Artisan
Artisan

Artisan: Cartoon Photo Editor v1.0.16 APK + MOD (Premium) indir 2022


Kullanıcılara birçok benzersiz ve sanatsal görüntü sunmak için Artisan'ın yapımcıları Artisan: Cartoon Photo Editor & Art Photo Filters'ı yayınladı. Bu, en iyi çizgi film resim düzenleme uygulamasıdır ve kullanıcıların birçok şaşırtıcı setle yeni

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 900 puan )
Fiyat: $0
İsim Artisan
Yapımcı Lyrebird Studios
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 26M
Versiyon 1.0.16
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Artisan is the most famous version in the Artisan series of publisher Lyrebird Studios
Mod Version 1.0.16
Total installs 1,000,000+

İndir (26M)

Kullanıcılara birçok benzersiz ve sanatsal görüntü sunmak için Artisan’ın yapımcıları Artisan: Cartoon Photo Editor & Art Photo Filters’ı yayınladı. Bu, en iyi çizgi film resim düzenleme uygulamasıdır ve kullanıcıların birçok şaşırtıcı setle yeni sanat eserleri yaratmalarına yardımcı olur. Uygulamadaki filtreler ve efektler, basit bir dokunuşla sizin için animasyonlu küçük resimler oluşturacaktır. Bu heyecan verici uygulama size benzeri görülmemiş yeni deneyimler getirecek ve kendi sanat eserlerinizi yaratacaktır.

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

ANİMASYONLU GÖRÜNTÜ EDİTÖRÜ AI

Telefonunuza bu uygulamayı yükledikten sonra, mümkün olan en iyi fotoğrafı oluşturmanıza yardımcı olacak gerekli özellikleri bir araya getirdiği için başka bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanmanıza gerek kalmayacak. Üzerinde istediğinizi düzenlemek veya çizmek için fotoğraf kitaplığınızdan bir fotoğraf seçmeniz yeterlidir. Ek olarak, uygulamada kullanıcıların düzenleyebileceği birçok filtre ve efekt vardır; Veya fotoğrafları sevimli çizgi filmlere veya benzersiz komik resimlere dönüştürebilirsiniz.

YAĞLI BOYA FİLTRELERİ VE SANAT ETKİLERİ

Bu kolaj düzenleyici ile kendi kolajınızı oluşturmak veya emoji ve bitmoji çıkartmaları oluşturmak için yağlı boya filtrelerini, canlı ve renkli efektleri keşfedebilirsiniz. İçinizdeki sanatçıyla yetinecek, prizmatik ve eskiz efektleriyle fotoğraflarınızı sanatsal tablolara dönüştüreceksiniz. Ek olarak, uygulamada yüzü bir kalemle çerçeveleyen filtreler de var ve ardından fotoğrafı kendiniz renklendireceksiniz.

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

KAMERA ETKİLERİ

Yukarıdaki filtrelere ek olarak, uygulama aynı zamanda harika selfie efektleri içerir, böylece kendi çizgi film resimlerinizi ücretsiz olarak çekebilirsiniz. Özellikle anime filtreleri ve canlı yüz kamerası efektlerini ücretsiz deneyimleyeceksiniz.

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

Artisan: Karikatür Fotoğraf Editörü ve Sanat Fotoğraf Filtreleri

DUVAR KAĞITLARI VE Düzenler

Artisan: Cartoon Photo Editor & Art Photo Filters, kullanıcıların fotoğrafların arka planını mükemmel bir şekilde kaldırmasına ve canlı ve taze bir arka plan oluşturmak için damla efektleri uygulamasına yardımcı olur. Kullanıcıların kendi sanat eserlerini koordine etmeleri ve yaratmaları için birçok farklı doku ve renk vardır. Veya uygulamanın avatar yapıcı özelliği ile kendinize harika avatarlar çizebilir ve harika emojiler yapabilirsiniz. Bu akıllı uygulamada harika fotoğraflar oluşturmak için her şeyi istediğiniz gibi yapın.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Artisan ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLyrebird Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir