Armed Heist
Armed Heist

Armed Heist v2.8.1 APK (Menü, Yüksek HSR, Tanrı Modu) indir

Adrenalin pompalayan üçüncü şahıs nişancı olan Armed Heist Mod APK'da çalışma zamanı! Banka soygunu çılgınlığınız reflekslerinizi test edecek. Banka ve zırhlı araç soygunu hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı.

Android Android Aksiyon
5 ( 855 puan )
Fiyat: $0
İsim Armed Heist
Yapımcı Sozap
Tür Aksiyon
Boyut 784.5 M
Versiyon 2.8.1
MOD Menü, Yüksek HSR, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Armed Heist is the most famous version in the Armed Heist series of publisher Sozap
Mod Version 2.8.1
MOD 1
 • MENÜ MOD
 • [Oyuncu Menüsü]
 • Düşmanı Boşalt
 • Patlayıcı Hasar
 • Yok – Kurşun Hasarı
 • Yok – Geri Tepme Yok
 • [Oyun Menüsü]
 • Anında Açılan Kasalar
 • Susturucu Etkinleştirildi
 • Ağızdan Flaş Etkinleştirildi
 • Geniş Doğruluk

MOD 2
 • MENÜ MODU
 • Ölümsüzlük
 • Geri tepme yok

Armed Heist MOD Menüsü APK, piyasadaki en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biridir. Kamera uzun uzadıya kişiliğinizin etrafında döner ve kendinizi bir banka soyguncusuna dönüşüp kurşun sıkmış gibi hissetmenizi sağlar! Şu anda yaramaz bir kişiliğe sahip olan ama bunu göstermeyen biri misiniz? Dışarı çıkamıyorsanız, oyunun içine girebilirsiniz. Kirli değil, ama çalmak için, kolayca nakit para satın alarak silah, teçhizat, garip yüzler alabilir, silah cephaneliğinizi yükseltebilir veya lüks otomobillere binebilirsiniz. kasabanın etrafında. Polisten kaçmak için fazladan bir araba kullanma hissi bugünden daha iyi değil. Oyunun içindeki polis yüzünden kovalanma hissini seviyor musunuz? Bu deneyimi beğenmediyseniz, o zaman kesinlikle mükemmel bir hayır-hayır ve kaçış stratejisine ihtiyacınız var. Büyük borç veren hırsızlığını tamamlamak için yapabileceğin her şeyi yap.

Armed Heist MOD APK – Harika soygunculara dönüşün

Silahlı Soygun MOD APK

İnternetteki en kullanışlı üçüncü şahıs nişancı çevrimiçi oyununda 70’in üzerinde banka soyguncusu atış mücadelesinde polislerle uğraşmanız gereken Armed Heist Modu çevrimiçi oyun dünyasına hoş geldiniz! Amacınız, büyük ölçekli borç veren soygunları olan bir suç lordu olmalıdır. Bir bankayı soymak için, özellikle garip yüzler, zırhlar, silahlar, duman bombaları, anestezikler ve diğer anahtar kırma kaynakları gibi zorunlu öğeleri hazırlamanız gerekir. Kolayca seçmenize yardımcı olacak çeşitli yüz türleri ve araçlarla, AK-08S, BST Bison 12, altın kaplama, G4, Guar 12 gibi çok sayıda araç türü vardır… bu video oyununu nereye kurabilirsiniz? Oyunun tamamını App shop veya Play Store’a yükleyeceksiniz.

Fonksiyonlar

Özelleştirilebilir bir araç sistemi ile Armed Heist, hayal edebileceğiniz en dönüştürücü, çılgın ve en çılgın silahlar! Tabancalar, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve saldırı tüfekleri! Cephaneliğiniz ne kadar çeşitli olursa, bir sonraki borç veren hırsızlığı için o kadar tehlikeli olabilirsiniz. Aksiyon manzaraları, bastırma, kulplar, kundaklar ve öldürücü maskelerle değiştirin! Hepsi borç veren soygununuzu etkileyecektir. Bir banka soygununa her katıldığınızda, kesinlikle farklı bir senaryo vardı. Oynayan senaryo, haritanıza, eyleminize ve araç becerilerinize bağlıdır. Borç veren hırsızlık atış mücadelelerinde aktiviteye hazır olun.

Silahları ve teçhizatı yükseltin

Silahlı Soygun MOD APK İndir

Çevrimiçi oyunda yalnızca bir soygunu bitirip kaçmakla kalmazsınız, aynı zamanda güvenli bir şekilde geri çekilmek için yetkililerle de savaşmanız gerekir. Az önce de söylediğim gibi oyuna baktığınız zaman alet sistemi çok çeşitli, bir çok seri, her türün kendi enerjisi ve ateş fiyatı bulunuyor. Yetkililer için çağdaş kurşun geçirmez zırhın içinden hızlıca ateş edebilmek için cephaneliğinizi güncellemek isteyeceksiniz. Onları her yerde vuramazsınız, her an mermileriyle vurulabilirsiniz ve bu, mermilerin size isabet etmesi ve kendinizi tehlikeye atmamanız için güçlü koruyucu donanıma sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. Her hırsızlıktan sonra daha fazla teçhizat ve silah almak ve bunları bonuslarla yükseltmek için görevleri tamamlamak mümkündür.

Süper harika görseller

3B suç faaliyeti Haritası ile – Suç Haritası, suç faaliyet tablosunda istediğiniz her şeyi seçmenize izin veren, azaltılmış koruma bankaları ve zırhlı kamyonlardan oluşan işlevsel bir veritabanıdır. Hack Armed Heist yüksek kaliteli 3B düzenleri, figürler, ekipman, araçlar, garip yüzlerden çim gibi en küçük ayrıntılara kadar, oyunu çevrimiçi oyun dünyasının içine dalmış gibi hissetmenize yardımcı olacak. Oyun yalnızca yüksek kaliteli 3D çizimlere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda insanları çeşitli açılardan çeken ilgi çekici yerler de sunar. Örneğin, borç veren soygunlarını riske atarken reflekslerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bu üçüncü şahıs haydut rol yapma oyununu ele alalım. Oyuncular için pek çok ilgi çekici yer var, video oyununu kurun ve onunla kendiniz karşılaşın.

İndirme: Silahlı Soygun MOD APK

Soygun bittiğinde ayrıntılı ve dikkatli bir plan yapacağını söyleyerek, koş ve kovalamamaları için hemen polise geri dön. Ama basit bir oyun olarak bu tür şeyler yok, bu yüzden artık oynamanın ne anlamı var, değil mi? Bir soygun hedefini tamamladığınızda, bundan sonraki hırsızlık sorunu artacaktır, bu nedenle, oyunla daha kolay eğlenmenize yardımcı olmak için Armed Heist elde edilebilir. Bu MOD varyasyonu ölümsüzlüğü içerir ve bu, artık öldürülme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bilgisayar korsanlığının size sağladığı faydaları görmek için Armed Heist MOD APK varyasyonunu bugün yükleyin!


İndir (784.5 M)

Artık indirmeye hazırsınız Armed Heist ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSozap

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir