ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved v2.0.25 MOD APK + OBB (Sınırsız Para/Menü/Pass) indir 2022

ARK: Survival Evolved Mod APK, dinozorların ve dev hayvanların kaybolmadığı eski çağa oyuncuların geri dönmesini sağlayan bir fantezi dünyasıdır. Şiddetli savaşlarda hayatta kal, eşyaları topla, dinozorları evcilleştir ve evini genişlet.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 883 puan )
Fiyat: $0
İsim ARK: Survival Evolved
Yapımcı Studio Wildcard
Tür Macera Oyunları
Boyut 2.3GB
Versiyon 2.0.25
MOD Sınırsız Para/Menü/Primal Pass
Orjinal Google Play
ARK: Survival Evolved is the most famous version in the ARK: Survival Evolved series of publisher Studio Wildcard
Mod Version 2.0.25
Total installs 10,000,000+
 • V1: Sınırsız Para
 • V2: Primal Pass ve Ascendant Creature Unlock'tan kilidi açılmış içerik (mağazada kilitli olarak görünecekler!)
          ve Menü
 • Yeterince sahip olmasanız bile ücretsiz zanaat Engramları harcanabilir (kullanımdan sonra devre dışı bırakın)
 • Sonsuz kor ve öğeler (yalnızca envanter ve dükkanda etkinleştirin)
 • Ölümsüzlük.

ARK, insanlarla dinozorlar arasında heyecan verici bağlantılar kurar. Birçok farklı dinozor türüyle karşılaşacaksınız; aslında çok arkadaş canlısıdırlar ve evcilleştirilebilirler. Bu sefer hayatta kalma göreviniz bir dinozorla bağlantı kurmayı içeriyor. Etrafınızda birçok tehlike pusuda bekliyor ve birçok göz açıklığınıza saldırmak için izliyor. Kim olacak? İnsanlarla mı yoksa dev hayvanlarla mı karşılaşacaksınız? Savaşları durdurun ve özel bir hayatta kalma ekibi oluşturun!

ARK: Hayatta Kalma Gelişti

TANIŞ, SOHBET VE DİNOZORLARI YAKALA

Ormanda geçen ARK sizi geçmiş günlere götürüyor. Ana gereksinim, oyuncunun kendisini dinozorların heyecan verici av hayatına kaptırmasıdır. Sizin tarafınızdan kullanılma arzusu olan dev dinozorlar yavaş yavaş kadroya alınacak. Oyuncuların soğukkanlılıklarını kontrol etmeleri ve onları evcilleştirebilmek için kaçmamaları gerekir. Bu, ormanın derinliklerine inerken refakatçi pozisyonu için mükemmel bir seçim olacaktır.

ARK: Hayatta Kalma Gelişti

VAHŞİDE MÜKEMMEL HAYATI KEŞFEDİN

ARK’daki hayata hemen uyum sağlayamayabilirsiniz, ancak önünüzde çok heyecan verici şeyler var. Filler, leoparlar veya evcilleştirilmemiş dinozorlar gibi dev hayvanlara karşı savaşmak için 80’den fazla dinozor türüne çeşitli evcilleştirme taktikleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca, derin ormanda yaşam tehlikelidir; Oyuncular bunları aşmak için özel becerilere sahip olmalıdır. Siz ve hayatta kalanlar birlikte savaştığınızda endişeleriniz hafifleyecek.

ARK: Hayatta Kalma Gelişti

BİR ÜS İNŞA ET VE BİRÇOK BAŞKA İLE ARKADAŞ KUR

Güçlendirilmiş üsler oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Dinlenmek, yiyecek depolamak ve düşman saldırılarına direnmek için kendilerine birçok ev inşa etmeliler. Zorlu hayat sizi durduramaz. Kısa sürede cevaplamanız gereken yüzlerce meydan okuma türü quiz sağlanacaktır. Hayatta kalanları birbirine bağlama fikri harika bir fikir. Artık birçok zorluğa karşı birlikte savaşacak daha fazla müttefikiniz var.

ARK: Hayatta Kalma Gelişti

ANLARIN KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN PREMIUM PAKETE KAYDOLUN

Sistem, oyunu deneyimlemek için para ödeyenler için daha premium ARK paketleri geliştiriyor. Premium sürümün arayüzündeki deneyimde belirli değişiklikler var. Savaşın ortasında birkaç reklamla kesintiye uğramayacaksınız. Bağlantı kalitesi performansının rahatsızlığı gerçekleşmeyecektir. Sistemdeki erişim hakları da sınırlı değildir. Bu özel hizmet paketine sahip olduğunuzda, oyundaki XP miktarı uzun süre iki katına çıkacaktır.

ARK: Hayatta Kalma Gelişti

POSTA KUTUSUNDA ATANAN GÖREVLERİ YAPIN

ARK, oyun içi eğlence ve tamamlanması gereken görevler hakkında çeşitli bildirimler alan özel bir posta kutusuna sahiptir. Oyuncular daha fazla bina inşa etmeye, araziyi genişletmeye ve mükemmel üs için gereksinimleri karşılamaya devam edecek. Hayatta kalanları tanıyor musun? Kabileler oluşturmak ve topraklarınızı geliştirmek için onlara katılın. Dış saldırılara karşı savaşan daha fazla dinozorla daha fazla arkadaş edinme.

ANA ÖZELLİKLER

 • Oyuncular geniş ormanlarda dolaşırlar ve farklı dinozor türlerini keşfederler; onları arkadaş olarak tanıyabilir, sohbet edebilir ve evcilleştirebilirsiniz.
 • Oyundaki grafik teknik ses gibi çeşitli detaylar, güzel doğa ile yaşarken benzersiz duygular elde etmenize yardımcı olur.
 • Bu topraklarda yalnız değilsin; arkadaşlarını bir şekilde bulursun. Birlikte kabileler oluşturalım ve onları geliştirelim.
 • Yükseltilmiş sürümde harika fırsatlar ve daha iyi özellikler sunulacak; Oyuncuların reklamsız bir yükseltme paketine abone olmak için bazı hamleler yapması gerekiyor.
 • Hiçbir bilgiyi kaçırmamak için posta kutunuzu düzenli olarak kontrol edin. Yeni dinozorları tanımak için av önerileri hakkında heyecan verici görevler bulabilirsiniz.


İndir (2.3GB)

Artık indirmeye hazırsınız ARK: Survival Evolved ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir