Arm Workout
Arm Workout

Arm Workout – Biceps Exercise 2.1.1 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


İndir (23MB)

Arm Workout – Biceps Exercise, insanların daha sağlıklı olmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir fitness uygulamasıdır. Kullanıcılara birçok benzersiz ve unutulmaz egzersizler sunar.

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 559 puan )
Fiyat: $0
İsim Arm Workout
Yapımcı Leap Fitness Group
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 23MB
Versiyon 2.1.1
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Arm Workout is the most famous version in the Arm Workout series of publisher Leap Fitness Group
Mod Version 2.1.1
Total installs 10,000,000+

Kilo vermek istiyorsanız veya egzersize ihtiyacınız varsa bu modern uygulamayı göz ardı etmemelisiniz. Bu uygulamada yer alan özellikler sayesinde, en düşünceli aktivitelerden keyif alacaksınız. Klasik bir fiziğe sahip olmak için her gün sadece 10-15 dakika evde pratik yapmanız yeterlidir, bu çok basit ve güvenlidir.

Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi

FARKLI SEVİYELERDE BİR ANTRENMAN PLANI SUNUN

Arm Workout’a gelince, oyuncuların antrenman seviyelerini seçmek için birçok seçeneği var. Kapasitenize ve sağlığınıza bağlı olarak, size en uygun eğitim seviyesini seçebilirsiniz. Sizin için kolaydan zora kadar birçok farklı seviye var.

Her seviye, kullanıcıların sağlığı iyileştirmek, kas kazanmak ve hastalık riskini azaltmak için öğrenebilecekleri ve takip edebilecekleri birçok benzersiz ve yeni egzersiz içerecek. Her gün, size yeni ve heyecan verici bir his vermek için uygulama tarafından farklı egzersizler sağlanacaktır.

KENDİNİZE NET BİR HEDEF KOYMALISINIZ

Kol Egzersizi size deneyimlemeniz için birçok fırsat ve bir dizi zorluk getirecektir. Kilo vermek veya belirli bir hedef için egzersiz yapmak istiyorsanız, egzersiz yapmadan önce belirli bir hedef belirlemelisiniz. Kısa sürede hem bir şans hem de şaşırtıcı bir sonuç elde edeceksiniz. Egzersizleri bilimsel ve düzenli bir şekilde uygular ve uygularsanız, hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

Egzersizlerin zorluğu giderek artar, bu sayede spor antrenman seviyenizi yükseltebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde egzersiz yapmak günlük rutininizin bir parçası haline geldi. Ayrıca hedeflerinize ulaşmak için programınızda tek bir seansı bile kaçırmamanızı öneririz.

Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi

BİRÇOK BENZERSİZ ANİMASYON VE VİDEO EĞİTİMİ VAR.

Arm Workout’u kullanırken hareketleri ve egzersizleri görecek ve tadını çıkaracaksınız. Her videodaki eğiticiler, adım adım kesin ve net talimatlar vererek uygulayıcının izlemesini kolaylaştırır. Üstelik sesleri yüksek ve net, yumuşak fon müziği ile birleştiğinde birçok insanı çok heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Ayrıca, egzersiz yaparken kazalardan ve yaralanmalardan nasıl kaçınacağınızı size öğreteceklerdir. Bu nedenle, mükemmel hizmeti nedeniyle birçok kullanıcı bu uygulamayı memnun etti.

DÜZENLİ YİYİN VE İÇİN

Egzersizin yanı sıra, kendinize sağlıklı bir diyet ve doğru dozu da oluşturmalısınız. Böylece hedeflerinize daha hızlı ulaşırsınız. Her gün danışan sağlık uzmanlarından birçok tavsiye alacaksınız. Güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız ısrarcı olmanız ve denemeniz ve hedeflerinize ulaşabilmek için büyük bir motivasyona sahip olmanız gerekir. Lütfen yarı yolda bırakmayın, çabalarımızla en iyi sağlığa kavuşacağınıza inanıyoruz.

Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi Kol Egzersizi – Biceps Egzersizi

BİRÇOK YAĞ YANDIRICI EGZERSİZ YAPIN

Kol Egzersizi, yağları en etkili şekilde yakmanız için size birçok egzersiz verecektir. Vücudunuzdaki kalorileri en hızlı şekilde yakmak için rehberi takip edin; sadece birkaç basit adımla daha iyi bir vücuda sahip olacaksınız. Ayrıca birlikte egzersiz yapmak ve daha kaliteli kilo vermek için çevrenizdeki arkadaşlarınıza da bu uygulamayı önerebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Her egzersizde beklenmedik aksiliklerden kaçınmanıza yardımcı olacak birçok eğitim ipucu vardır.
  • Ünlü antrenörlerin birçok benzersiz egzersizini tanıyın ve keyfini çıkarın.
  • Kullanıcılar için daha fazla keyif ve memnuniyet duygusu yaratarak videoların canlı ve anlaşılır bir şekilde keyfini çıkarın.
  • Birlikte pratik yapmak için daha fazla arkadaşınızı veya akrabanızı davet edebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dilediğiniz gibi pratik yapabilirsiniz.
  • Kendiniz için en iyi arkadaşınızın ihtiyaçlarına uygun kolay bir zorluk seviyesi seçme hakkına sahip olun.


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız Arm Workout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanLeap Fitness Group

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.