Arrow Fest
Arrow Fest

Arrow Fest v7.8 APK indir (Ücretsiz Yükseltme) 2022

Arrow Fest, birçok farklı seçenekle bir yol başlatır, ancak en iyisi yine de bitiş çizgisine koşan oklardır. Her yarışta arkanızda göstereceğiniz okların sayısı önemli ölçüde artacaktır. En yeni bilim kurgu görünümleri yayınlandı; onları hızlı bir şe

Android Android Aksiyon
5 ( 389 puan )
Fiyat: $0
İsim Arrow Fest
Yapımcı Rollic Games
Tür Aksiyon
Boyut 77MB
Versiyon 7.8
MOD Ücretsiz Yükseltme
Orjinal Google Play
Arrow Fest is the most famous version in the Arrow Fest series of publisher Rollic Games
Mod Version 7.8
Total installs 10,000,000+

Arrow Fest, birçok farklı seçenekle bir yol başlatır, ancak en iyisi yine de bitiş çizgisine koşan oklardır. Her yarışta arkanızda göstereceğiniz okların sayısı önemli ölçüde artacaktır. En yeni bilim kurgu görünümleri yayınlandı; onları hızlı bir şekilde güncelleyin! Yeterince güç kazanmak için antrenman yaparken ve toplarken eğlence dolu sessiz bir alan, ardından savunmaları dağıtmaya ve yol boyunca karşılaştığınız devleri yok etmeye başlayın.

Ok Festivali Ok Festivali

EN ÖZEL YOL

Hızdan veya gücü vurgulayan bir oyundan bağımsız olarak, Arrow Fest bundan daha basit ve yemek yemesi daha kolaydır. Sistem oklar, hediyeler, tehditler gibi çeşitli unsurların bulunduğu uzun bir yol sağlar. Yani kararlar vermeniz, eşyaları toplamanız veya tuzaklarla karşılaşmanız gerekecek. Moralinizi yükseltmek için yol boyunca ödülleri unutmayın.

Her aşamaya göre yol farklı renklerde değişir; bazı bölümler onu ikiye böler ve ayrıca ok sayısını artırma veya azaltma seçeneğini görüntüler. Ne kadar çok toplarsanız hayatınız korunacak ve yolculuk devam edecek. Ancak bir kez tüm yayları ortadan kaldırmak zorunda kaldığınızda canavarlarla karşı karşıya gelmekte zorlanacaksınız, fırsat kaçıyor ve yarışı bitirmeniz gerekiyor.

Ok Festivali Ok Festivali

YOLCULUĞUNUZUN GÖZLENMESİ

Görsel bir gösterge, Arrow Fest’te ne kadar ilerlediğinizi ölçmek için geçiş aşamalarınızı kaydedecektir. Oradan seviyenizin ne olduğu ve alacağınız ödül sayısı ana ekranda sürekli olarak güncellenir. Ok toplamakla meşgulken bile her bonus etkinliğini takip edin. Seviye sistemi her gün yenilenir ve limitine ulaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Seviyeyi her geçtiğinizde oyunun zorluğu tekrar artacak ve tabii ki matematiğe kendinizi kaptıracaksınız!

Matematiği eğlenceye uygulayabilmek ve seçiminizle ne kadar az ya da çok kazanacağınızı hesaplayabilmek güzel. Herhangi bir sayı ile toplama, çıkarma, çarpma veya bölme. Akıllıca seçimler yapmak için sahip olduğunuz okların sayısına dikkat edin! İkisi bir arada! Matematik öğrenirken ve basit hesaplamalar yaparken canavarları yok ederek eğlenin. Kendin için mi seçtin?

Ok Festivali Ok Festivali

ÖDÜLLENDİRME ÖDÜLLERİ

En çekici yanı ise Arrow Fest’in ödüllü eğlenceli oyunlar açması. Pistte bile, mükemmel bir karar verirseniz veya yoldaki korkunç canavarı yok etme yeteneğiniz varsa daha fazla jeton alacaksınız. Ancak yarışı tamamlamak mümkün olduğunda, sayı arttıkça ödülleri toplamak daha eğlenceli hale geliyor. Lig skor tablolarında itibarınızı artırmak ve bitiş çizgisine daha hızlı ulaşarak veya daha fazla canavar öldürerek diğer oyunculara karşı rekabet etmek için bunları kullanın.

EN MODERN OYUN ALANLARININ SAĞLANMASINI SAĞLAYIN

Arrow Fest APK basit bir kullanıcı arayüzü, 3D grafikler, her gün milyonlarca eğlenceyi kendine çekebilecek gerçek benzersiz içeriği ile yeni ve gerçekçi. Sadece eğlenmek ve toplama ve çıkarma hesaplarıyla matematik öğrenmek, daha fazla yatırım yapılacak ve geliştirilecek bir alandır. Okları toplamak ve bu canavarı yok etmek için yarışa hazır mısın? Deneyimledikten sonra, bir sonraki güncellemenin daha iyi görünmesine yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın!


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Arrow Fest ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir