Art Filter Photo Editor
Art Filter Photo Editor

Art Filter Photo Editor v2.4.4 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir

Art Filter Photo Editor MOD APK, Android işletim sistemli cihazlarda güzel görünümlü bir resim düzenleme uygulamasıdır. Düzenlenmiş resimler, gerçekte ne kadar kötü olsalar da, harika sanat eserlerine dönüşüyor.Art Filter Photo Editor MOD APKDijital

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Art Filter Photo Editor
Yapımcı Lyrebird Studio
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 10.53 M
Versiyon 2.4.4
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Art Filter Photo Editor is the most famous version in the Art Filter Photo Editor series of publisher Lyrebird Studio
Mod Version 2.4.4

Art Filter Photo Editor MOD APK, Android işletim sistemli cihazlarda güzel görünümlü bir resim düzenleme uygulamasıdır. Düzenlenmiş resimler, gerçekte ne kadar kötü olsalar da, harika sanat eserlerine dönüşüyor.

Art Filter Photo Editor MOD APK

Dijital kameralar yaratılmadığı için sanat endüstrisi gerçekten gelişti. Eski ressamlar, doğa, yaşam ve insanlarla ilgili iyi şeyleri resmetmek için ağaç yağı ve taze meyveler gibi doğadan gelen en eski ürünleri kullandılar. Daha sonra kimyasal renkleri kullanırlar, böylece gerçekten daha fazla alternatifleri olur ve daha da iyi fotoğraflar çizerler. Fotoğraf makinesi icat edildiyse, çekme sanatı yine de bugüne kadar sıcak değildi. Bir fotoğraf makinesi ne kadar iyi olursa olsun, yetenekli bir ressamın, bir kalemin, bir mürekkep şişesinin yerini tutamaz. Ancak bir dijital fotoğraf makinesi olursak, insan zekası ile birlikte. Bir sanatçıyı değiştirmek mümkün mü? Cevap, yakında tanıtacağımız Sanat Filtresi resim Düzenleyici uygulamasında olabilir. Uygulama, çektiğiniz fotoğrafları bir sanat eserine dönüştürerek sadece bireysel bir iş yapar. Her sanat okulunun eseri olup olmadığına karar vermek gerçekten size kalmış. Bu nedenle, yaratıcıların bu uygulama hakkındaki zekasının sanatçının yerini almaya yeterli olup olmadığını kolayca değerlendirebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve basit

çekilmiş bir fotoğrafınız var, yüklemeniz gerekiyor ama özel değil. İnsanların fark etmesini sağlamak için bu yazılımı kullanarak yapılabilecek yollardan biri de onu bir sanat eserine dönüştürmek olmalıdır. Başvuru formunu açın, galeride satılık bir fotoğraf seçmenizi isteyecektir. Bu şekilde bir fotoğraf seçtikten sonra, seçebilmeniz için bazı filtreler görünür. Ve sadece seçtiğiniz kategoriyi seçmelisiniz, fotoğraflarınız anında bu grubun çalışmaları haline gelecektir. Görüntünüzü çok daha özel oluşturmak için artırılmış yan ayarlarla da değişiklik yapabilirsiniz. Sonunda kaydedin, kolay ilk fotoğraf – herhangi bir telefon merceğiyle çekilmiş bir şey – mükemmel bir iş parçası. Her yerde, internet siteleri aracılığıyla, dergiler, hediyelik eşyalar aracılığıyla veya istediğiniz her yerde paylaşılmaya istekli.

Art Filter Photo Editor Painting Filter Cartoon mod apk Art Filter Photo Editor Painting Filter Cartoon dowload Art Filter Photo Editor Painting Filter Cartoon for android

Çeşitlilik filtreleri

Büyük olasılıkla daha önce duymuş olduğunuz eskiz, şarkıcı nedeniyle anlık bir çizimdir. Alışılmış, hayattaki hızlı anlarınızı kurtarın. Ancak sahne ne kadar hızlı çizilirse çizilsin, sahne fazla zaman kalmayabilir ve şarkıcı onu beyninden yeniden çizmek zorunda kalır. Cep telefonunuzla birlikte kolayca sahneyi yakalayabilir, fırının resmi anında gelir. Uygulama ile o resmin aslında çok yetenekli bir tasarıma dönüşebilmesi gerekiyor. Ya da yağlı boya tablolar, görmüş olduğunuz müzisyenlerin kısa süreli bir imaja sahip olabilmeleri için kullandıkları malzemelere, çizgilerine hakim olmaları gerekir. Harika işlere sahip olmak için, yine de deneyimlerinden ve yeteneklerinden yola çıkmanın önemli bir yolu vardı. Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir resim koleji ile uğraşmadan hızlıca yağlı boya tablo geliştirebilirsiniz. Uygulamada satılık çok sayıda daha fazla filtre var, sadece birkaç basit dokunuşla kesinlikle iyi bir fotoğraf elde edeceksiniz.

Süper ışık

Bazı kaliteli filtreler taşır, ancak indirme kapasitesi 13MB’dir. Uzun süreli kullanımda bile, bu uygulamanın mükemmel çalışması için telefonun küçücük bir parçası fazlasıyla yeterli.

Art Filter Photo Editor MOD APK varyasyonu

uygulamanın ücretsiz sürümünde, bu, resimleri iyi bir şekilde düzenlemeye yardımcı olacak bazı temel filtrelere sahiptir. Ancak, uygulamanıza yepyeni filtrelerin çoğunu ekleyen ücretli sürüme güncelleme yapabilirsiniz. Görüntü düzenlemeniz çok daha çeşitli ve kolay hale geldi. Bunu karşılayacak çok büyük bir cüzdanınız yoksa, Art Filter Photo Editor MOD APK’mızı kullanmanız gerekir. Düzenlenen varyasyon, gereksinimleriniz için tüm filtrelerin kilidini ücretsiz olarak açar.

Android işletim sistemi için Art Filter Photo Editor MOD APK yükleyin

10 milyon, bu yazılımı Google Play’den henüz indiren kişilerin sayısı olabilir ve 4.1/5, bu kişilerin yazılıma sahip oldukları tipik aralık olabilir. Bu uygulamanın etkinliğini temel bireye kanıtlamak için yeterli, şarkıcılar, gerçekleştirilen uygulamaya kıyasla daha iyi görüntüler oluşturmak için yeterince iyi değiller. Kendinizi düşünün, bu uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayamaz. Deneyimlediğinizde bakış açınızı içeriğin görüşler alanında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İndir (10.53 M)

Artık indirmeye hazırsınız Art Filter Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLyrebird Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir