Archero
Archero

Archero v3.7.1 APK + MOD (Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu) indir 2022


Archero, yalnız okçu kahramanın destekleyecek buz gibi bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaretler. Şu andan itibaren, ideale yolculuk artık o kadar korkutucu olmayacak. Kendinizi bilinmeyen saldırılara karşı koruyun ve elbette

Android Android Aksiyon
5 ( 634 puan )
Fiyat: $0
İsim Archero
Yapımcı Habby
Tür Aksiyon
Boyut 97M
Versiyon 3.7.1
MOD Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Archero is the most famous version in the Archero series of publisher Habby
Mod Version 3.7.1
Total installs 50,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Duvardan ateş et


İndir (97M)

Archero, yalnız okçu kahramanın destekleyecek buz gibi bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaretler. Şu andan itibaren, ideale yolculuk artık o kadar korkutucu olmayacak. Kendinizi bilinmeyen saldırılara karşı koruyun ve elbette en dikkate değer başarı ile bitirin! Cadılar Bayramı etkinlik modu güncellendi ve farklı güç kaynaklarını eşleştirmek ve kargo gemisi adı verilen yeni bir yer keşfetmek daha kolay!

okçu

BAŞARILI FARKLI STRATEJİ

Archero tam da bu tür bir eğlence. Zindan gibi karanlık ve korkutucu bir yerde, her yönden gelen tehlikelerden, farelerden ve uyanmış canavarlardan kaçmanın bir yolunu bulun. Bu rastgelelik çok eğlenceli getirecek. Ve ayrıca, bu benzersizlik benzersizdir! Bir zeka ve yetenek testi yapmak ve ardından pratikte oyuncunun profesyonelliği hakkında belirli değerlendirmeler yapmak gibi, farklı modların her birinde sürprizler yakalamanız gerekecek.

SÜPER GÜZEL VE ​​GERÇEK GRAFİK DÜNYASI

Fırça darbelerinden kullanılan renklere kadar çok hoş. Bu uyumlu denge gerçek güzelliktir. Tüm farklı arazi türlerinin üstesinden gelmek ve diğer tarafta sizi bekleyen heyecan verici şeyleri bulmak, şimdiye kadar yaşadığınız en uzun yolculuktur. Haritada daralacağını düşünmeyin, hayır! En çok haritaya, en çok dünyaya ve en zorlu çeşitliliğe sahip oyun. Haritada işaretlenmiş tüm yerleri gezmeyi de deneseniz iyi olur.

okçu okçu

GARİP YARATIKLAR

Archero, bu garip yaratıkların korkunç bir yıkıcı güce sahip olup olmadığı ve dövüşlerinin içgüdüsel mi yoksa keskinleştirilmiş mi olduğu konusunda her zaman büyük bir soru işareti olmuştur. Öldürme görevini tamamladığınızda, mükemmel cevap için yapboz parçalarını saklayın! Onları hiçbir yerde görmeyeceğim, biliyorum! Hal böyle olunca da zorluk artacak ve hangi becerilere sahip olduklarını tahmin etmeniz gerekiyor. Birkaç gerçeği bilmek bu eşitsiz eşleşmeye umut verecek!

DAHA FAZLA YENİ EKİPMAN DESTEKLEYİN

Archero’da okçuların huzurunu keşfetme ve koruma yolculuğu, destek sisteminin gösterdiği özen nedeniyle her zaman özeldir. Oyuncular, daha güçlü olmak için sahip oldukları ekipmanı yükseltebilirler. Bu işlem size belirli bir miktar altın ve zaman alır, ancak verimlilik vaadi çok büyüktür. Kendi savaş istatistiklerinizi artırın ve en yüksek seviyeye ulaşın. Gerçek bir okçunun coşkusu ve adaleti seven yüreğiyle kahraman havuzuna kaydolun!

Cadılar Bayramı vesilesiyle güncellenmiş versiyonun varlığı, eğlenceyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Daha fazla canavar türü olacak mı? Kabaklar gülümsüyor ve zombiler şehirde çıldırıyor; herkesin sana ihtiyacı var. Festival versiyonunu deneyimleyin ve başlattığımız anlamlı etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha fazla etkinlik olacak, ileride daha büyük ödüller olacak!

okçu okçu

GÜZELLERE HOŞ GELDİNİZ

Virtual World Archero, elit okçu takımının yeni üyelerini sıcak bir şekilde karşılıyor, sahip olduğu huzuru korumak için ormanlarda, çöllerde veya şehirlerde maceralar paylaşıyor. Becerilerinize inanıyoruz. Bunu önemserseniz ve insanların düzeltmesi gereken bilgileri yönetmemize yardımcı olacak bir inceleme bırakırsanız daha da iyidir. Yeni sürüm yakında duyurulacak. Bu fantastik alanda daha iyi oynayın!


İndir (97M)

Artık indirmeye hazırsınız Archero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHabby

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir