Army Toys Town
Army Toys Town

Army Toys Town v2.9.1 MOD APK (Sınırsız Puan, Reklamsız) indir 2022


Ordu Oyuncakları Kasabası sizi yeşil plastik savaşçıların imparatorluğuna götürür. Gücü ele geçirmek ve elinizdeki savaşta ustalaşmak için dinozorlarla, anime gruplarıyla savaşacaksınız.

Android Android Oyun
5 ( 362 puan )
Fiyat: $0
İsim Army Toys Town
Yapımcı Naxeex Studio
Tür Oyun
Boyut 115M
Versiyon 2.8
MOD Sınırsız Puan, Reklam Yok
Orjinal Google Play
Army Toys Town is the most famous version in the Army Toys Town series of publisher Naxeex Studio
Mod Version 2.8
Total installs 5,000,000+

İndir (115M)

Ordu Oyuncakları Kasabası’na vardığınızda, bir çocukluk tablosunda kaybolmuş, küçücük bir ana geri dönmüş gibi hissediyorsunuz. Oyuncular bir komandoya veya daha basit olarak tek kişilik bir orduya dönüşecekler. Karşınızda dinozorlardan, sizinle rekabet eden diğer lejyon ordularına kadar kölesiniz. Şimdi, bu savaşta en deneyimli savaşçı sizsiniz ve sanal dünyanın kontrolünü elinize alın.

Ordu Oyuncakları Kasabası

YENİ ŞEHİRLERDEN VE YENİ ULAŞIM ARAÇLARINDAN MÜKEMMEL İLAVELER

Size daha da iyi bir deneyim sunmak için sürekli olarak güncelleniyor ve gelişiyoruz. Bugün son sürümüyle birlikte oyun birçok yeni araçla faaliyet gösteriyor. Beklenmedik görünümü size yepyeni keşifler sunmayı ve savaş gücünüzü önemli ölçüde yükseltmeyi vaat ediyor. Spesifik olarak, şimdi bahsetmek istediğimiz araç, birçok benzersiz binaya ve benzersiz odalara sahip yeni şehirdir. Ayrıca, birçok yeni görevi fethetmeniz için temel oluşturan yeni araç sayısında bir yükseltme de var.

Ordu Oyuncakları Kasabası

DÜNYADA GÜCÜNÜZÜ VE YETKİSİNİ GÖSTEREBİLECEK SAVAŞ ALANI

Ordu Oyuncakları Kasabası size dünya çapında bir savaş alanı sunar. Nereye giderseniz gidin, o yer, eldeki tecrübeli deneyime sahip benzersiz bir savaşçı kahramana dönüşen oyunla, siz ve rakibiniz arasındaki sınırsız savaşların yeri haline gelme fırsatına sahip. Sadece bu da değil, tüm dünyaya meydan okuyorsunuz ve aynı zamanda kendi savaşınızda örtülü kuralları siz belirliyorsunuz.

Ordu Oyuncakları Kasabası

Podyuma Çıkmak İçin ZORLUKLARI FETHET

Army Toys Town’a geldiğiniz nihai hedef, kontrolü ele geçirmek ve tüm dünyayı beğeninize göre yönlendirmek. Bunun için son derece zorlu ve uzun bir süreçten geçmeniz gerekecek. Ayrıca, oyuncunun doğrudan karşısına çıkan düşmanları cezalandırmak ve yok etmek için biriktirdiğiniz becerilere paralel olarak makul bir strateji geliştirmenizi de rica ediyoruz. Farklı görevlere sahip yüzlerce maç sizi bekliyor.

Ordu Oyuncakları Kasabası

DÜNYAYA ADALETİN DÖNÜŞÜ İÇİN DİNOZORLARI VE MÜTTEFİKLERİ YOK ET.

Karşınızda, zirveyi fethetmenin yolunu engellemeye çalışan davetsiz insanların görüntüsü var. Sürekli takip eden, uygun bir fırsat bekleyen ve bir not içinde oyuncuya arkadan saldıran büyük güç ve büyüklükte dinozorlar olabilir. Orada durmamak, anime grupları, cüceler ve ordu da ayaklarınızı serbest bırakmak için doğru form değil ve baskınlar düzenleyecekler.

Ordu Oyuncakları Kasabası

EŞSİZ BİR KOMANDO EKİBİNE DÖNÜŞÜN

Bununla birlikte, ilerlemenize karşı çıkmak isteyen tüm piçler, oyuncuların aşırı öfkesine maruz kalmak zorunda kalacak. Siz özel bir ekipsiniz, sadece bir üyesi olan bir ordu; kimsenin emri seni bağlamaz. Oyuncu, teni ve kıyafeti de dahil olmak üzere tamamı mavi renkte ve plastikten yapılmış eşsiz bir askere dönüştüğünde ışığın temsilcisidir. Sadece bu değil, aynı zamanda gücünüzü önemli ölçüde yükseltmenize yardımcı olacak yüzlerce farklı silaha ve askeri teçhizata sahip olma fırsatına da sahipsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Oynanış ve strateji ile serbest stil tek üyeli bir komandoda plastik bir askere dönüşün.
  • Dinozor lordlarından cücelere ve orduya kadar en belirgin düşmanlara meydan okuyun.
  • Büyük silahlarla birleştirildiğinde tüm düşman baskınlarını maksimum öfkeyle yok edin.
  • Savaşmanız için yüzlerce askeri teçhizat ve sivil araçlar sağlanmaktadır.
  • Birçok yeni şehir açılıyor, yeni fonksiyonlara sahip birçok yeni araba getiriliyor.


İndir (115M)

Artık indirmeye hazırsınız Army Toys Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNaxeex Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir