Archero
 Archero

Archero v3.11.2 MOD APK indir (Hız-Hasar-Ölümsüz) 2022


İlginç zorlukların üstesinden gelmek için her zaman bir macera oyunu arayan biri misiniz? O zaman Archero APK adlı oyuna gelme seçimi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. Bu, ünlü yayıncı Habby tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun, her

Android Android Oyun
5 ( 413 puan )
Fiyat: $0
İsim Archero
Yapımcı Habby
Tür Oyun
Boyut 144MB
Versiyon 3.11.2
MOD Hız-Hasar-Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Archero is the most famous version in the Archero series of publisher
Mod Version 3.11.2

İndir (144MB)

İlginç zorlukların üstesinden gelmek için her zaman bir macera oyunu arayan biri misiniz? O zaman Archero APK adlı oyuna gelme seçimi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. Bu, ünlü yayıncı Habby tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun, her zaman kendileri için tehlikeli maceralara sahip olan ok ve yay savaşçılarından esinlenmiştir. Oyunda heyecan verici bir maceraya başlamak için karakterinizi kontrol etmeniz ve önünüze çıkan canavarları ok ve yay ile yenmeniz gerekecek. Ayrıca oyun, maceranızı desteklemek için birçok çekici özelliğe sahiptir. En özgün deneyime sahip olmak için oyunu hızlıca indirin!

archero apk indir modkiwi com 1 archero apk indir modkiwi com 2

Uzun bir yol için hazırlıklara ihtiyaç var

Bu oyunla yapacağınız ilk şey, bir karakter seçebileceksiniz. Karakterler oyun tarafından size getirilecek ve karakterinizi tercihinize göre seçebilirsiniz. Ama aynı zamanda dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekiyor çünkü bu oyunda liderlik edeceğiniz karakter bu olacak. Ve bir karaktere sahip olduktan sonra, karakterinize ve tercihlerinize uygun ekipman, silah, … bulma gibi sonraki adımlara geçin. Ekipmanı aldıktan ve her şeyi hazırladıktan sonra, gerçek savaşa başlayalım!

Tüm tehlikeler her zaman pusudadır, böylece canınızı istediğiniz zaman alabilirsiniz

Şimdi, bu zorlu maceraya başlamanın zamanı geldi. Ama emin olun, mizaç, savaşçı alevi bu yolculuğa başlayabilmeniz için her zaman içini yakacaktır. Ve bu yolu bir kez seçtiğinizde, kesinlikle ilerlemenizi her zaman engellemek isteyen kötü güçlerle karşılaşacaksınız. Ve şimdi, savaşabilmek için bir yay arkadaşı ile bir savaş başlatan, yalnız bir okçu olacaksınız. Artık her zaman ilerlemeniz, kötü, kötü canavarları geri çekilmeden yenmek için savaşmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Her zaman “asla pes etme”yi hatırla çünkü kötü güçler asla pes etmeyecek! Her zaman durup canınızı almak isteyeceklerdir. Ve unutmayın, çok fazla kan kaybetmeyin çünkü kaybettiğimizde tek yol başa dönmek. Bu yüzden her zaman her durumda dikkatli olun!

archero apk indir modkiwi com 3 archero apk indir modkiwi com 4

Beceriler ihtiyaç zamanlarında size verilecektir

Ama içiniz rahat olsun savaşçılar, Archero’ya gelirken kesinlikle daha fazla kayıp kazanacaksınız! Bu canavarların yüzü çok korkutucu olmayacak çünkü oyun size yardımcı olacak özelliklere sahip olacak. Ve oyun yapımcılarının tanıtımı olarak, üstesinden gelmeniz için farklı ayrı seviyeler olduğunda, bu tam olarak zorlu bir oyundur. Bu nedenle, bu oyun aynı zamanda canavarlarla savaşmanıza yardımcı olacak son derece özel bir özelliğe sahiptir. Yani etabı geçtikten sonra altın ve tecrübe kazanacaksınız. Deneyim istatistikleriniz seviye atlamak için yeterli olduğunda, gücünüzü yükseltmenin zamanı gelecektir. Size seçim yapabileceğiniz rastgele ve özel beceriler verilecektir. Bu seçimi yaptıktan sonra bir sonraki aşamada o beceriyi kullanabileceksiniz.

Kendinize benzersiz bir grafik sahibi olmak da büyük bir avantajdır.

Ek olarak, oyun çekiciliği artırmak için başka ilginç özelliklere de sahiptir. Oyunda çeşitlilik söz konusu olduğunda, Archero her zaman kendisiyle gurur duyar. Profesyonel ve yaratıcı grafik tasarımcılardan oluşan bir ekiple oyunun grafik veri ambarı her zaman zengindir. Her şeyden önce, bir macera oyunu oluşturma hedefi ile oyunun çok iyi iş çıkardığı görülüyor. Oyuna tanıtılan birçok güzel, renkli dünya var. Ve şimdi geniş veri ambarı ile oyuncular çok farklı haritaları son derece yüksek kalitede ziyaret edebilecekler. Oyunun grafikleri, oyuncuların maceralarının en özgününü yaşayabilmeleri için Full HD’ye yükseltildi.

archero apk indir modkiwi com 5

Ayrıca oyun, oyuncularınıza meydan okumak için önünüze bir çok engel de yerleştiriyor. Maceranız sırasında ortaya çıkan engellerin sayısı çok fazla olacak. Bununla birlikte oyuncuların karşılaştıkları canavar çeşitliliği de onları heyecanlandıracak. Minik canavarlardan dev BOSS’lara kadar çeşitli şeytani formlar yaratıldı. Öyleyse heyecan verici bir macera oyunu yaşayabilmek için Archero’yu hızlı bir şekilde kurmadan ne bekliyorsunuz!


İndir (144MB)

Artık indirmeye hazırsınız Archero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir