rebel’deki özellikler tamamen çeşitlidir ve arama süreci boyunca antrenmanlarınızı daha alakalı hale getirir. Antrenman hedefleri, süre ve daha fazlası gibi egzersizle ilgili özelliklere göz atabileceksiniz. Buradan, zaman içinde sürdürmeye uygun olduğunu düşündüğünüz egzersizleri seçmenize olanak tanır. Uygulama aynı zamanda antrenman sıralamanız hakkında sizi bilgilendirir ve antrenmanlarınızda motive olmanızı sağlar.

UYKUYA DÖNMEK İÇİN YATIŞTIRICI ŞARKILAR

İş yerinde stresli bir günün ardından, şüphesiz dinlenmek ve huzurlu bir uyku çekmek isteyeceksiniz. Bu yüzden uygulama aynı zamanda size dinlemeniz için birçok farklı çalma listesi vermeye devam ediyor ve bunların ortak özelliği nazik olması ve yavaş yavaş uykuya dalmanıza yardımcı olmasıdır. Siz de bu rahatlatıcı şarkıları dinleyerek rahatsızlığınızı giderebilirsiniz. Dolayısıyla uygulamanın zihinsel olarak daha rahat hissetmenize yardımcı olduğu söylenebilir.

Asana Asi: Forma Girin Asana Asi: Forma Girin

BİRÇOK KİŞİ İÇİN DOSTU ARAYÜZ

Uygulamayı deneyimlediğinizde etkileyici bir nokta, arayüzünün tamamen çeşitli olmasıdır. Erişmeniz için dikkatlice kategorilere ayrılmış özellikleri bulacaksınız. Böylece, uygulamadaki özelliklere aşina olduğunuz anda egzersizlere başlayabileceksiniz.

Uygulama ile çalışmak size çeşitli avantajlar sağlayacaktır:

  • Kullanıcı dostu arayüz, antrenmanları yönetmeyi, egzersizleri seçmeyi ve antrenman içeriğini kolayca izlemeyi kolaylaştırır.
  • Sağladığı videolara göre bulacağınız ve uygulayacağınız farklı faydalar sağlayan çeşitli egzersizler.
  • Uzun bir iş gününün ardından stresi azaltmak veya konsantrasyon seviyenizi artırmak için nefes meditasyonu egzersizleri bulabilirsiniz.
  • Uygulama, kullanıcılara antrenmanları kendileri düzenleme hakkı verir ve uzun süre pratik yapmalarını kolaylaştırır.
  • Dinlendirici melodilere sahip şarkıları istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz, uyumadan önce kendinizi rahat hissetmeniz için uygun olacaktır.


İndir (112M)

Artık indirmeye hazırsınız Asana Rebel: Get in Shape ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAsana Rebel

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir