ARCHER KANGLIM
ARCHER KANGLIM

ARCHER KANGLIM v1.0.20 APK indir (Tek Vuruşta Öldürme) 2022


ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu benzersiz bir tek dokunuşla aksiyon oyunudur. Oyun, korku hayaletleriyle dolu karanlık bir ülkede geçiyor. Bu oyundaki göreviniz hayaletleri vurmak için okları kullanmaktır. Hayaletler çok hızlı hareket ed

Android Android Aksiyon
4 ( 358 puan )
Fiyat: $0
İsim ARCHER KANGLIM
Yapımcı 3F FACTORY
Tür Aksiyon
Boyut 91M
Versiyon 1.0.20
MOD Tek Atışta Öldürmek
Orjinal Google Play
ARCHER KANGLIM is the most famous version in the ARCHER KANGLIM series of publisher 3F FACTORY
Mod Version 1.0.20

İndir (91M)

ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu benzersiz bir tek dokunuşla aksiyon oyunudur. Oyun, korku hayaletleriyle dolu karanlık bir ülkede geçiyor. Bu oyundaki göreviniz hayaletleri vurmak için okları kullanmaktır. Hayaletler çok hızlı hareket eder ve oku vurmak ve bırakmak için onları yakalamanızı gerektirir. Korku dolu karanlık bir dünyaya dalacaksınız ve oyunun zorluklarını tamamlayacaksınız. Daha fazla altın toplamak için balonları ve dev patronları yok etmeye çalışın.

BASİT AMA SON DERECE İLGİNÇ OYUN

ARCHER KANGLIM’in oynanışı basittir, ancak oyuncular zorlu seviyelerin üstesinden gelebilmek için esnek ve çevik olmalıdır. Diğer aksiyon oyunlarından farklı olarak, oyuncu silah kullanmayacak ve oyuncunun sadece basit bir dokunuş yapması gereken düşmanı doğrudan yenecektir. Oyunda hayaletler hareket edecek ve onları yok etmek için oklar da hareket edecek.

Yani okunuzun yanından geçen hayaletleri ve cesetleri bir dokunuş yapmak için zamanlamanız ve okunuzla onları vurmanız gerekiyor. Ancak tek atışta ölmeyecekler; birden çok kez ateş etmeniz gerekiyor. Konuşurken insanlar çok zorlanacaklar, ancak oyuncular oyuna katılırken bu eşsiz oyundan büyülenecekler. Bu oyun, oyuncuların fırsatı yakalayabilmeleri için sabırlı ve çevik olmasını gerektirir. Ek olarak, çekim sayısı sınırlı olacaktır, bu nedenle israftan kaçınarak uygun şekilde düşünmeniz ve kullanmanız gerekir.

ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu

KIZLARI SÜRMEK İÇİN SİLAHLARI KULLANIN

Hayaletleri vurmak için ana silah Ghost Sızdırmazlık Yay oku. Bu oklar küçük hayaletleri kolayca öldürmenize yardımcı olacak ve büyük hayaletler veya cesetler için birçok kez vurulmaları gerekecek. Ayrıca oyuncular bu perili evin yeni bir silahını kullanabilirler: Yalnızca sizin bildiğiniz altı mistik kehanet.

Ancak, bu altı kehaneti yalnızca çok karmaşık ve çözülemez zorluklarla karşılaştığınızda kullanırsınız. Ve eğer bu hayaletlerle başa çıkacak kadar yetenekliyseniz, hayaletleri kolayca vurabilmek için atış sürenizi hayaletlerin hareketlerine uyacak şekilde kontrol etmeniz yeterlidir. Bu ok hayalete çarpmazsa, oyunun sağladığı oklardan birini kaybedersiniz.

DEV PATRONLARLA İLETİŞİM

Oyun birçok bölümden oluşuyor ve her bölümün birçok farklı seviyesi olacak. Bölüm 1 ve Bölüm 2’de oyuncular masum, sevimli ve kolayca yok edilebilir hayaletlerle tanışacaklar, ancak Bölüm 3’te yeni SD sürüm patronlarıyla savaşmanız gerekecek. Bu patronlar güçlüdür, bu yüzden onları yenmek için birçok ok kullanmanız gerekir.

ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu

FARKLI OYUN MODLARI

ARCHER KANGLIM, normal mod ve hayatta kalma modu olmak üzere iki temel oyun modu sunar. Ve oyuncunun asıl görevi, ok sınırlı sayıda okla onlara yöneltildiğinde hayaleti doğru zamanda vurmaktır. Hayatta kalma modunda, canavarlar çok hızlı hareket ettiği için oyun oyuncuya daha fazla meydan okuyacak ve bölümdeki tüm hayaletleri öldüremezseniz hayatta kalamayacaksınız.

HAYALET VE PARA TOPLA

Hayalet patronları ve astlarını öldürdükten sonra hayaletleri toplayacaksınız. Topladığınız hayaletler, enerjinizi, imha oranınızı, hayatta kalma oklarınızı vb. artırmanıza yardımcı olacaktır… Özellikle, Kanglim’in korkunç hayaletleri öldürmesine yardımcı olmak için Double X hayaletini etkinleştirin. Ayrıca, her bir hayaleti vurduktan sonra, kendinize uygun bir miktar kazanacaksınız ve silahınızı yükseltmek için parayı alabileceksiniz.

ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu ARCHER KANGLIM – Tek dokunuşla aksiyon oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Perili evin en iyi şeytan kovucusu olmak için hayaletleri vur.
  • Hayaletlerin hareketlerine uyacak şekilde ateşleme süresini ayarlayın.
  • Benzersiz SD versiyonunda hayaletler ve patronlarla yüzleşin.
  • Oyunculara harika bir deneyim sunan birçok farklı bölüm ve seviye içerir.
  • Hayaletleri ve madeni paraları toplayın.


İndir (91M)

Artık indirmeye hazırsınız ARCHER KANGLIM ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir