Armed Heist
Armed Heist

Armed Heist v2.4.29 APK + MOD (Ölümsüzlük) indir 2022


Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu, atışla ilgili bir dizi kutsal aksiyon oyunudur. Bu dünyaya katıldığınızda, içinizdeki atış yeteneğinin harekete geçirildiği son derece profesyonel bir banka soyguncusuna dönüşeceksiniz. Burada zırhlı araç kull

Android Android Aksiyon
5 ( 60 puan )
Fiyat: $0
İsim Armed Heist
Yapımcı Sozap
Tür Aksiyon
Boyut 79M
Versiyon 2.4.29
MOD Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Armed Heist is the most famous version in the Armed Heist series of publisher Sozap
Mod Version 2.4.29
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Ölümsüzlük
  • geri tepme yok


İndir (79M)

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu, atışla ilgili bir dizi kutsal aksiyon oyunudur. Bu dünyaya katıldığınızda, içinizdeki atış yeteneğinin harekete geçirildiği son derece profesyonel bir banka soyguncusuna dönüşeceksiniz. Burada zırhlı araç kullanmak, banka soymak gibi çeşitli zorlukların yanı sıra zorlu savaşlar yapmak zorunda kalacaksınız… Ve uygulama sizi aniden gelen mermileri soymak, ateş etmek ve atlatmak gibi gerekli becerilere hazırlayacak. Kullanım kolaylığı için bu yazılım, ödeme SDK özelliğini güncelledi.

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu

PROFESYONEL ATEŞLEME BECERİLERİNİZİ EĞİTİM

Atış becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Armed Heist bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Burada, atış köyünde bir kahraman olmak için profesyonel mücadeleler üstlenirken hem antrenman yapabilir hem de eğlenebilirsiniz. Bu acımasız dünya size bir silah sistemi sağlayacak ve oyuncu silahları özelleştirebilir veya dönüştürebilir. Bundan sonra, görevi tamamlamak için öğrendiğiniz becerileri kullanarak bankalara kendiniz gitmeniz gerekecek. Durumu nasıl idare ettiğinize ve ne kadar yetenekli olduğunuza bağlı olarak kazanın veya kaybedin. Başarılı olursanız, uygulamadan para, altın ve birçok çekici ödül kazanacaksınız.

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu

ÇETE MİSYONU

Silahlı Soygun savaş alanında, oyuncu, herkesi korkutan en zorlu banka soyguncuları olmak için her zaman tüm planları düşünmek zorunda olan acımasız bir haydut olmalıdır. Bunu yapmak için, her zaman ateş eden ilk kişi olmalı, birçok düşmanı öldürmeli ve çok para kazanmak için büyük bankalara gitmelisiniz. Aksi takdirde polisten gelen ürkütücü atışlar ya da her zaman doğru yolu izleyenler yüzünden ilk çıkan siz olursunuz.

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu

FARKLI OYUN ALANI

Her şeyi dikkatli bir şekilde hazırlayın çünkü Armed Heist birçok farklı alan ve zorluğun bir kombinasyonu olacak. Her banka soygunu görevi, seviyenize ve silahlardaki becerinize bağlı olacak birçok beklenmedik özellik ile kurulacak. Örneğin, atış becerileriniz hala zayıf ve sizi birkaç çalışanı olan basit bir alana veya bankaya koyacak, gevşek güvenlik. Silah kullanma becerisi süper seviyedeyse uygulama otomatik olarak polislerin olduğu karmaşık bir düzene sahip bir mekana kurulacaktır. Bu, yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar, bu da oyuncuların kendi yeteneklerini geliştirmeleri için bir fırsattır.

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu

DIŞ MEKANINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Armed Heist dünyasında katılımcılar kendi kıyafetlerini özelleştirebilecekler. Maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve farklı kıyafetler gibi harici öğeleri değiştirebilirsiniz.
Ek olarak, uygulama aynı zamanda yüksek kaliteli 3D görüntüler ve sürükleyici bir oyun içerir. Bu uygulamayı ekstrem bir aksiyon filmi yapan canlı, çekici görüntüler getirmeyi vaat ediyor.

Silahlı Soygun: Silahla ateş etme oyunu

EĞLENCE DENEYİMİ SAĞLAYIN

Oyun dünyasında, bu oyun, oyuncunun tüm avantajlarının uyarılmasını en üst düzeye çıkaran üçüncü şahıs nişancı serilerinden biridir. Kamerayı, dövüşürken dövüşmeyi seçtiğiniz karakterin etrafında dönecek şekilde otomatik olarak ayarlayacaktır. Savaş sırasındaki aksiyonu gerçekçi ve dinamik hale getirin, kullanıcıya gerçek hayatta bir banka soygunu ve ateş ediyormuş gibi hissettirin. Hadi o meydan okumayı üstlenelim.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Armed Heist ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSozap

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir