Arcaea
Arcaea

Arcaea v3.12.10 APK + MOD (Ücretli Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Arcaea – New Dimension Rhythm Game size akılda kalıcı şarkılar için müzik oluşturma yeteneği verir. İşiniz, önünüzde olana göre hareket etmek üzerine kuruludur.

Android Android Müzik
4 ( 849 puan )
Fiyat: $0
İsim Arcaea
Yapımcı lowiro
Tür Müzik
Boyut 705M
Versiyon 3.12.10
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Arcaea is the most famous version in the Arcaea series of publisher lowiro
Mod Version 3.12.10
Total installs 1,000,000+

İndir (705M)

Sadece sizin için en mükemmel karışımlardan biri Arcaea’dan geliyor. Bu, oyunculara benzersiz bir deneyim sunmayı vaat eden tamamen yeni bir boyut ritmi oyunudur. Burada düşük notalarla bir peri krallığında kaybolmuş gibisin. Arcade tarzı oyun, oyuncular için buraya gelir gelmez çok fazla heyecan yaratmak hem zor hem de kolaydır. Kalan güzel kızlarla rekabetçi bir savaşta şimdi ekranınızı sallayın ve kontrol edin.

Arcaea – Yeni Boyut Ritim Oyunu

ÖZEL YAN HİKAYE PAKETİ

En son sürümle size daha fazla ‘Link Play’ özelliği getirdik. Bu yerde, şarkıları gerçek zamanlı olarak deneyimleyeceksiniz. Özellikle bu savaşta yalnız değilsiniz çünkü dünyanın dört bir yanından oyuncular bu şarkıdaki duygusal seviyelerde size eşlik edecek. Bununla kalmayıp, Arcaea ayrıca olağanüstü bir yan hikaye paketine sahiptir. “Heart Splits in Half” olarak da bilinen toplam 5 yeni şarkı ve bir garip partneri daha var.

Arcaea – Yeni Boyut Ritim Oyunu

EK ÇİZİMLER

Sadece bu değil, Arcaea size benzersiz deneyimler yaşatmak için sürekli olarak sürprizler getiriyor. Özellikle milyonlarca oyuncuyu katılmaya çeken bu yeni sürümle, bu yeni çıkan özellik sayesinde küçük bir parça olmadan. Bahsettiğimiz öne çıkan özellik ise notaların yanı sıra ilginç hikayeleri illüstrasyonlarla deneyimlemek.

harabeler dünyası

Bu büyüleyici müzik oyununun arkasındaki hikaye de aynı derecede muhteşem. Burada iki ana karakter, son derece güzel iki kız ortaya çıkıyor; kim görürse görsün aşık olurlar. Daha önce belirli güçler arasındaki savaştan birçok kalıntı içeren kırık bir ortama yerleştirilirler. İki genç kız böyle dolaşıp farkına varmadan Arcaea’ya düştüler.

Arcaea – Yeni Boyut Ritim Oyunu

Bu dünya, bulmacanın kaybolmuş ve geçmiş uzayda yankılanan bir parçasıdır. Göreviniz, kızı geri çağıran geçmişin renkleriyle eksiksiz bir müzik yaratmak için onları birbirine bağlamak için parçalara dokunmaktır. Özellikle, ikisi aynı anda oynayamaz, ancak yalnızca tek bir yolu vardır. Bu nedenle, müzik savaş alanı her seferinde yalnızca birini veya diğerini ağırlayabilir.

Arcaea – Yeni Boyut Ritim Oyunu

ŞARKI DAHA ETKİLEYİCİ OLAMAZDI

Yükselen güneşin ülkesindeki sanatçılar, dünyanın her yerinden yeteneklerin varlığının yanı sıra, en şaşırtıcı şarkılardan 160’tan fazlasını yarattı. Yapboz parçaları, oyuncuların dokunması için birçok farklı biçimde sunulur. Piyano tuşları veya gökyüzünde süzülen eriyen buzdağları dahil. Her şarkıda ritim açısından son derece zor kabul edilen üç seviye vardır. Bu, oyunculara müziği hissetmeleri için daha fazla olanak vermeyi vaat ediyor.

Arcaea – Yeni Boyut Ritim Oyunu

Ritim sizin için bir meydan okuma olsa da, Arcaea bu mücadeleyi tamamlamak için çok fazla oyun oynamayı zorlaştırmıyor. Yüzüğün üzerine adım attığınız anda, önünüzde görünene doğru ritimde, doğru zamanda dokunmanız, tutmanız ve kaydırmanız yeterlidir. Ancak kulağa basit geliyor, ancak seviye ne kadar yüksekse, ritim o kadar hızlı olacak ve ellerinizi hareket ettiremeyeceksiniz.

  • Son derece etkileyici boyutsal ritim ile müzik oyunundan memnun.
  • En yetenekli sanatçıların hiç bitmeyen arcade ritim stilini deneyimlemek.
  • Yüzüğün üzerindeki dokunuşlarınız ve dokunuşlarınız sayesinde her düşük notada yankılanan müziğin ritminin keyfini çıkarın.
  • Üç sınırsız seviyeye sahip 100’den fazla sanatçının 160’tan fazla şarkısı oyuncuları bekliyor.
  • Çizimler eklemek, müziği daha iyi hissetmenize ve fethetmek üzere olduğunuz hikayeyi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.


İndir (705M)

Artık indirmeye hazırsınız Arcaea ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir