Armored Squad
Armored Squad

Armored Squad v2.7.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022


OLUŞTURMA RENK GRAFİK SİSTEMİArmored Squad'a gelen oyuncular, farklı renklere sahip son derece canlı bir arayüz ekranına hayran kalacaklar. Çevredeki manzara çok ayrıntılı ve her küçük beceriyle gösterilir. Ayrıca, robotların tümü olağanüstü benzersi

Android Android Aksiyon
5 ( 72 puan )
Fiyat: $0
İsim Armored Squad
Yapımcı FoxForce Games
Tür Aksiyon
Boyut 131MB
Versiyon 2.7.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Armored Squad is the most famous version in the Armored Squad series of publisher FoxForce Games
Mod Version 2.7.0

İndir (131MB)

OLUŞTURMA RENK GRAFİK SİSTEMİ

Armored Squad’a gelen oyuncular, farklı renklere sahip son derece canlı bir arayüz ekranına hayran kalacaklar. Çevredeki manzara çok ayrıntılı ve her küçük beceriyle gösterilir. Ayrıca, robotların tümü olağanüstü benzersiz ve yeni şekillerle tasarlanmış olup, özellikle çocuklar olmak üzere birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Her hayvanın bu maçı kazanmanıza yardımcı olacak belirli bir işlevi olacaktır.

ÇEVRİMİÇİ PVP ÇANTALARINDA ARKADAŞLARINIZA KATILIN

Çevrimiçi maçlarda dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla oynama fırsatına sahip olacaksınız. Bu sayede ayrıca arkadaşlar edinecek ve onlarla etkileşime geçebilecek, tartışabilecek ve en yenilikçi taktikleri bulabileceksiniz; hatta onların deneyimlerinden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu aynı zamanda internete veya Wifi’ye ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak rahatça oynayabileceğiniz bir oyundur. Armored Squad Hile, oyunculara meydan okumak için size 60 çevrimdışı seviye verecek ve kendi yeteneğinize ve seviyenize en uygun olanı seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Armored Squad APK size her zaman oyuncuların yüzleşmesi gereken zorlu mücadeleleri verecektir. Oyuncu, düşmanı yok etmek için sürekli olarak lazerlerle savaşmalı, kılıç kullanmalı ve aynı anda füzeler fırlatmalıdır. Her vakayı düzenli ve daha erişilebilir bir şekilde ayarlamayı ve düzenlemeyi bilen yenilikçi ve çevik bir kahraman olun.

HER ASKERİN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM VE EĞİTİMİ

Savaş sırasında sizi destekleyecek güçlü bir orduya sahip olmak için, onları eğitmek ve gerçek askerler olmayı öğretmek için en yetenekli ve yenilikçi kahramanları seçmelisiniz. Oyuncular, bilgi ve deneyimleri ile her adımı özgürce eğitebilir ve herhangi bir soruyu yanıtlayarak ayrıntılı olarak yönlendirebilir.

Bu oyuna katıldıktan sonra, kazanırsanız oyunun getirdiği birçok değerli ödül alacaksınız. Sadece bu değil, oyun seviyenizi geliştirecek ve yeni bilgiler edineceksiniz. Çıkarımlar yaparak ve son derece yetenekli bir alan kullanarak hızlı bir şekilde çok para biriktirebilirsiniz. Oradan, daha üst sıralara yükselme fırsatına sahip olacaksınız.

OYUNCULARIN EĞLENCE VE RAHATLATMALARINA YARDIMCI OLUN

Bunun eğlenceli bir oyun olduğu söylenebilir çünkü robotlar o kadar sevimli ve yeteneklerle dolu ki, özellikle çocuklar olmak üzere birçok oyuncu inanılmaz derecede tutkulu ve heyecanlı. Ayrıca oyuncular oyunun getirdiği neşeyi alacak ve hayattaki birçok baskıyı ve stresi azaltmalarına yardımcı olacak. Hepsinden iyisi, bu, özgürce ve süresiz olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur, o halde neden şimdi oynamak için indirmeyi denemiyorsunuz? Paylaşmayı ve çevrenizdeki insanlara kendinizi tanıtmayı unutmayın ki onlar da deneyime katılabilsinler.


İndir (131MB)

Artık indirmeye hazırsınız Armored Squad ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir