Armada VPN
Armada VPN

Armada VPN v1.6.4 APK + MOD (Reklam Yok) indir 2022


Armada VPN – Turbo Fast, farklı ülkelerden sunuculara harika bağlantı kalitesi sağlayan bir VPN uygulamasıdır. Sık kullandığınız uygulamalara proxy kullanımı uygulayabilirsiniz.

Android Android Araçlar
4 ( 652 puan )
Fiyat: $0
İsim Armada VPN
Yapımcı Connect Anywhere
Tür Araçlar
Boyut 7.1M
Versiyon 1.6.4
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Armada VPN is the most famous version in the Armada VPN series of publisher Connect Anywhere
Mod Version 1.6.4
Total installs 10,000,000+

İndir (7.1M)

Armada VPN – Turbo Fast, internet kullanımının önündeki engelleri ortadan kaldırdığı için kullanıcılara interneti deneyimleme özgürlüğü verir. Kullanımı kolay bir arayüz ve bağlanmak için farklı ülkelerden sunucuların bir listesini bulacaksınız. Aynı zamanda bağlantı kalitesi her zaman garantili ve sınırsızdır ve sık kullandığınız uygulama için proxy kullanımını da göz ardı etmemelisiniz.

Armada VPN – Hızlı VPN Proxy Armada VPN – Hızlı VPN Proxy

İNTERNETE BAĞLANMA SINIRLARINDA İLGİNÇ

İnternete bağlandığınızda bağlantı engelleri ile ilgili sorunlar olacaktır, bu nedenle Armada VPN – Turbo Fast sizin için doğru seçimdir. Sadece birkaç basit adımla diğer ülkelerdeki favori web sitelerinizin kilidini kolayca açacaksınız. Aynı zamanda uygulama, kullanıcıların interneti kullanırken tam bir deneyim yaşayabilmeleri için VPN ile ilgili bazı özellikler de sağlar.

BASİT ARAYÜZ, KULLANIMI KOLAY

Oyuncular, Armada VPN – Turbo Fast’i kullanmaya başladıklarında, kullanımı kolay basit bir arayüz bulacaklar. Sağ köşede bağlanmak istediğiniz ülkenin sunucusu ve ekranın alt kısmında bağlan düğmesi bulunur. Bu düğmeye basmanız ve bağlantı tamamlanana kadar bağlantının gerçekleşmesi için birkaç saniye beklemeniz gerekir. Aynı zamanda bu, herhangi bir kullanıcının uygulamayı kullanırken yapabileceği bir unsurdur.

SAĞLANAN UYGULAMA SUNUCULARININ ÇEŞİTLİLİĞİ

Armada VPN – Turbo Fast’i deneyimlediğinizde, kullanabileceğiniz birçok farklı sunucu olduğunu kesinlikle fark edeceksiniz. Kullanıcılara birçok farklı seçenek sunarken gereklidir ve bazı durumlarda bazı ülkeler bağlanmak için o ülkeye ait bir IP numarasına ihtiyaç duyar. Bu nedenle, uygulamayı kullandığınızda ve VPN sunucularına kesinlikle yüksek hızda bağlandığınızda sürekli değişen sunucular iyi bir şeydir.

KULLANICILARIN KULLANABİLECEĞİ SINIRSIZ BAĞLANTILAR

Kullanıcılar Armada VPN – Turbo Fast kullanırken dikkate değer bir nokta, herhangi bir sunucuya bağlanırken sınırsız bant genişliğidir. Spesifik olarak, istediğiniz herhangi bir sunucuya kolayca erişebilecek ve sunduğu sınırsız bant genişliğini kullanabileceksiniz. Bu, eğlence sürecinizi kesintisiz tutar, böylece eğlence deneyimi yalnızca uygulamanın sunucularına bağlandığınızda durabilir. Elbette, getirdiği deneyim harika olacak.

UYGULAMALAR İÇİN AKILLI PROXY

Uygulamaya bağlandığınızda, internet kullanımı ve ilgili faktörler için yüksek oranda bağlı bir proxy alacaksınız. Aynı zamanda, bu temel özelliğin yanı sıra, uygulamanın başka bir gelişmiş özelliği daha vardır: uygulamalar için kullanılan proxy’yi ayarlamaya yardımcı olan akıllı proxy. Uygulama menüsüne erişecek ve ilgili öğeyi, proxy’li veya proxy’siz listeye ekleyebileceğiniz uygulamaların bir listesini seçeceksiniz.

Armada VPN – Hızlı VPN Proxy Armada VPN – Hızlı VPN Proxy

HESAP KAYDETMEDEN KULLANIN

Bir uygulamayı kullanırken hesap oluşturması gerektiğinde herkes hayal kırıklığına uğrayacaktır, bu nedenle bu uygulamayı kullanırken bunu yapmanız gerekmeyecektir. Uygulamanın içine girdiğinizde, sunduğu özellikleri hemen deneyimleyebilir ve gezinmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda hesap oluşturmamak hızlı erişim sağlar ve kullanıcıların yeni bir hesap eklemeyi hatırlamalarına gerek kalmaz.

BİLGİLERİNİZİ ÇEVRİMİÇİ GÜVENLE GÜVENLEYİN

Bir VPN sunucusu kullanmanın faydalarından biri, güvenlikle ilgili bilgilerin bilgilerinize uygulanacağıdır. Bu nedenle, bağlantı ile ilgili tüm bilgiler siber uzaydaki kötü aktörlerden gizlendiğinde bağlantı daha güvenli hale gelir. İnternetteki yerlere güvenli bir şekilde gidebileceksiniz ve kesinlikle kötü insanlar bilgilerinizi tanımlayamadığında bu birçok fayda sağlayacaktır.

Kullanıcılar, uygulamanın VPN sunucusunu kullanırken birçok avantaj elde edecekler:

  • Kullanıcılar, uygulama tarafından sağlanan sunuculara kolayca bağlanarak internetin önündeki engelleri kaldıracak ve kullanımı kolay bir arayüz deneyimi yaşayacaklar.
  • Sağlanan sunucuların sayısı çeşitlidir ve bazı belirli web sitelerini kullanırken kullanıcılar için birçok farklı kullanım için uygundur.
  • Akıllı proxy özelliği, kullandığınız uygulamaları ilgili listeye ekleyerek hızlı bir proxy uygulaması sağlar.
  • Bir hesap oluşturmanız gerekmeyeceği için uygulamayı kullanmak zor değildir ve tüm bağlantılar hızlı bir şekilde gerçekleşir.
  • Bir VPN sunucusu kullanırken internet bilgileriniz açığa çıkmaz, bu nedenle kötü insanlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.


İndir (7.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Armada VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir