Archers Kingdom TD
Archers Kingdom TD

Archers Kingdom TD v1.2.15 APK indir (Aptal Düşman) 2022

Archers Kingdom, olağanüstü içeriğe sahip bir TD oyunudur ve oyuncuların tüm potansiyelini keşfetmeleri için birçok etkileyici iyileştirmeye sahip olduğundan sağduyunun ötesine geçer. Üstelik doğrudan ön saflara katılabilir ve tüm düşman saldırıların

Android Android Aksiyon
5 ( 865 puan )
Fiyat: $0
İsim Archers Kingdom TD
Yapımcı Playshore SL
Tür Aksiyon
Boyut 72MB
Versiyon 1.2.15
MOD Aptal Düşman/ADS Yok
Orjinal Google Play
Archers Kingdom TD is the most famous version in the Archers Kingdom TD series of publisher Playshore SL
Mod Version 1.2.15
Total installs 5,000,000+

Archers Kingdom, olağanüstü içeriğe sahip bir TD oyunudur ve oyuncuların tüm potansiyelini keşfetmeleri için birçok etkileyici iyileştirmeye sahip olduğundan sağduyunun ötesine geçer. Üstelik doğrudan ön saflara katılabilir ve tüm düşman saldırılarını durdurmak için çeşitli silahlar kullanabilirler. Herkesin oyundaki ilerlemesine bağlı olarak, yeni şeyler açılacak ve TD türüyle ilgili daha fazla harika şeyi keşfetmeleri için işleri daha heyecanlı hale getirecek.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

ZORLU AMA HEYECAN VERİCİ BİR FETHİYE BAŞLAYIN

Oyuncunun Skull Towers’taki seferi, asil bir görevi yerine getirmek ve her şeyi teslim etmek için birçok farklı ülkeyi veya krallığı geçecek. Bununla birlikte, yol, oyuncuların karşılaşabileceği sayısız farklı seviye içerir ve her seviye, çok sayıda sürpriz veya her tür düşmanla en zorlayıcı savaşlar içerir. Bu arada, fantezi dünyası öğesi, oyuncuların en güçlü ve korkunç düşmanlarını yaratmak da dahil olmak üzere her şeyi daha canlı ve zengin hale getirecek.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

KULELER İNŞA ET VE ÖNEMLİ NOKTALARI SAVUNMAYA BAŞLA

Oyunun en önemli özü, oyuncunun ön hatları düşman saldırılarına karşı korumak için sürekli olarak güçlü kuleler inşa etmesi gerektiğidir. Ayrıca, savunma performansını artırmak için güvenilir silahlar kullanarak ve düşmana en yakın mesafeden saldırarak pratik destek sağlamalıdırlar. Elbette, kuleleri birleştirmek, tüm savunmayı üstün kılmak veya herhangi bir düşmana dayanmak için birçok yeni etki ve potansiyel de sağlayacaktır.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

SONSUZ OLARAK İNŞA ETMEK VEYA YÜKSELTMEK İÇİN ÇEŞİTLİ KULELER

Kafatası Kuleleri’ndeki kulelerin çeşitliliği, oyuncuların savunmalarını çeşitlendirmeleri için hepsinin birçok farklı etkisi ve işlevi olduğundan hayati önem taşır. Ayrıca, belirli canavar türlerine karşı son derece faydalıdırlar ve insanlara konumlarından belirli bir mesafeden düşmanlara saldırmak için bolca fırsat verirler. Neyse ki, kulelerin yükseltme sistemi, oyuncuların yeni varyasyonların kilidini açmasına ve belirli düşmanlara veya daha fazlasına karşı savunmada yeni performans veya yükseklikler kazanmasına izin verecek.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

OLAĞANÜSTÜ ETKİLERLE YAYINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Savunurken, oyuncunun birincil silahı bir yaydır, ancak sonsuz bir şekilde yükseltilebilir ve birden fazla düşman üzerinde etkileyici etkilere ve hatta zincirleme reaksiyon etkisine sahiptir. Yükseltme süreci de karmaşıktır ve rastgele canavarlardan uyumlu işçilik öğeleri toplamaları gerektiğinden çok sabır gerektirir. Zamanla, yeni yay türleri oluşturmak, saldırı yeteneklerini genişletebilir veya oyunculara daha fazla güç için kulelerle birleştirmek için yeni beceriler verebilir.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

EGZOTİK VE EGZOTİK DÜZEYLERDE KENDİNİZE MÜCADELE EDİN

Skull Towers, herkese normal oyun modlarına kıyasla en canlandırıcı ve canlandırıcı deneyimi yaşatmak için daha fazla içerik eklemesi sunacak. Benzersiz zorlukların zorluğu genellikle ortalamadan daha inanılmazdır, ancak oyuncunun savunma yapması için her türlü kolaylık veya işleve sahiptirler. Ödülleri de cömerttir ve bazen oyuncuya ilgili kuleleri veya silahları yükseltmek için kullanabilecekleri çok sayıda nadir işçilik malzemesi verir.

MUHTEŞEM İSTİFLİ ETKİLER ELDE ETMEK İÇİN BECERİLERİ BİRLEŞTİRİN

Oyuncular, silahları veya kuleleri yükseltmenin yanı sıra aktif becerilerini geliştirebilir veya daha önemli bir etki için bunları birleştirebilir. Edindikleri silahlara bağlı olarak, yeni beceriler ortaya çıkacak ve kullanımları tamamen bağımsız olacak ve oyuncuların bir şeyleri bir araya getirirken daha yaratıcı olmalarına yetecek kadar. Becerileri birleştirmek, savaş alanını şiddetli hale getirebilir veya dar veya tehlikeli durumlarda karşı saldırı için mükemmel bir fırsat yaratabilir.

Archers Kingdom TD – En İyi Çevrimdışı Oyunlar

Skull Towers, oyuna yeni deneyimler ve duygular getirmek için Kule Savunma türünde yeni konseptler kullanıyor. Ayrıca, oyuncunun sayısız devasa ve ölümcül orduyla karşılaştığında taktik oluşturma yeteneğini teşvik etmek için her ayrıntıyı sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sarhoş edici ve büyüleyici bir Kule Savunma oyunu, oyuncuların herhangi bir düşmana karşı korunmak için pasif ve aktif savunma hatlarını aynı anda kontrol etmelerini sağlar.
  • Oyuncuları ölüm kokularıyla dolu yoğun savaşlarda eğlendirmek için çeşitli alanlara, bölgelere ve gelişime sahip geniş bir fantezi dünyası.
  • Tüm müttefikler için savunma gücünü artırmak için oyuncuların kilidini açması veya yeni varyasyonları araştırması için derinlemesine bir kule yükseltme sistemi.
  • Büyüleyici bir görünüme ve devasa ordulara veya dev patronlara karşı savaşırken muazzam etkilere sahip güçlü yaylar yapmak için değerli malzemeler toplayın.
  • Fethin gücünü ve ilerlemesini genişletmek için mükemmel ödüller ve gelişim potansiyelleri kazanmaya layık olduğunuzu kanıtlamak için özel seviyelere meydan okuyun.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Archers Kingdom TD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir